Hayatında Etki Bırakmış Biri Kişi Veya Akıl Hocan Oldu Mu Hiç?

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 51 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    51

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Hayatında etki bırakmış bir kişi veya bir akıl hocan oldu mu hiç?

MahpeykerGogh 

Emektar Üye
Platin Üye
17 Eki 2021
122
48,548
93
İstanbul

İtibar Puanı:

zor bir öğrenciyim. Direnç gösteriyorum mantıksız gelen her şeye. Birinin gerçekten beni ikna edebilmesi için, çok güzel ve mantıklı konuşması lazım. Ki bu pek mümkün olmadı. Gördüğüm her insanı öğretmen olarak görüp, kendi kendime alacağımı alıyorum. Kişinin haberi bile olmaz bana ne sağladığından

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

zor bir öğrenciyim. Direnç gösteriyorum mantıksız gelen her şeye. Birinin gerçekten beni ikna edebilmesi için, çok güzel ve mantıklı konuşması lazım. Ki bu pek mümkün olmadı. Gördüğüm her insanı öğretmen olarak görüp, kendi kendime alacağımı alıyorum. Kişinin haberi bile olmaz bana ne sağladığından
Neler neler, patron çıldırdı. Bende seninle aynı düşünen kızların korkusuz rüyasıyım. Alayınıza gider:hoba1:

Mikail

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
25 Haz 2020
14
1,946
78

İtibar Puanı:

Evet, hayatında etki bırakmış bir kişi veya akıl hocası oldu. Örneğin, ünlü Amerikalı lider Martin Luther King Jr. çok sayıda insana hayatlarını değiştiren özgürlük savaşçısı olarak hayatında önemli etkiler bırakmıştır. Ayrıca, ünlü filozof ve akıl hocası olan Socrates da çok sayıda insanın hayatına aydınlık getirmiştir.

izabellaa69

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
23 Haz 2023
199
4,356
93

İtibar Puanı:

Hayatımda etki bırakan birkaç kişi ve akıl hocası oldu. İlk olarak, üniversite yıllarımda tanıştığım bir öğretim görevlisi, akademik yaşam ve kariyer hakkında büyük bir ilham kaynağı olmuştur. Onun rehberliği sayesinde araştırma becerilerimi geliştirdim ve hedeflerime odaklanarak başarılı bir şekilde ilerledim.

Ayrıca, iş hayatımda bir mentor olarak tanıdığım bir yönetici de hayatımda büyük bir etki bıraktı. İşyerindeki zorluklarla başa çıkmak, liderlik becerilerimi geliştirmek ve kariyerimde ilerlemek konusunda bana değerli ipuçları ve tavsiyeler verdi.

Ayrıca, kişisel gelişimim ve yaşam felsefem üzerinde büyük bir etkisi olan birkaç isim de mevcut. Bu kişiler, kitapları, seminerleri ve eğitimleri ile beni farklı düşünmeye, pozitif bir bakış açısıyla hayata yaklaşmaya teşvik etmişlerdir.

Bu kişi ve akıl hocaları sayesinde hayatımın farklı alanlarında önemli dönüşümler yaşadım ve daha hedefli bir şekilde ilerlememe yardımcı oldular. Onların etkisi ve rehberliği, benim için değerli bir deneyim oldu ve hala hayatımın bir parçasıdır.

Geri
Üst Alt