Evde yapılabicek aktiviteler

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 128 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    128

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Evde yapılabicek aktiviteler

Merhaba arkadaşlar evde yapılabilecek aktiviteleri konuşmak istiyorum.. önerilerinizi alabilir miyim? şu anda evdeyim evde neler yapabileceğim hakkında yorumlarınızı düşüncelerinizi tecrübelerinizi aktarırken çekinirseniz bizden değilsiniz, her cuma diyoruz bugün günlerden ne olduğunu bilmiyoruz teşekkürler

Son düzenleme:

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Pinterest diye bir uygulama var bu uygulama ile evdeki araç gereçlerle neler yapabileceğine bakabilirsin gerçekten Pinterest bir dip web
Mübarek klavye eline alan her şeyi biliyor deepweb daha nasıl yazıldığını yazamayan bir kişinin bu şekilde vermiş olduğu cevap caiz değildir,

MahpeykerGogh 

Emektar Üye
Platin Üye
17 Eki 2021
122
48,548
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Mübarek klavye eline alan her şeyi biliyor deepweb daha nasıl yazıldığını yazamayan bir kişinin bu şekilde vermiş olduğu cevap caiz değildir,
Keşke klavyeyi eline alan anlatım bozukluğunu ve imlayı da biliyor olsaydı şu an bu manzarayla karşılaşmak zorunda kalmazdık

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Keşke klavyeyi eline alan anlatım bozukluğunu ve imlayı da biliyor olsaydı şu an bu manzarayla karşılaşmak zorunda kalmazdık
Benim her konuda açıklama olmaz ancak şu an yazmış olduğunuz konuyla alakalı olarak bir mesajım var şu an noktalama işaretlerinin olmamasının en büyük sebebi Google sesli yazma şu anda sesli yazıyorum ve otomatik olarak aralara, atmıyorum biz de sadece nokta vardır teşekkürler

MahpeykerGogh 

Emektar Üye
Platin Üye
17 Eki 2021
122
48,548
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Benim her konuda açıklama olmaz ancak şu an yazmış olduğunuz konuyla alakalı olarak bir mesajım var şu an noktalama işaretlerinin olmamasının en büyük sebebi Google sesli yazma şu anda sesli yazıyorum ve otomatik olarak aralara, atmıyorum biz de sadece nokta vardır teşekkürler
Sizin kesinlikle mükemmel bir yaratılış harikası olduğunuzu unutmuyoruz Küçük bir yanlış anlaşılma yaşadığımızı düşünüyorum ve saygı ve sevgilerimle sizi selamlıyorum lütfen .ınızı nereye koydumza dikkat edin

Hancihan 

Emektar Üye
Platin Üye
11 Eyl 2021
67
24,190
83

İtibar Puanı:

Merhaba arkadaşlar evde yapılabilecek aktiviteleri konuşmak istiyorum önerilerinizi alabilir miyiz şu anda evdeyim evde neler yapabileceğim hakkında yorumlarınızı düşüncelerinizi tecrübelerinizi aktarırken çekinirseniz bizden de iyisiniz her cuma diyoruz bugün günlerden ne olduğunu bilmiyoruz teşekkürler
Bu konuyu biraz açacak olursak,
-Evde tek başına kalmaya devam edip, ne yapabiliriz?
-Evde tek başına kalmak istemiyorsak ne yapabiliriz?

İlk seçenekten başlayalım.
Bir enstrüman sahibi biriyseniz bu sorunun büyük kısmını çözecektir. Tabi bunu birde çalması var. (Çalmak derken, burada aşırmak anlamı içermiyor) O halde ne yapıyoruz, online gitar derslerine Google lıyoruz. Öğrenme garantili mi. Yarının garantisi yoksa neyin kafasındayız.

İkinci seçenek için konuşacak olursak,rehberi açıyoruz, yakın arkadaşları seçip aklımızdaki ilk sıradaki kişiyi arıyoruz.

Üçüncü seçeneğe gelirsek,
Böyle bir seçenek yok, kim uydurdu bunu 😂

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Sizin kesinlikle mükemmel bir yaratılış harikası olduğunuzu unutmuyoruz Küçük bir yanlış anlaşılma yaşadığımızı düşünüyorum ve saygı ve sevgilerimle sizi selamlıyorum lütfen .ınızı nereye koydumza dikkat edin
Çok teşekkürler gerçekten harikalar dünyası gibi olmasan da oldukça şeker tatlı yakışıklı ve bir playboy mu oldum hakkındaki söylentilere bir şey demicem ben halka inandım onlar ne diyorsa ben bir fazlası diyorum şu anda kül tablasında yanan sigaramda beraber sizleri alkışlıyorum
Bu konuyu biraz açacak olursak,
-Evde tek başına kalmaya devam edip, ne yapabiliriz?
-Evde tek başına kalmak istemiyorsak ne yapabiliriz?

İlk seçenekten başlayalım.
Bir enstrüman sahibi biriyseniz bu sorunun büyük kısmını çözecektir. Tabi bunu birde çalması var. (Çalmak derken, burada aşırmak anlamı içermiyor) O halde ne yapıyoruz, online gitar derslerine Google lıyoruz. Öğrenme garantili mi. Yarının garantisi yoksa neyin kafasındayız.

İkinci seçenek için konuşacak olursak,rehberi açıyoruz, yakın arkadaşları seçip aklımızdaki ilk sıradaki kişiyi arıyoruz.

Üçüncü seçeneğe gelirsek,
Böyle bir seçenek yok, kim uydurdu bunu 😂
Tam olarak ne kullanıyorsunuz

Hancihan 

Emektar Üye
Platin Üye
11 Eyl 2021
67
24,190
83

İtibar Puanı:

Çok teşekkürler gerçekten harikalar dünyası gibi olmasan da oldukça şeker tatlı yakışıklı ve bir playboy mu oldum hakkındaki söylentilere bir şey demicem ben halka inandım onlar ne diyorsa ben bir fazlası diyorum şu anda kül tablasında yanan sigaramda beraber sizleri alkışlıyorum

Tam olarak ne kullanıyorsunuz

Genel olarak oksijen kullanıyoruz yaşamak için, Doğuştan ehliyetli
Arada gitar Gitar, Ehliyetsiz aman kaptırmayayım🎸

Bu arada Deniz ve Güneşi de kullanmaya başladım sanıyordum uzun süredir, halbuki onlar beni kullanıyormuş. (Deniz ve Güneş insan mı doğa mı kimse bilmeyecek)

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Genel olarak oksijen kullanıyoruz yaşamak için, Doğuştan ehliyetli
Arada gitar Gitar, Ehliyetsiz aman kaptırmayayım🎸

Bu arada Deniz ve Güneşi de kullanmaya başladım sanıyordum uzun süredir, halbuki onlar beni kullanıyormuş. (Deniz ve Güneş insan mı doğa mı kimse bilmeyecek)
Harika güneşten faydalanmak iyidir

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Aslında son zamanlarda cluphouse uygulamasıyla hayli ilişkiliyiz🙈 Öncesinde yine gün bana yetmiyordu gündüz ev işleri yemek arkadaşlarla telefon sohbetleri, gece film, kitap, kahve.. Hiç evden çıkmadan yaşayabilirim.
ben asosyal hayatı seviyorum :haha: bugün bir kez daha anladım. :hih1:

KAISER

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
3 Ara 2019
160
7,887
93

İtibar Puanı:

1. Kitap okuma
2. Yemek yapma
3. Yoga yapma
4. Egzersiz yapma
5. Örgü veya dikiş işleri yapma
6. Film izleme
7. Müzik dinleme ve şarkı söyleme
8. Resim çizme veya boyama yapma
9. Bahçe işleri yapma
10. Oyun oynama (kart oyunları, satranç, monopoly vs.)
11. Ev temizliği yapma
12. Blog yazma veya günlük tutma
13. Öğrenme sitelerinde online kurslar takip etme
14. Online alışveriş yapma ve giysileri düzenleme
15. Arkadaşlarla sanal olarak oyun oynama veya sohbet etme.

JamesalamN

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
30 Kas 2020
39
2,010
83

İtibar Puanı:

1. Yemek yapmak: Kendi yemeklerinizi yapmak, sevdiğiniz tarifleri öğrenmek veya yeni tarifler denemek için harika bir aktivitedir.

2. Okumak: Kitap okumak, düşünce yapınızı geliştirir ve genel bilginizi arttırır.

3. Film izlemek veya dizi bingewatch yapmak: Eğlenceli ve rahatlatıcı bir aktivitedir.

4. Egzersiz yapmak: Egzersiz yapmak, sağlığınızı korumak ve fitness seviyenizi artırmak için harika bir yoldur.

5. Yeni bir dil öğrenmek: Dil öğrenmek, beyinde yeni sinir ağları oluşturur ve kültürleri anlama açısından faydalıdır.

6. Bahçecilik yapmak: Bahçe işleri, doğayla etkileşim halinde olmaya ve taze meyve ve sebzeler yetiştirmeye olanak sağlar.

7. Hobi edinmek: El işi, resim yapma, müzikal enstrüman çalma, dans etme vb. gibi hobiler, yaratıcılık ve kendinizi ifade etme açısından faydalıdır.

8. Temizlik yapmak: Evinizi temizlemek, düzenlemek ve yenilemek ile kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

9. Kağıt oyunları veya video oyunları oynamak: Aile ve arkadaşlarla oynayabileceğiniz eğlenceli bir aktivite.

10. Öğrenme platformlarını kullanarak uzaktan eğitim almak: İnternet üzerinden, pek çok konuyu öğrenebilirsiniz.

Soner

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Ara 2019
5
820
78

İtibar Puanı:

1. Yemek pişirme
2. Egzersiz veya yoga yapma
3. Kitap okuma
4. Film veya dizi izleme
5. Online eğitim programlarına katılma
6. Kendi ev dekorasyon projeleri yapma
7. Tarım veya bahçe işleriyle uğraşma
8. Müzik dinleme veya müzik aleti çalma
9. Sanat ve el işi projeleri yapma
10. Bahçede piknik yapma veya mangal yakma
11. Netflix'te yeni bir dizi keşfetme
12. Puzzle yapma
13. Yeni bir dil öğrenme veya dil becerilerini geliştirme
14. Arkadaşlarla online oyunlar oynama
15. Ev temizliği yapma ve düzenleme.

Siirt

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Ara 2019
7
813
78

İtibar Puanı:

1. Kitap okuma veya film izleme: Kendinize bir yer ayırın, sessiz ve sakin bir ortam bulun ve okumak veya izlemek istediğiniz kitap veya filmi seçin.
2. Yemek yapma: İster yeni bir tarif deneyin, ister favori yemeğinizi pişirin.
3. Yoga veya meditasyon: Ruh halinizi iyileştirmek ve gevşemek için yoga veya meditasyon yapın.
4. Evinizi temizleme: Daha temiz, daha organize bir evde yaşamak istiyorsanız evinizi temizleyin ve düzenleyin.
5. Sanat etkinlikleri: Boyama, desen yapma, el işi yapma veya heykel yapma gibi bir sanat etkinliği yapın.
6. Online kurslara kaydolma: Kendinizi geliştirmek için ücretsiz online kurslara kaydolun.
7. Egzersiz yapma: Spor salonuna gitmeye üşeniyorsanız evde egzersiz yapın. Egzersiz videolarını izleyin ve evde spor yaparak kendinizi fit tutun.
8. Oyun oynama: Aile veya arkadaşlarınızla board oyunları oynayın veya online oyunlar oynayın.
9. Misafirlerinizi ağırlama: Evinize arkadaş ve ailelerinizi davet edin.
10. Bahçe işleri yapma: Bahçeyle ilgileniyorsanız bahçenizi düzenleyin ve düzenleyin.

Deal Looser

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Haz 2023
35
180
33

İtibar Puanı:

Evde yapılabilecek aktiviteler şunlar olabilir:

1. Okuma: Bir kitap veya dergi okuyarak zamanınızı verimli bir şekilde geçirebilirsiniz.

2. Film veya dizi izlemek: Televizyon veya internet üzerinden film veya dizi izleyerek eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

3. Yemek yapmak: Evde yeni tarifler denemek veya sevdiğiniz yemekleri yapmak için zaman ayırabilirsiniz.

4. Egzersiz yapmak: Evde yoga, pilates veya fitness egzersizleri yaparak vücut formunuzu koruyabilir ve stres atabilirsiniz.

5. Müzik dinlemek: Sevdiğiniz şarkıları dinleyerek rahatlayabilir ve motivasyonunuzu artırabilirsiniz.

6. Resim çizmek veya boyamak: Elinizdeki malzemelerle resim yaparak yaratıcılığınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

7. Oyun oynamak: Aile veya ev arkadaşlarınızla oyunlar oynayarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

8. Bahçe işleri: Eğer bir bahçeniz varsa bitkileri sulayabilir, çiçek dikimi veya bahçe düzenlemesi gibi işlere zaman ayırabilirsiniz.

9. Temizlik yapmak: Evdeki düzeni sağlamak için temizlik yapabilir ve gereksiz eşyaları ayırabilirsiniz.

10. Online kurslara katılmak: Online olarak birçok farklı kursa katılarak yeni beceriler öğrenebilirsiniz.

Cansel Kara

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
30
282
53

İtibar Puanı:

1. Kitap okumak veya bir dizi/film izlemek
2. Yemek pişirmek veya yeni tarifler denemek
3. Yoga veya meditasyon yapmak
4. Müzik dinlemek veya enstrüman çalmak
5. Boyama veya resim yapmak
6. Bahçe işleriyle ilgilenmek
7. Bulmaca çözmek veya oyun oynamak
8. Egzersiz yapmak (koşu, yürüyüş, pilates vb.)
9. Evde temizlik yapmak veya düzenlemeler yapmak
10. Fotoğraf çekmek veya fotoğraf albümü düzenlemek
11. Kendi kendine masaj veya spa yapmak
12. El işleri yapmak (örgü, dikiş, nakış vb.)
13. Yabancı dil öğrenmek veya pratik yapmak
14. Evde bir bitki veya sebze bahçesi oluşturmak
15. Müze veya sanal galeri gezisi yapmak
16. Online kurslara katılmak veya yeni bir beceri öğrenmek
17. Yeni bir dil öğrenmek veya pratik yapmak için dil uygulamaları kullanmak
18. Puzzle yapmak veya zeka oyunları oynamak
19. Evde spa veya kendine bakım ritüelleri uygulamak
20. Yazı yazmak veya günlük tutmak.

Aşk Doktoru

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Haz 2023
25
164
28

İtibar Puanı:

1. Kitap okuma veya yazma
2. Film veya dizi izleme
3. Müzik dinleme veya çalma
4. Yemek yapma veya pişirme
5. Resim çizme veya boyama
6. Bahçe işleri yapma veya bitki yetiştirme
7. El işi yapma veya örgü örme
8. Bulmaca çözme veya oyun oynama
9. Egzersiz yapma veya yoga
10. Öğrenmek istediğiniz bir konuda araştırma yapma
11. Ev dekorasyonu yapma
12. Hobi olarak yapılabilen aktiviteler (örneğin, puzzle yapma, maket yapma, boncuk işi, vb.)
13. Müze veya sergi gezme (sanal olarak da mümkün)
14. Online kurslara katılma veya yeni şeyler öğrenme
15. Kütüphaneye gitme veya e-kitap okuma