Ev Dekorasyon ile Doğal Çakıl Taşlar Uyumu

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 4 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

Büge

Emektar Üye
Platin Üye
1 Ağu 2019
105
31,924
93

İtibar Puanı:

Ev Dekorasyon ile Doğal Çakıl Taşlar Uyumu
Özellikle yaz aylarında ev dekorasyonunda yapılacak ufak tefek değişiklikler ile evin havası tamamen değiştirilebilir. Ev Dekorasyonunda doğal çakıl taşları kullanmak diğer taşlarda olduğu gibi ustalık gerektiren bir iş değildir. Taşların küçük ve hafif olması bunun yanında kırma ya da kesme gibi işlemler yapılmayacak olması herkesin kolaylıkla yapabileceği anlamına gelmektedir. İhtiyacınız olan tek şey taşı yapıştırmak için malzemeler ve hayal gücü…

dogal-taslar-ile-dekorasyon.jpg

Özellikle son yıllarda taş boyama sanatı oldukça güzel işlerin ortaya koyulduğu bir yeni hobi olarak karşımıza çıkıyor. Taş boyama küçük zarif detaylı el emeği isteyen işler olduğu için hassas ellere sahip olmak gerekiyor. Sonrasında çakıl taşlarını sevdiğiniz renklerde boyayabilir, taşların üzerine yazı yazabilir ya da çizim yapabilirsiniz.
İşte doğal çakıl taşı ev dekorasyon örnekleri…

dogal_taslar_ile_evinize_hava_getirin.jpg
dogal-cakil-taslar.jpg

ev_dekorasyon_dogal_tas_1.jpg
ev_dekorasyon_dogal_tas_3.jpg
ev_dekorasyon_dogal_taslar.jpg
ev_dekorasyon_dogal_taslar_2.jpg
ev_dekorasyon_dogaltas_1.jpg
evdekorasyon_dogal_cakil_taslar.jpg

Kaynak: @Kelebek

Moderatör tarafında düzenlendi:

BENAN

Kaplumbağaya dikkat et...
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
259
95,158
93
İstanbul

İtibar Puanı:

harika görünüyor doğal taşlar bence her evde olması gerekiyor. Ev dekorasyonuna büyük katkısı var diyebilirim. Hatta biz doğal taşları içtiğimiz sularımızın içine koyuyoruz. Suyun kalitesini arttırıyor.

SelinDemir

Mobilya & Dekorasyon
Platin Üye
4 Tem 2019
505
184,745
93

İtibar Puanı:

harika görünüyor doğal taşlar bence her evde olması gerekiyor. Ev dekorasyonuna büyük katkısı var diyebilirim. Hatta biz doğal taşları içtiğimiz sularımızın içine koyuyoruz. Suyun kalitesini arttırıyor.
onu bende duymuştum süraiye koyuyorlardı sormuştum hatta şaşırmıştım diyebilirim :D

Geri
Üst Alt