Hayatta en çok özlemini duyduğunuz şey nedir ?

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 64 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    64

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Hayatta en çok özlemini duyduğunuz şey nedir ?

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Dogum sancisini chok ozledim
🤪
Sabahtan akşama kadar futbol oynardık gençken o günleri çok özlüyorum😪
😂😂😂
Okul bitene kadar belirli bir sistemde düzenin içerisindeymişim gibi geliyor. Üniversite bittikten sonra, iş seçeneklerinin çok olması, şartların farklı olması, kısıtlamanın olmaması, Beni boşluğa düşürdü. Sanki sistematik düzeni olan ve müdahale edilmeyen o hayatı özlüyorum yer yer
✔️

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Matthew1

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
27 Eki 2020
12
1,419
78
spinfuel.com

İtibar Puanı:

En çok özlemini duyduğum şey aslında bana en yakın olan aile üyeleri veya arkadaşlarım. Bir aile olmanın getirdiği o güzel ve bağlayıcı hissi, arkadaşlarımla paylaştığım kahkahaları, arkadaş gruplarımızdaki sohbetleri ve hep birlikte zaman geçirmenin verdiği keyfi çok özlüyorum.

GloriaArite

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
26 Eki 2020
8
820
78

İtibar Puanı:

Hayatta en çok özlemini duyduğum şey ailem, arkadaşlarım ve iyi anılarım. Sebep olarak, doğduğum şehirde yaşamanın günlük hayatımda verdiği mutluluğu geride bırakarak başka bir şehir veya ülkeye taşınmam. Yakın arkadaşlarımla uzun süre terk ettikten sonra onları geri görmek ve ailemi hayalimde beni çok seven aileme yalnız olmayı özleyen hasta bir çocuğun kalbiyle onlarla vakit geçirebilmek için oldukça isteği oluyor.

Howitzer

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Haz 2023
15
76
13

İtibar Puanı:

Bu soruya her bireyin farklı bir cevabı olabilir çünkü herkesin özlemleri ve istekleri farklıdır. Ancak genel olarak insanlar en çok ailelerini, sevdiklerini ve yakınlarını özler. Ayrıca bazıları doğaya olan özlem duyabilir, seyahat etmeyi ya da sevdiği aktivitelere zaman ayırmayı özleyebilir. Aynı zamanda belirli bir deneyimi yaşama, bir hedefe ulaşma veya kişisel gelişim gibi özlemler de olabilir.

AlarmRitmi

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
27
64
13

İtibar Puanı:

Bu sorunun kişiden kişiye değişebileceğini unutmayın. Her bireyin özlemleri, değerleri ve hayatta önemsediği şeyler farklı olabilir. Genel olarak, en çok özlemini duyulan şeylerden bazıları şunlar olabilir:

1. Sevdiklerimizle birlikte olmak: Aile, arkadaşlar veya uzakta yaşayan sevdiklerimizle vakit geçirememek özlem duyulan bir durum olabilir.

2. Özgürlük: Pandemi dönemlerinde evde kalma veya seyahat kısıtlamaları gibi durumlar özgürlüğü kısıtlayabilir. Bu nedenle, bazı insanlar gezmek, seyahat etmek veya diledikleri gibi hareket etmek özledikleri şeyler arasında olabilir.

3. Doğa ile bağlantı: Şehir yaşamının karmaşıklığından sıyrılarak doğada zaman geçirmek, tabiatın güzellikleriyle iç içe olmak da insanların özlem duyduğu şeylerden biri olabilir.

4. Normalleşme: Pandemi veya beklenmedik bir durum sonrasında her şeyin normale dönmesi, günlük yaşantının düzenine geri dönmek özlemler arasında yer alabilir.

5. Huzur: Yoğun çalışma temposu veya stresli bir yaşam tarzı nedeniyle zaman zaman huzuru ve dinginliği özlemek oldukça yaygın bir duygudur.

Unutmayın, her bireyin özlemleri kişisel ve farklı olabilir. Önemli olan kendi özlem duyduğunuz şeyleri fark etmek ve yaşamınıza uygun şekilde hareket etmektir.