Genç Odası için Dekorasyon Önerileri

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 2 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

CikoLataKiz

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
117
44,218
93

İtibar Puanı:

Gökçhem

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
76
29,610
83

İtibar Puanı:

diğer genç odalarını görmek için ise: Çocuk Odası Dekorasyon
teşekkürler.
Genç odası dekorasyonu yapılırken gençlerinde görüşleri alınırsa bu dekorasyon önerilerinin yanında ozaman hem güzel hem de çocuğun sevdiği bir oda ortaya çıkar.
haklısınız bence de.
çok işime yaradı bunlar. teşekkürler.

CemreHalisogulları

Gel etme
Platin Üye
4 Eki 2019
267
92,788
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Genç odalarını daha çok gençlerin kendi dekore etmesi daha uygun olduğunu düşünüyorum tabi tek başına bırkamaktan bahsetmiyorum onların önderliğinde yani onların kendi zevk ve tarzlarına göre karar verip dekore etmeleri gerekir. Kendi zevklerine ve duygularını yansıtabilmeyi ve sorumluluk almayı öğrenmeliler.

HuriyeDGN

Dostu olmayan insan, en zengin insandır.
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Eyl 2019
316
112,274
93

İtibar Puanı:

Genç odalarını daha çok gençlerin kendi dekore etmesi daha uygun olduğunu düşünüyorum tabi tek başına bırkamaktan bahsetmiyorum onların önderliğinde yani onların kendi zevk ve tarzlarına göre karar verip dekore etmeleri gerekir. Kendi zevklerine ve duygularını yansıtabilmeyi ve sorumluluk almayı öğrenmeliler.
Aynen gençlere bırakmak lazım seçimi bizim beğendiğimiz değil onların beğendikleri önemli

06Gamze06

Çabayı Komşundan Bekleme
Platin Üye
4 Ağu 2019
323
115,487
93
28
İstanbul

İtibar Puanı:

Genç odası dekorasyonu yapılırken gençlerinde görüşleri alınırsa bu dekorasyon önerilerinin yanında ozaman hem güzel hem de çocuğun sevdiği bir oda ortaya çıkar.
Alınmazsa ayıp olur herhalde :D

Tiffany

Tifo online
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
12 Eyl 2019
258
87,050
93

İtibar Puanı:

Sadece dekorasyonları bulmak yetmez imkan bulmak da önemli tabii bir çok gencin ailesi maalesef imkanı olamıyabiliyor

Geri
Üst Alt