Tavsiye Grundig GSND 6383 S A++ Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı

Asiye

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Ocak 2020
60
13,430
83
İstanbul

İtibar Puanı:

Grundig GSND 6383 S A++ Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı
Günaydın Herkese :D
Uzun zamandır hep filmler de gördüğümüz çift kapılı bir buzdolabım olmasını istiyordum. Uzun bir bekleyiş den sonra artık almayı planlıyorum şu 2-3 hafta içerisinde.
İnternette En çok satılan Gardırop Tipli buzdolaplarına bakınca bu model çıkıyor. Benim için aslında en çok satılan olması önemli değil önemli olan kaliteli bir ürün almak sonuçta bu kadar yüksek rakamlara çıkıyorsam biraz daha fazlasını verip daha kalitelisini de almak isterim. Grundig GSND 6383 S model buzdolabı hakkında fikri olan var mı? Fiyatı 7-8 binlerden 5299TL'ye düşmüş. Sizce fiyatı ve kalitesi nasıl? daha önce hiç grundig marka ürün kullanmadığım için pek bir fikrim yok. Tüm önerilerinize ve fikirlerinize açığım her türlü yorumda bulunabilirsiniz hatta önerebileceğiniz daha iyi ve kaliteli bir buzdolabı varsa onu da paylaşabilirsiniz. :)

Grundig-Amerikan-Tipi-Buzdolabi.jpg

Grundig-Cift-Kapili-Buzdolabi.jpg

AselAytaç

Emektar Üye
Platin Üye
19 Ara 2019
24
7,323
78
İstanbul

İtibar Puanı:

Grundig marka kalitesi olarak ortanın bir tık üstünde bir marka. Bu fiyat için gayet ideal bir buzdolabı eğer boyutları ve iç hacmi de senin hayal ettiğine göre ise hiç kaçırma hemen al bence :D

Liman

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Kas 2019
4
1,121
78

İtibar Puanı:

Geri
Üst Alt