Hepsiburada

Melanie

Adayadayı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
215
79,892
93

İtibar Puanı:

Konu dışı bölümüne açıyorum ama çok sinir oldum..
Hepsiburada müşterisiyim hatta sürekli siteden alışveriş yapıyorum, sürekli olarak hepsiburada kullanıyorum ve aldığım ürünlerin yarısından çoğunda sorun çıkıyor.
Ben artık bunaldım bunlar uğraşmaktan, telefon destek sıfır, arıyoruz saatlerce telefonda müzik dinletiyorlar. müziklerini gerçekten beğeniyorum ama kendilerinin yaptığı işi hiç beğenmiyorum.
çok sallamasyon sistemleri var.
ürün siparişleri hep sorunlu adres hep sıkıntılı. anlaşma yaptığı kargo şirketleri gerçekten değişikler. yani 1 defa olsaydı gelip buraya yazmazdım ama gerçekten her siparişte böyle birşey olabilir mi? biriside sorunsuz olsun.
efsane cuma diye yoğunluk var dediler inanın 1 kere aramadım bekledim. sonrasında bugün artık kargo takipe baktığımda iade edilmiş ve gelen merkeze geri gönderildiğini söylüyorlar. yani ürünün parasını veriyorsunuz. 15 gün bekliyorsunuz sonra ürün elinize gelmiyor. çok ilginç değil mi? ve sonrasında da bana iade yapılması için bekliyorum ve sonra iade yapılacak ben tekrar sipariş verecekmişim?

pardon siz neyin kafasını yaşıyorsunuz? aynı anda 6 sipariş veriyorsunuz sonra 5 tanesi geliyor 1 tanesi iade ediliyor? ptt yi arıyorum sorunun bende olduğunu söylüyor. suçu kabullenmek müşteriyi bu kadar bekletip birde üste su gibi çıkmak var.
kusura bakmayın ama ben ptt den almıyorum ürünü. ben sizden alıyorum ben ptt aramak zorunda onlarla çene çalmak zorunda değilim. alışveriş yapıyorsak çalışmalarınızı kontrol edeceksiniz. satıp kaçmak yok.

MineL

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
225
83,797
93

İtibar Puanı:

canım o aslında hepsiburada nın suçu değil, düşünsene 6 ürün alıyorsun ve hepsi farklı şirketlerle kargolanıyor, 5 tanesi eline ulaşıyor, 1 tanesinde ptt kargo ile gönderildiği için ulaşmıyor, bence ortaya büyük bir sonuç çıkıyor. ptt kargo ile hepsi burada çalışmaması gerekiyor.