Hava temizleme cihazı tavsiye

FreeDevs

Kitap sev3r
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
214
69,975
93

İtibar Puanı:

Hava temizleme cihazı tavsiye

Selamlar, Hava temizleme cihazı tavsiyesi aramaktayım, aranızda Hava temizleme cihazı kullanan oldu mu? gerçekten havayı temizlediği ile ilgili birşeyler okudum kullananlardan tavsiyelerini rica edeceğim.

AHUEDA

Emektar Üye
Platin Üye
1 Ağu 2019
75
25,937
83
İstanbul

İtibar Puanı:

Dyson markasının hava temizleme cihazı var başka markanın var mı bilmiyorum. Havadaki bakterileri arındırmaya ve nem oranını ayarlamaya işe yarıyor. Özellikle büyük şehirlerde çok fazla hava kirliliği olduğu için evdeki havanın temizlenmesinde işe yarıyor.

B

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
29 Kas 2019
3
580
78

İtibar Puanı:

Dyson markasının hava temizleme cihazı var başka markanın var mı bilmiyorum. Havadaki bakterileri arındırmaya ve nem oranını ayarlamaya işe yarıyor. Özellikle büyük şehirlerde çok fazla hava kirliliği olduğu için evdeki havanın temizlenmesinde işe yarıyor.
Bende Dyson markasının hava temizleme cihazını almayı düşünüyorum ama biraz kararsız kaldım gerçekten işe yarıyor mu?

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

MT 

Keşfetmek İçin İçeriği Oku
Moderator
30 Kas 2019
29,149
673,362
113

İtibar Puanı:

Hava temizleme cihazı marka tavsiye​

Merhaba! Hava temizleme cihazı marka tavsiyesi için aşağıdaki markaları öneririm:

1. Dyson: Hava temizleyici konusunda oldukça popüler ve kaliteli bir marka. HEPA filtresi sayesinde havadaki alerjenleri ve kirleticileri etkili şekilde filtreler.

2. Philips: Havalandırma sistemleri konusunda uzman olan Philips, hava temizleyici konusunda da oldukça kaliteli ürünler üretiyor. Şık tasarımları ve yüksek performansları ile öne çıkıyor.

3. Blueair: İsveç kökenli olan Blueair, sağlık ve çevreye duyarlı kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen bir hava temizleyici markasıdır. Özellikle astım ve alerji hastaları için özel olarak tasarlanmış filtreler kullanıyor.

4. Honeywell: Hava temizleyiciler konusunda oldukça iyi bir seçenek olan Honeywell, farklı model ve fiyat aralıklarında ürünler sunuyor. HEPA filtreleri ile havadaki alerjenleri, tozları ve kirleticileri etkili şekilde filtreliyor.

Umarım bu tavsiyeler işinize yarar!