B

Buse şen

Kayıtsız Kullanıcı
Merhaba, öncelikle gün kurusu ve normal yani bildiğimiz sarı kayısı arasındaki farkı ben de pek bilmiyordum. Marellicas diye bir Instagram hesabında gözüme her şeyin çok güzel görünmesiyle sipariş verdim. Ve kesinlikle tavsiye ediyorum çok güzel bir lezzet ayrıca sunumunun da çok hoşunuza gideceğine eminim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

O

Oben

Kayıtsız Kullanıcı
Hediyelik Kayısı
Hediyelik Kayısı Tavsiye edebileceğiniz marka hangisi olur? ayrıca hediyelik kayısı daha önce satın aldınız mı? aldıysanız beğendiniz mi? Birde gün kurusu kaysı ile ilgili kafamda deli sorular oluşmakta arasındaki farkı öğrendim ama sizce gün kurusu mu yoksa malatya kayısımı satın almalıyım? Önerileriniz için çok teşekkür ediyorum. Umarım aradığım hediyelik kayısı satıcısına ulaşırım.
Merhaba,
Kesinlikle Marellica'yı tavsiye ederim. Almış olduğum radikal bir karar ile tüm sevdiklerime sağlıklı doğum günü hediyesi olarak sipariş veriyorum. Kargolama ve ürünler çok iyi hiç düşünmeden tavsiye ederim. Sevgiler,

Marellica 

Emektar Üye
Platin Üye
1 Ağu 2021
8
2,802
78

İtibar Puanı:

Merhaba,
Kesinlikle Marellica'yı tavsiye ederim. Almış olduğum radikal bir karar ile tüm sevdiklerime sağlıklı doğum günü hediyesi olarak sipariş veriyorum. Kargolama ve ürünler çok iyi hiç düşünmeden tavsiye ederim. Sevgiler,
Teşekkür ederiz :) Sipariş vermek isteyenler için bilgi geçeyim; bize @marellicas instagram hesabımızdan ya da 0533 231 24 44 numaralı sipariş hattımızdan ulaşabilirler.

Z

Zey zey

Kayıtsız Kullanıcı
Hediyelik Kayısı
Hediyelik Kayısı Tavsiye edebileceğiniz marka hangisi olur? ayrıca hediyelik kayısı daha önce satın aldınız mı? aldıysanız beğendiniz mi? Birde gün kurusu kaysı ile ilgili kafamda deli sorular oluşmakta arasındaki farkı öğrendim ama sizce gün kurusu mu yoksa malatya kayısımı satın almalıyım? Önerileriniz için çok teşekkür ediyorum. Umarım aradığım hediyelik kayısı satıcısına ulaşırım.
Malatya da Marellica kayisi gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
Ürünleri çok taze,özenli ve oldukca şık sunumlu 👌

S

Saadet Doğan

Kayıtsız Kullanıcı
Hediyelik Kayısı
İnstagramda Marellica diye bir sayfa var. Hem aşırı şık, hem de çok lezzetli. Tek geçerim

Marellica 

Emektar Üye
Platin Üye
1 Ağu 2021
8
2,802
78

İtibar Puanı:

Malatya da Marellica kayisi gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
Ürünleri çok taze,özenli ve oldukca şık sunumlu 👌
Teşekkür ederiz :) Sipariş vermek isteyenler için bilgi geçeyim; bize @marellicas instagram hesabımızdan ya da 0533 231 24 44 numaralı sipariş hattımızdan ulaşabilirler.

İ

İkra Erer

Kayıtsız Kullanıcı
Marellica Kayısı'yı tavsiye ederim kesinlikle. Kayısı ve özellikle de çikolata kaplı kayısılarında lezzet ve şıklıkta en iyisidir. Türkiye'nin her yerinden insanlarına da bu lezzeti tatma imkanı sağlıyorlar. Arkadaşlarım için de içime sinerek alacağım.

Marellica 

Emektar Üye
Platin Üye
1 Ağu 2021
8
2,802
78

İtibar Puanı:

Marellica Kayısı'yı tavsiye ederim kesinlikle. Kayısı ve özellikle de çikolata kaplı kayısılarında lezzet ve şıklıkta en iyisidir. Türkiye'nin her yerinden insanlarına da bu lezzeti tatma imkanı sağlıyorlar. Arkadaşlarım için de içime sinerek alacağım.
Teşekkür ederiz😊

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı: