Sorun Cevaplayalım

Merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

+90 322 613 45 45

Bey Azura

Güneş ve Ay'ın Kamera Olmadığına Eminmiyiz

ERSAN.NET 

Ersan Karavelioğlu
Site Kurucusu
Bug fixer bot
21 Haz 2019
2,498
669,154
113
39
Adana
www.ersan.net

İtibar Puanı:

Güneş ve Ay'ın Kamera Olmadığına Eminmiyiz?

Evet sanırım bu konu yine felsefeciler ve fizikçilere dayanacak gibi görünebilir ama öyle değil :haha: sizin açınızdan güneş'in bizi ısıttığını, ay'ın bize fener olduğu gösterebilir.

Peki hiç düşündünüz mü? Güneş'in gündüz kamerası olduğunu, Ay'ın ise gece görüş kamerası olduğunu? Dünya'nın hiç durmadan döndüğünü unutacak değilsiniz, bu tabi sizin açınızdan mevsimleri yaratıyor. Çünkü ilk okulda 365 gün 6 saat gibi sürede dünyanın kendi ekseni etrafında döndüğünü bilmeyen yoktur ki, ben cahil bir insan olarak biliyorsam, eminim çocuklar bile biliyor.

Sözlerime devam etmeden önce, içeriğimizi okuyacak yaş kitlesi: +7 yaştır. 7 Yaşından küçükseniz lütfen annenizi çağırın altınızı temizlesin. Gelelim dünyanın insanlar tarafından programlanmaya çalışmasına. Bizden önceki, bilgili insanların yazmış olduklarına inanmak ve inanmayı geçtim, bundan sınav olunacak kadar zorlayıcı hayatlarımız oldu. Liseyi zorla bitiren bir insan olarak, gerçekten üniversiteyi terk etmek hiç zor olmadı.

Anlayacağımız güneş'i hepimiz aynı derece görüyorken (diye söze başlasam, akıllının biri diyecek hangi şehirdesin, güneş her ülkeye farklı derecede görür diyecektir, sanırsın fizik mühendisi, mühendisini geçtim isterde fizik doktortorası yapsın, manyak mısınız siz? bu ölçtüğünüz aletler Allah tarafından mı gönderildi? ortalama tespitlerinizi kendinize saklayın) Ben tespitlerinizin tamamen doğru olmadığına eminim.

Gel gelelim bizden önceki prof. doç dr. vb fizikçi, felsefeci gibi kendini belirli dallarda bu belirttiğim kategoriye sokan insanların yazdıklarının peşinde koşup, adam bunu demiş, bu doğrudur, diğeri hatalıdır demek gerçekten günümüzde siyasetçilerin yaptığı tartışmalara gitmektedir. Fakat kendilerini görmek istememelerine diyecek kelime bulamıyorum, aslında kendilerini görüyorlar ama kimyalarını görmek istemiyorlar.


Güneş ve Ay'ın Kamera Olmadığına Eminmiyiz?

Buna ben cevap vereyim:
Kesinlikle Emin değiliz. (emin olmadığımıza yemin edebilirim) ancak Hiçbir zaman da emin olmayacağız diyemem, (cennet, cehennem varsa, kesin emin olmuş olacağımız için buna sadece kanaat getirebilirim) çünkü bu konuya cevap vermek bile hatadır. Tek cevap var, emin değiliz, herşey olabilir, bizim üstümüzde bir güç var, buna evren, tanrı, allah vb. insan üstü şeylerden bahsedebiliriz, ancak bu şeylerin sonunda tek bir şey olabilir. dir,dır,tir,tır. Örnek: Evrendir, Tanrıdır, Allahtır, İnsandır, Köpektir, İnektir, vb.

Yıldızlar da kayar durmaz yerinde çalıyordu.
 
Son düzenleme:
Two Piece Sets width=

Benzer konular

  • Kimy Clothing | Two Piece Sets | Dresses | Knitwear | Women Jaked Jackeds
  • Üst