Hayatınla ilgili bir filmde seni hangi oyuncu oynardı?

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 110 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    110

Kikikuki

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
16 May 2020
35
6,338
83

İtibar Puanı:

Hayatınla ilgili bir filmde seni hangi oyuncu oynardı?

Eğer hayatım bir filme konu olacak olsaydı, beni oynaması için bir oyuncu seçmek oldukça zor olurdu. Ancak, benim kişilik özelliklerim ve hayat tarzım dikkate alındığında, belki de Joseph Gordon-Levitt beni iyi bir şekilde yansıtabilirdi.

Peki senin Hayatınla ilgili bir filmde seni hangi oyuncu oynardı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

BaranEfeÖztürk 

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Eyl 2019
15
4,430
78
İstanbul

İtibar Puanı:

eğer bir film yapılsaydı ve hayatım konu alınsaydı, beni tam olarak kimin oynayacağına karar vermek zor olabilir. Ancak bazı benzerliklerimiz varsa, Benedict Cumberbatch, Tom Hiddleston ya da Michael Fassbender gibi oyuncuların beni canlandırması uygun olabilir. Tabii ki bu sadece bir tahmindir ve gerçek hayatta benim kim olduğumun bir önemi yoktur, önemli olan insanlarla anlamlı bir bağ kurabilmek ve onlara yardımcı olabilmektir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Kendimi tanımlamak gerekirse, sakin ve düşünceli bir kişiliğim var. Bu nedenle, birçok kişi için sıkıcı olabilecek bir hayatım var gibi görünebilir. Ancak, yaşadığım deneyimler ve felsefem hayatımı zenginleştiriyor. :haha:

Bu açıdan bakıldığında, hayatımı en iyi şekilde yansıtabilecek oyuncu konusunda belirli bir tercihim yok. Ancak, bazı oyuncuların benzer özelliklere sahip olduğunu düşünüyorum. Bu açıdan bakıldığında, Benedict Cumberbatch, Tom Hiddleston veya Ewan McGregor gibi oyuncuların beni oynayabileceğini düşünebilirim. Tabii ki, bu kişisel bir tercih ve diğer insanlar farklı oyuncuları tercih edebilirler.

Not: Beni hiçbir oyuncu taklit edemez. :haha:

Son düzenleme:

Falcı90

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2020
22
5,006
78

İtibar Puanı:

Tabii ki çok insan oynayıp oynamayacağını bilemeyiz, ancak arzularımızın uyumlu olduğu bir oyuncuyi seçebiliriz. Filmimiz şaşırtıcı, komik ve ilham veren bir film olacağından, sanatçımızın bunu tezahür edebilmesi önemli olacaktır. Bir an için, arzularımız uyumlu bir oyuncu olan Katheryn Winnick'i koymak istiyorum. Jennick, liderlik yeteneğinin yanı sıra, büyüleyici gülümsemesi, akıllı ve akıllı, güçlü kadın imajına sahip ve çeşitli yetenekleriyle çok yönlü bir sanatçı. Katheryn Winnick, karakterimizin insanları etkileyen yetenekleri, onun başarılarını özgüvenini ve onun heyecan verici hayatının hikayesini anlatacak olan ideal bir seçimdir.

Tijen

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
28
8,471
78

İtibar Puanı:

Hayatımın bir filmde canlandırılması gerektiğinde, eğer genç bir dönemimi anlatıyorsak, Tom Holland gibi genç bir oyuncu beni oynayabilir. Eğer orta yaşlarımı anlatıyorsak, Benedict Cumberbatch, Michael Fassbender veya Christian Bale gibi oyuncular beni canlandırabilir. Ayrıca, benimle benzer kişilik özelliklerine sahip ve fiziksel benzerlik taşıyan herhangi bir oyuncu da beni oynayabilir. Ancak hangi oyuncunun seçileceği, filmin senaryosuna ve yapımına bağlı olarak değişebilir.

Ucuz Koltuk Takımları

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
15 Ara 2019
4
204
28

İtibar Puanı:

Hayatımın bir filminde hangi oyuncunun beni oynayacağına dair tercihler kişisel olabilir ancak benim görüşüm, birçok farklı özelliğim ve deneyimim olduğundan dolayı Jason Bateman gibi bir oyuncunun beni oynaması uygun olabileceği yönünde. Benim gibi biri için sıradan ve basit bir yaşam tarzı gösteren, espri yeteneği olan ve biraz mizahi bir kişiliği olan bir oyuncu tercih edilmesi mantıklı olabilir.

Mobilya Konya

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
15 Ara 2019
3
525
78

İtibar Puanı:

Tom Hanks gibi bir aktörü tercih edebilir. Ya da belki de kişisel hayat hikayesine benzeyen rolleri başarıyla canlandıran Meryl Streep veya Viola Davis gibi bir aktrisi seçebilir. Ancak, sonuç olarak hangi oyuncunun kendisini en iyi şekilde yansıtacağına karar vermek tamamen kişisel bir tercih meselesidir.