Öneri Forum İçin Bir Kaç Öneri

HasannAkyuz 

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Haz 2019
43
9,219
83
İStanbul / Kartal
balikhobim.com

İtibar Puanı:

Madem geldik işe koyulalım dimi.

Sevgili Ersan Kardeşim ;

Forumda olması gerektiğini düşündüğüm bir kaç kategori var. Diğer üyeler' de olması gerektiğini düşünür ise bence eklenmesi gereken alanlar.

1 - Sohbet Odası yada Siropu Chat uygulaması ( Satın almıştım kurabilirim ama ben kendi forum sitemden kaldırdım ? ) benim forumun alanı göz önüne alındığında uygun olmadığını düşündüm.

2 - Konular için önek ve prefix filtreleme ( Önek olabilir ama Prefix Filtre gerekli mi düşünüyorum hala )

Ajans Bey' e Duyurulur.

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

kardeşim teşekkür ediyorum bu chat dediğin uygulamayı kullanan bir site var mı.
Konular için önek ve prefix filtreleme bunuda aynı şekilde bir örnek gösterebilirmisin.

HasannAkyuz 

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Haz 2019
43
9,219
83
İStanbul / Kartal
balikhobim.com

İtibar Puanı:

Adsız.png

En üstte Filtre Seçenekleri olarak görülen alanın amacı her hangi bir kategori içerisinde konu ön ekleri ile açılmış olan konuları filtreleyerek kolay erişim sağlamak. Filtre seçenekleri kısmının altında gördüğün alan konu ön ekleri her hangi bir konuda sorusu olan kullanıcı konu ön eki olarak örn : Güncel Soru ekini seçerek konu başlatabilir gibi.

Chat uygulaması ile ilgili birazdan bilgi aktarırım.

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

aynen ya çok mantıklı mesela mobilya dekorasyon ve mobilya tavsiyesi yazması çok ilgi çekecektir. çok beğendim :D

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Çok mantıklıyımdır :cool: ???
bende biraz mantık dışı hareket olduğu için lazım böyle mantıklar :ROFLMAO: chati merak ediyorum muhtemelen chati beğenmem ama merak ettim. ilerleyen zamanlarda olabilir. ama yinede görmem lazım. birde bu dönen başlıkları yaparsak oda güzel görünebilir. o ilgimi çektide yavaşlatırmı bilmiyorum

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

yani forumdaki üyeliklerle chat bölümü nerede çıkacak? şuan kullanan forum varmı bakim orda üye olmadan görebiliyor muuyum

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

ya sabit başlık varya en üstte

HasannAkyuz 

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Haz 2019
43
9,219
83
İStanbul / Kartal
balikhobim.com

İtibar Puanı:

Konuyu saptırıyorum aklıma geldi şimdi özellik ile One Signal Push Notifications foruma entegre etmelisin.

One Signal Push Notifications Nedir ?

Forumda' ki konulardan, konulara yazılan cevaplardan üyelerin anında haberdar olmasını sağlayan bir eklenti kendileri. Foruma entegre edildiğinde forum anasayfasında sol alt kısımda bir zil işareti çıkmakta android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda sorunsuz olarak çalışmakta iken İOS cihazlarda biraz meşakatli bir işlem gerekmekte. Android işletim sistemine sahip mobil cihaz kullanan kullanıcılar sol altta ki zil işaretine dokunarak abone olduklarında forumda çılan yada yazılan her hangi bir cevap yada konu cihaz ekranlarına bildirim olarak düşmekte.

Hürmetler Mersi ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Durmadan aklıma bir şeyler geliyor iş aldın başına. Ek olarak konu içlerine benimde yakın zaman' da aktif etmeyi planladığım sekmeli tab şeklinde Yazılan konuların Türkçe - İngilizce - Rusça olarak görüntülenmesini sağlayacak bir çalışma yapacağım sana da tavsiye ederim. Tabi Türkçe yazılan bir makale yada yazının diğer dillere çevirisini kendin yapacaksın :D

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Konuyu saptırıyorum aklıma geldi şimdi özellik ile One Signal Push Notifications foruma entegre etmelisin.

One Signal Push Notifications Nedir ?

Forumda' ki konulardan, konulara yazılan cevaplardan üyelerin anında haberdar olmasını sağlayan bir eklenti kendileri. Foruma entegre edildiğinde forum anasayfasında sol alt kısımda bir zil işareti çıkmakta android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda sorunsuz olarak çalışmakta iken İOS cihazlarda biraz meşakatli bir işlem gerekmekte. Android işletim sistemine sahip mobil cihaz kullanan kullanıcılar sol altta ki zil işaretine dokunarak abone olduklarında forumda çılan yada yazılan her hangi bir cevap yada konu cihaz ekranlarına bildirim olarak düşmekte.

Hürmetler Mersi ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Durmadan aklıma bir şeyler geliyor iş aldın başına. Ek olarak konu içlerine benimde yakın zaman' da aktif etmeyi planladığım sekmeli tab şeklinde Yazılan konuların Türkçe - İngilizce - Rusça olarak görüntülenmesini sağlayacak bir çalışma yapacağım sana da tavsiye ederim. Tabi Türkçe yazılan bir makale yada yazının diğer dillere çevirisini kendin yapacaksın :D
onu biliyorum da normalde kendi bildirim sistemi var onu kabul etsinler. :D sitenin en altında çıkıo ilk giriş yaptında