Herkese merhaba

Juliette

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
55
17,893
83

İtibar Puanı:

Arkadaşlar siteye @Bahar ve kankalarımın tavsiyesi üzerine geldim, çok hoş bir ortam var çok hoşuma gitti. gerçekten evde instagramda hikaye gezmekten bir olmuştum. sayenizde bazen kahkaha atabiliyorum ve en önemlisi yeni evlenecekler listesinde olan birisi olarak bence durak burası :) evlendikten sonrada burada olacağıma söz veriyorum ?? kocam sağolsunnnnnnnnnnnnn

Gabriela

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
120
37,918
93

İtibar Puanı:

Arkadaşlar siteye @Bahar ve kankalarımın tavsiyesi üzerine geldim, çok hoş bir ortam var çok hoşuma gitti. gerçekten evde instagramda hikaye gezmekten bir olmuştum. sayenizde bazen kahkaha atabiliyorum ve en önemlisi yeni evlenecekler listesinde olan birisi olarak bence durak burası :) evlendikten sonrada burada olacağıma söz veriyorum ?? kocam sağolsunnnnnnnnnnnnn
hahahaha koptum yaa sen yine iyisin tatlım aynı anda üye olmuşuz :D

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

çok teşekkür ediyoruz sağolun tekrardan hoşgeldiniz :)

Selin

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
30 Haz 2019
343
109,777
93
Izmit

İtibar Puanı:

Bizde Bekliyorduk ne zaman geleceksin diye?