gerçekten mükemmel bir site

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

zeynep hanım aramıza hoş geldiniz, iyi dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun.

Son düzenleme:

Bahar

Bahar gibi
Platin Üye
30 Haz 2019
233
89,200
93
34
istanbul

İtibar Puanı:

bence türkiyenin en büyük ve en verimli sitesi olacağından şüphem yok tebrikler başarılarınızın devamını dilerim......
zeynep hanım hoşgeldinizzzzzz bende sizin gibi düşünüyorum. bir arkadaşımın önerisi üzerine geldim ve çok memnunum. Türkiyede böyle bir site olmadığı için ilk kullanıcıları olarak şanslı olduğumu düşünüyorum.

Melanie

Adayadayı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
215
79,892
93

İtibar Puanı:

zeynep hanıma katılıyorum ayrıca hoşgeldiniz, bende facebook da @MobilyaTakimlari bakarken şanstan denk geldim, ve üye oldum, içeri girdim ne göreyim tam istediğim site, arayacağım mobilya firmasının yorumlarını veya kullandığım mobilya hakkında fikir alabileceğim bir site gerçekten lazımdı.

zeynep

herks mobilya'ya
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
6
2,184
78

İtibar Puanı:

zeynep hanım hoşgeldinizzzzzz bende sizin gibi düşünüyorum. bir arkadaşımın önerisi üzerine geldim ve çok memnunum. Türkiyede böyle bir site olmadığı için ilk kullanıcıları olarak şanslı olduğumu düşünüyorum.
aynen biz ilkler olacağız canım inşallah ;)

Zülal

Öğretmen
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
56
22,155
83

İtibar Puanı:

açıkcası bende katılıyorum. dışarda milyar çeşit site var, ancak hepsi kendi içerisinde farklı kategorilere ayrılıyor. mobilya tavsiyesini teknoloji sitelerinden araştırmaktan sıkılmıştım. Başarılarınızın devamını dilerken sayfanızı facebook profilimden paylaşıyorum ve çevremdeki arkadaşlarıma öneriyorum.
Siteye bugün kayıt olanlardan olduğum için hoşbulduk diyorum ve yeni gelen tüm arkadaşlarada hoş geldiniz diyorum.

Juliette

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
55
17,893
83

İtibar Puanı:

bence herkes gelmeli herkese tavsiye edilmeli hem sohbet ortamı da olusuyor güzel oluyor
zeynepcim bencede ortam çok önemli, biliyorsun biz bayanlar mobilya konusunda neredeyse hergün konuşuyoruz. evimiz yaşam alanımız olduğu için bunları tartışacak biryerin olması çok hoş. birde site çok hızlı hiç donmuyor.(y)

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Çok teşekkür ediyoruz gerçekten hoşunuza gitmesi şahsımı mutlu etti, sitemiz ile alakalı önereceğiniz, kategoriler ve istekleriniz olursa çekinmeden iletebilirsiniz. Her türlü sorunda yanınızda olamasakta Allahın izni ile işi çözeriz.

Geri
Üst Alt