Hard Disk Veri Kurtarımı Mümkün!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

resthit

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
21 Ağu 2019
4
854
78

İtibar Puanı:

Bilgisayarların çalışma disiplinleri arasında en önemli olan parçalardan biri olan Hard disk, bilgisayarda kaydedeceğiniz bütün dosya, fotoğraf ve bütün önemli uygulamaları içinde depolamaktadır. Bu parça bilgisayarınız bozulduğunda ulaşımı zor ve başka bir mekanizma aracılığıyla da verilerinizi aktaramayacağınız bir çalışma disiplinin sahiptir. Acilverikurtarma.com sitemiz üzerinden bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren, sizleri eski verilerinize ve önemli dosyalarınıza kavuşturuyoruz. Bilgisayar mühendislerimizin yapacağı veri kurtarma operasyonuyla, bilgisayarınız veya harici diskinizdeki verileri kurtarıyoruz.
Silinen Dosyalarınızı Geri Getiriyoruz!
Bilgisayar mühendislerimiz ve teknik ekibimiz sayesinde profesyonel çalışır ve kısa zamanda verilerinizi kurtarırız. Bir yanlışlık sonucu ya da farklı sebeplerden kaynaklı silinen dosyalarınız geri getiriyoruz! İş ya da okul gibi önemli word dosyalarınızın, fotoğraf ve sunumlarınızın bulunduğu harici disk ya da harddisk veri kurtarım işlemlerini yaparak, silinen ve hasar gördüğünü düşündüğünüz dosyalarınız artık elinizde. acilverikurtarma.com adresi sayesinde siz de silinen dosyalarınızı geri döndürebilirsiniz.
Veri Kurtarma Merkezimiz
Profesyonel ekip arkadaşlarımızla veri kurtarma merkezi üzerinden analiz yapar, harici ya da sabit disklerin arızaları nedenlerine bakar ve ona göre işleme başlarız. Sorunun ne olduğu hakkında bilgi edinmeden cihazlarınızı kurcalamaz, profesyonel bir şekilde verilerinizi %99’a kadar geri döndürürüz. Siz de imkansız gibi görünen harddisk ve ya harici disk verilerinizi kurtarmak için bizimle iletişime geçebilir, profesyonel destek alabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

@resthit kank ne iş :) anlamadım burası çöp torbasımı

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Elbette değil "Konu Dışı" alanı olduğu için buraya açabilirim diye düşünmüştüm.
kank mobilyacıyız anlıyorum seni ancak bu şekilde link çıkışı yapacaksan yaptığın paylaşımı organik yazacaksın. sonra sitede biraz takılacaksın. sonra like alacaksın. sonra bu alışkanlık haline getirmezsen neden olmasın :)

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

evde kullandığın mobilyalardan bahset :D konulara post at profil oluştur. profiline internet sitenin adresini yaz. resmini koy. kişisel detaylar bölümünde facebook gibi linkler var. bence öyle kazanmaya bak:) sana bir akıl verdim tıkla

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

ek olarak daha önce filim sitesiydi seocumusun :) kardeşim konuyu kilitledim. cevabını özelden gönderirsin.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...