Enzahome mu Bellona mı?

• EnzaHome

Oy: 36 59.0%
  • Bellona

Oy: 25 41.0%
  • Hiçbiri

Oy: 5 8.2%

• Kullanılan toplam oy
    61
  • Anket kapatılmış .

Mislina

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
54
17,943
83

İtibar Puanı:

Enzahome mu Bellona mı?

Arkadaşlar iki firma arasında kararsız kaldık, mobilya takımlarımızı yenilemeyi düşünüyoruz.
Siz olsanız Enzahome mu Bellona mı seçerdiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Berfins

Emektar Üye
Platin Üye
11 Tem 2019
235
87,285
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Enzahome ve Bellona, Türkiye'de mobilya sektöründe tanınmış markalardan ikisidir. Her iki markanın da kendilerine özgü tasarımları ve ürünleri bulunmaktadır. Hangi markanın tercih edilmesi gerektiği, kişisel tercihlere, bütçeye, beğenilere ve ihtiyaçlara bağlıdır. Her iki markayı da inceleyerek, ürünleri, fiyatları ve kaliteleri hakkında araştırma yaparak karşılaştırabilir ve hangisinin size daha uygun olduğuna karar verebilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

R4biaE.

Yerinde söz söylemesini bil
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Ağu 2019
308
109,016
93
30
İstanbul

İtibar Puanı:

Çok iyi iki firmaya kadar düşmüşsünüz ikisinde çok iyi firmalar bundan sonra önemli olan hangi firmanın modelini beğendiğiniz. Tasarımlarını beğendiğiniz firmadan ürün alın. Hatta örneğin odanızı bir markadan diğer odanızın mobilyalarınıda diğer markadan alabilirsiniz.

Cansu.35

Dikenin çiçeği var diye sevinelim
Platin Üye
31 Tem 2019
389
138,609
93
Izmir

İtibar Puanı:

EnzaHome'un Tasarımlarını çok beğeniyorum ama hiç almadığım için kalitesi hakkında bir fikrim yok Bellona ise zaten kalitesi konusunda bir şüphe duymamıza gerek yok. Eğer bilsem ki EnzaHome'da aynı kalite de ozaman EnzaHome'u Tercih ederim.

Kıtmir

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
25
9,208
78

İtibar Puanı:

EnzaHome'un Tasarımlarını çok beğeniyorum ama hiç almadığım için kalitesi hakkında bir fikrim yok Bellona ise zaten kalitesi konusunda bir şüphe duymamıza gerek yok. Eğer bilsem ki EnzaHome'da aynı kalite de ozaman EnzaHome'u Tercih ederim.
bencede enzahome

Fatmacik01

Afrika Balı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
367
121,992
93
31
Adana

İtibar Puanı:

Doğru enzahome belki tasarımları daha güzel olabilir ama ben bellona'nın kalitesine bayılıyorum :)
Bellona'nın da tasarımları gayet güzel bence niye öyle dedin ki :) Ben kalitesinden ve tasarımlarını beğendiğim için Bellona diyiyorum :)