Mobilya Yorumları Ersa Mobilya Yorumları

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Ersa Mobilya Yorumları

Ersa mobilya yorumları bölümüne hoşgeldiniz. Bu bölümümüz de Ersa mobilya ile ilgili yorumlarda bulunabilir, dilerseniz Ersa mobilya hakkında tavsiyler alabilirsiniz. Şimdiden bizimle tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Son düzenleme:

SinemBahsude

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Tem 2019
182
63,706
93
izmir

İtibar Puanı:

Ersa Mobilya, son 10 yılda tasarıma verdiği önemle ofis mobilyaları pazarında güç kazandı.

ZAMBAK

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
82
30,456
83

İtibar Puanı:

1958 yılında Metin Atabey Ata tarafından Sivas’ta bir metal atölyesinde temelleri atılan Ersa, kurulduğu günden bu yana inovasyon ve tasarıma verdiği önemle Türkiye’de mobilya sektörünün öncülerinden biri konumuna yükseldi. Bugün Ankara'da 60 bin metrekare alan üzerinde üretim yapan firma, senede 4,5 milyon metrekare panel işleme, 530 bin parça mobilya üretim kapasitesiyle sektörün en büyük üreticileri arasında yer alıyor.
Türkiye ve dünyada turizm, sağlık, finans, eğitim gibi çok sayıda sektörden kullanıcısının mobilya, tasarım, üretim, mimari ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi ve yüksek kalitede çözümler sunan Ersa, Türkiye sektör ortalamasının üç kat üzerinde ihracat ortalamasıyla uluslararası alanda da kayda değer bir başarının sahibi.
Ersa, günümüzde teknoloji sayesinde yeni ve birbirleriyle daha da ilişkili tanımlar kazanan yaşam ve çalışma kavramlarından hareketle kullanıcı ve mekanların ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ediyor; geliştirdiği fikir ve tasarımlarla sürekli değişim içinde olan yaşam ve çalışma mekanlarının geleceğini şekillendirecek yaklaşımlar sunuyor. Kurumsal sürdürülebilirlik politikaları dahilinde çevreci üretim ve tasarım anlayışını destekliyor; Ar-Ge ve inovasyon odaklı yatırımlarıyla daima küresel standartlarda yenilikçi tasarımlar sunmayı amaçlıyor.
Türkiye ve dünyadan önemli tasarımcılarla iş birliği yapan Ersa; Red Dot, Good Design, Design Turkey gibi ulusal ve uluslararası alanda 50’nin üzerinde prestijli ödüle sahip, aynı zamanda Haworth, Cappelini ve Quadrifoglio gibi dünyaca ünlü mobilya markalarının da Türkiye temsilciliğini yürütüyor. Ersa 2017, Mart ayında yaklaşık 3 milyon TL’lik yatırımla ofis mobilyaları kategorisindeki ilk Ar-Ge merkezini Ankara’da üretim tesisi bünyesinde faaliyete geçirirken, İstanbul Altunizade binasında oluşturduğu Tasarım Merkezini Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından tescil ettirerek bir ilke imza attı. Ersa 2017 yılında TURQUALITY® Destek Programı kapsamına alınarak yurt içindeki büyümesini küresel ölçekte genişletmeyi hedefliyor.
Her geçen yıl tasarım ve inovasyon odaklı büyümesini sürdüren Ersa, bu yıl kuruluşunun 60. yılını çalışma mekanlarının yanı sıra yaşam alanları için geliştirdiği ürünlerle karşıladı ve yaşam alanları için çok sayıda değerli tasarımcı iş birliğiyle geliştirdiği yeni yaşam serisini 14. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı’nda ilk kez tanıttı. Kuruluşunun 60. yılında çalışma mekanlarının yanı sıra yaşam alanlarında kullanıcısıyla buluşan Ersa, yeni serisini “Evinize hoşgeldiniz” konseptiyle kullanıcılarıyla ilk olarak İstanbul HOM Design Center’da sundu, 2019 itibariyle Ankara Officium Beytepe’de çalışma mekanlarının yanı sıra yaşam alanlarını da sunduğu mağazasıyla buluşturacak. Ersa var olan İstanbul, Ankara, İzmir, İzmit, mağazalarının yanı sıra Bursa, Adana, Antalya ve Trabzon’da açtığı yeni mağazalar ile daha hızlı ve doğru hizmet vermeyi amaçlıyor.
https://www.ersamobilya.com tasarım ödülleri aldıkları ile alakalı yazılarını okudum. Kaliteli olduklarını düşünüyorum.

Melanie

Adayadayı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
215
79,892
93

İtibar Puanı:

Enerjisini Müşteri Memnuniyetinden Alan Bir Marka: Ersa
60 Yıldır Mobilyada Katma Değeri Yüksek Yeniliklerle Öncü
Çalışma mekanlarından yaşam alanlarına geniş bir ürün yelpazesinde geliştirdiği yüksek kalitede ürün ilkesine dayalı tasarım mobilyalar sunarak; katma değeri yüksek yeniliklere öncülük etmek ve Ersa markasını dünya markalarıyla rekabet edebilir konuma yükseltmeyi vizyon edinir.
Yüksek kalitede uzun süre kullanımlara dayanıklı, ergonomik, işlevsel ve estetik kaygılar dahilinde, sürdürülebilirlik ilkelerine dayalı tasarım ve üretim anlayışı çerçevesinde geliştirdiği üretim teknikleri ve tasarım ürünleriyle kullanıcılarının ve mekanların ihtiyaçlarına en doğru mobilya çözümünü sunma misyonuyla çalışmalarını sürdürür.
Ersa’nın İş Etiği
•Taahhütlerine bağlı kalarak çalışmayı prensip edinmiştir.
•Yükümlülüklerini zamanında yerine getirmeye, adalet ve saygı kavramları çerçevesinde hareket etmeye önem verir.
•Takım ruhu ve ekip çalışmasının önemine inanır, faaliyetlerini bu doğrultuda sürdürmeye özen gösterir.
•Kurum içi ve dışı paydaşlarıyla etkili iletişim kurmaya önem verir.
•Müşterilerini ve tedarikçilerini dinler, ihtiyaçlarını en kısa zamanda karşılamak için çaba gösterir.
•Yeni fikir, tasarım, ürün ve hizmet geliştirmeyi, rekabetin temel dayanağı olarak görür.
•Sürdürülebilirlik felsefesiyle, çevreye ve insana saygılı üretim anlayışına sahiptir.
Değer Mühendisliği
Müşterilerimize fiyat/ kalite dengesi en yüksek ürünleri sunabilmek için, tüm süreçlerimizde değer mühendisliğini benimsemektedir.
Ürünlerin kalite ve dayanıklılığını geliştirirken, maliyetlerini azaltmayı hedefler.
Geçmişin etkilerini yok etmeden, geleceğin ihtiyaçlarını tanımlayarak bu doğrultuda hareket eder.
Müşterilerimize projeleri için, geniş kapsamlı teknik destek sunar.
Türkiye’den ve dünyadan tasarımcı ve üreticilerle çalışarak, uzmanlığını zenginleştirir ve deneyimlerini artırır. Kuruluşundan bu yana, mobilya sektörünün değişen ihtiyaçlarını yakından takip eder, geniş bir hizmet ağıyla, müşterilerinin değişen taleplerine en doğru çözümü sunar.
Müşterilerine sunduğu tüm ürün ve hizmetleri, kurum kültürünün temelini oluşturan kalite ve güven unsurları doğrultusunda sürekli öz denetimden geçirir.
Kurumsal yapılanmasına yaptığı yatırımlarla günümüz teknolojisine uyumlu, modern ve örnek bir çalışma prensibini benimser ve daima son teknolojiyi yapılanmasına dahil eder.

fazla söze gerek olmasaydı yazmazdım ama büyük oynuyorlar:)

AlminaGezer

Emektar Üye
Platin Üye
11 Tem 2019
56
18,662
83
İstanbul

İtibar Puanı:

Mernuş

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
25
7,056
78

İtibar Puanı:

kaliteli ürünler tasarlayan gelecekte iyi yerlerde olacağını düşündüğüm mobilya üreticisi.