Sorun Cevaplayalım

Merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

+90 322 613 45 45

Bey Azura

Talha 

Talha Kerem Yılmaz
Moderator
23 Haz 2019
272
101,198
93
Cologne/Adana
talhakeremyilmaz.com

İtibar Puanı:

Film Afişleri ile Odalarınızı Dekore Edebilirsiniz174

Duvarlarınıza film afişi asarak odalarınızı eşsiz mekanlara dönüştürebilirsiniz. Favori filminizi veya tarzınıza uygun olacak film afişlerini duvara asarak çok güzel bir şekilde odanızı dekore edebilirsiniz.

Duvarınıza film afişlerinizi asarak çarpıcı ve eşsiz bir görünüm oluşturabilirsiniz. Sinema baş yapıtlarını ya da sizin kendi favori filmlerinizin afişlerini kullanarak kendi tarzınızı oluşturun. Özenle hazırlanmış olan bu afişler evinizin dekorasyonun bir parçası yapabilirsiniz. Evinizin her odasına uyum sağlayacak tarzda film afişleri seçerek odalarınızı çok muhteşem bir odaya çevirebilirsiniz.

Özellikle odanızı Retro veya Vintage tarzında dekore edecekseniz duvarlarınız için film afişleri kullanmak dikkat çekici bir etki oluşturacaktır. Ayrıca duvarlarınıza asmış olduğunuz afişler duvarınızın rengini ortaya çıkaracaktır. Eğer sade ve daha durgun renkli duvarlarınız varsa, film afişleri duvarınızı canlandırmakta yardımcı olacaktır. Duvarınızda tek bir afişte kullanabilirsiniz ya da seri halinde olan filmlerin tüm afişlerini asabilir veya birkaç farklı filmden oluşarak bir set oluşturup asabilir ve dekorasyonunuzun etkisini artırabilirsiniz.

Film afişlerinizin çerçevelerinin seçmekte tamamen özgürsünüz ister odanızın tasarımıyla uyum sağlayan isterse de hiç uyum sağlamayan çerçeveler kullanabilirsiniz. Özellikle eski ve kült filmlerin afişlerinin çerçevelerini eski tarzda üretilmiş (Ahşap vb.) malzemelerden kullanmak son yıllarda çok popüler hale geldi. Ayrıca küçük afişlere daha kalın çerçeveler kullanarak derinlik oluşturabilirsiniz. En önemlisi ise çerçeve camını seçerken mat olmasına özen gösterin çünkü mat cam ışığı yansıtmayarak afişin parlamasının engelleyecektir.

Özellikle konusu yemek olan filmlerin afişlerini mutfağınızda yer verebilirsiniz espirili ve eğlenceli olacaktır. Çocuk odaların dekorasyonu içinse renkli film afişleri kullanabilirsiniz. Duvarınızda film afişi kullanarak dekore etmek hem ucuz hem de eğlenceli bir yöntem. Evinizin her odasına hatta banyonuzda bile film afişleri kullanarak dekore edebilirsiniz. Tek düşünmeniz gereken, hangi filmin afişinin kullanmak istediğinize karar vermelisiniz.

Size birkaç örnek bırakıyorum aşağıya biraz fikir almış olursunuz.

Sizlerin hayranlıkla seyrettiğiniz ve favori filmleriniz hangileriydi yorumlarınızı bekliyorum…
175

176
177
178
179
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Mislina

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
52
16,442
83

İtibar Puanı:

SinemBahsude

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Tem 2019
176
57,966
93
izmir

İtibar Puanı:

  • Kimy Clothing | Two Piece Sets | Dresses | Knitwear | Women Jaked Jackeds
  • Üst