Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Özel Reklam çalışmaları ve Marka İş Birliktelikleri

Talha

Moderator
Yönetici
Katılım
23 Haz 2019
Mesajlar
82
Tepkime puanı
704
Puanları
83
Konum
Adana
Web Sitesi
www.talhakeremyilmaz.com
Ev dekorasyonunuzda hasırlar ile harikalar oluşturabilirsiniz. Doğal ve organik bir mazleme olan hasır ev dekorasyonunuz için muhteşem fikirler ortaya çıkarabilir. Mobilya ve bir çok aksesuarda kullanılarak odanıza yerleştirdiğinizde odanıza yaz ruhunu getirecektir.

Hasır evlerimizin dekorasyonunda oldukça sık kullanılan bir malzeme. Hem doğal hem de organik olması nedeniyle diğer malzemelerden yapılan mobilyalara göre daha sağlıklıdır. Ayrıca kullanıldığı odalarada sıcak bir ortam oluşturuyor. Özellikle evinde yaz ruhunu hissetmek isteyenler hasır mobilya ve eşyalar ile evlerini zenginleştirebilirler.

Hasır sepetler belkide evlerimizin dekorasyonunda en çok kullanılan ürünlerden biridi. Hasır sepetler ile ev dekorasyonunuza farklı fikirler ile değişik dekorasyonlar uygulayabilirsiniz. Örneğin banyonuzda havluları, sabunları, takı ve aksesuarlarınızı hasır sepetler ile dekore edebilirsiniz. Çiçekleriniz içinde hasır sepetler çok güzel bir şekilde saksı görevinde kullanılabilir. Mutfaktada depolama alanı olarakta kullanabilirsiniz hasır sepetleri. Farklı farklı boyutlarda hasır sepetler kullanarak duvarlarınızı dekore etmek içinde kullanabilirsiniz.

Normalde balkonlar için kullanılan hasır mobilyalar artık evlerin içlerindede sık sık kullanılmaktadır. Sandalye ve koltukların yani sıra diğer mobilyalarınız hasır ile ev dekorasyonunuza muhteşem bir ambiyans oluşturuyor.

Aydınlatmalarınızda hasır kullanarak farklı farklı tasarımlar oluşturabilirsiniz. Özelliklede bu zamanda üreticilerin satışa sunduğu hasır lambaların yanında sizlerde kendi tasarımlarınızı oluşturabilirsiniz. Kullanmadığınız hasır bir seper ile lambanızı dekore edebilirsiniz.

Sandalyeden saksıya, lambadan sehpaya dek hasır, girdiği evlere sıcak ve samimi bir ambiyans katıyor. Yaz esintileriyle dolu bir ev dekorasyonu yaratmak istiyorsanız, size birbirinden şık “hasır”lı fikirler sunuyoruz… Ev dekorasyonuna hasır fikirleri ile ilham alabilir, evinize hasır ile şıklık katabilirsiniz.

Evinizin neresine olursa olsun güzel, sıcak ve samimi bir ortam oluşturan hasırlar ile yaz ruhunu evinize tekrar getirebilmeniz için size ilham olacak birkaç fikri aşağıya sunuyorum.

168169
171172173
 

Neslish

Aktif Üye
Katılım
11 Tem 2019
Mesajlar
33
Tepkime puanı
144
Puanları
33
hasır mobilyaları beğeniyorum bence çok tatlı
 
Üst