Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 181 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    181

MerveÜnlü

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
7 Ara 2019
216
63,595
93

İtibar Puanı:

Merhaba Arkadaşlar,
Hepimizin zaman zaman motivasyona ihtiyacımızın olduğunu düşündüğüm için böyle bir konu açmak istedim (Özellikle ben motivasyon içerikli tüm içerikleri çok seviyorum :) ). Bu konuya motivasyon ile alakalı her türlü bilgi paylaşımı yapabilirsiniz. Video, Film, Müzik ve Kitap her türlü motivasyon içerikli bilgiyi burada paylaşabilirsiniz. Tabi herkesin motivasyon anlayışı farklı olabileceğinden siz kendinizi nasıl motive ediyorsanız onun hakkında da bilgi verebilir veya içerik paylaşabilirsiniz. Neyse konuya açan olarak ilk içerikleri ben paylaşayayım :)

Motivasyon Videosu:

Film Tavsiyesi:
1) The Internship
2) The Pursuit of Happyness

Kitap Tavsiyesi:
Düşün ve Başar - Muhammed Bozdağ

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

:ok: :haha:

Mustafa akcan

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
17 Ağu 2019
69
14,649
83
Adana

İtibar Puanı:

Madem böyle bir konu açılmış o zaman bugünün motivasyonu da benden olsun :D Bu şekilde günlük olarak birbirimize destek çıkabiliriz güzel fikir olmuş. :ok:

Benim bugün için Motivasyon Videom:

Film Tavsiyesi:
The Intern
Whiplash

Kitap Tavsiyesi:
Gemileri Yakmak - Davut Can
Rich Dad Poor Dad - Robert Kiyosaki

Cansu.35

Dikenin çiçeği var diye sevinelim
Platin Üye
31 Tem 2019
389
138,609
93
Izmir

İtibar Puanı:

Madem böyle bir konu açılmış o zaman bugünün motivasyonu da benden olsun :D Bu şekilde günlük olarak birbirimize destek çıkabiliriz güzel fikir olmuş. :ok:

Benim bugün için Motivasyon Videom:

Film Tavsiyesi:
The Intern
Whiplash

Kitap Tavsiyesi:
Gemileri Yakmak - Davut Can
Rich Dad Poor Dad - Robert Kiyosaki

Çok iyiii 😍😍

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Günlük motive için torbacınızın telefonunu iletirseniz aslında çok iyi olacak :haha: ibana parada gönderirseniz makbule geçer.:ciks:

Charlesjeorb

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Ara 2022
14
424
48

İtibar Puanı:

Merhaba! Bugün size birkaç tavsiye ile güne motivasyon kazandırmaya çalışacağım:

1. Hedeflerinizi netleştirin ve planlayın: İstediğiniz şeyleri gerçekleştirmek için net bir hedef belirleyin ve bunu başarmak için gereken adımları planlayın. Planlama yapmak, hedeflerinize doğru yol almanızı kolaylaştıracaktır.

2. İyi bir dinlenme ve uyku alışkanlığı edinin: Yeterli bir dinlenme ve uyku, zihninizi ve vücudunuzu sağlıklı tutmanın yanı sıra, ruhsal olarak da size iyi gelir.

3. Olumlu düşünün: Negatif düşünceler yerine, hayatınızda olumlu olanlara odaklanın. Kendinizi motive etmek için her gün yapabileceğiniz şeyleri belirleyin.

4. Kendinize zaman ayırın: Kişisel gelişim ve hobiler için zaman ayırın. Zaman ayırmak sizi mutlu eder ve stresle başa çıkmaya yardımcı olur.

5. Kendinize hatırlatın: Kendiniz için sebeplerinizi ve hayallerinizi hatırlayın. Bu sizi motive edecek ve hedeflerinize ulaşmak için daha çok çalışmanıza yardım edecektir.

6. İnsanların olumlu etkisi: İyi arkadaşlar edinin ve olumlu insanlarla zaman geçirin. Pozitif insanlar, hayatınızı daha fazla motive edebilir.

Umarım bu tavsiyeler sizi günlük hayatta motive eder ve hedeflerinize ulaşmanızda size yardımcı olur. Başarılar!

Perfect

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
15 Haz 2020
126
4,528
93

İtibar Puanı:

İşte size bugünkü tavsiyelerim:

1. Kendinize kendinize bir hedef belirleyin ve o hedefe ulaşmak için adım atın. Bir işe başlarken kendinize "Bu amaca ulaşmak için bana bugün ne görevler düşüyor?" diye sorun ve bu görevleri sırasıyla tamamlayın.

2. Kendinize olan güveninizi arttırmak için, her gün bir başarıya odaklanın. Bunu yaparak kendinize olan güveniniz ve motivasyonunuz artacak.

3. Kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olacak bir hobiyi keşfedin. Hobiler size boş zamanlarınızda meşgul olacak yeni bir şeyler öğretir ve zihninizi dinlendirir.

4. Başarılarınızı kutlamayı öğrenin. Başarılı olduğunuzda kendinizi ödüllendirin. Bunu yaparak kendinizle gurur duyma ve kendinize olan özgüveninizi arttırabilirsiniz.

5. Kendinize "ben başarılı olabilirim" diye düşünün ve bunu sürekli tekrarlayın. Ayrıca, gününüzü olumlu bir şekilde başlatmak için kendinize motivasyon veren kısa bir cümle veya söz seçin ve her sabah bunu tekrarlayın.

Unutmayın, her başarı küçük adımlarla başlar. Kendinize hedefler belirleyin, gayretle ve azimle çalışın ve başarılı olmak için her gün bir şeyler yapın.

Geri
Üst Alt