Mobilya Yorumları İder Mobilya Yorumları

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

İder Mobilya Yorumları

İder mobilya yorumları bölümüne hoşgeldiniz. Değerli arkadaşlar bu bölümde sadece ider mobilya ile alakalı yorumlar atmanızı rica ediyoruz.
İder mobilya sizce nasıldır?
İder mobilya tavsiyelerinizi ve ider mobilya ile ilgili düşüncelerinizi paylaşır mısınız?

Son düzenleme:

Büşra

Heyyyo
Platin Üye
30 Haz 2019
538
192,977
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Fiyatlarının uygunluğu sebebi ile müşteri yoğunluğu yaşayan firma. Doğal olarak kişisel düşüncem:
yeni evlenen çiftlere mobilya tavsiyesi olarak önereceğim yer. boşuna büyük markalara para yatırmayın demek istemiyorum. ider mobilya dan uygun fiyata alabilirsiniz. insanlar eskisi gibi bir mobilyayı 30 sene kullanmıyor diyemem, ancak çevremde gördüğüm en yeni mobilya'nın ortalama 15 20 yıllık bazı evlerde misafir odalarının 30 yıllık olduğunu biliyorum. ben 50 yıllık mobilyalarda gördüğüm için önerim bütçenize göre hareket etmenizdir.

FreeDevs

Kitap sev3r
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
214
69,975
93

İtibar Puanı:

Fiyatlarının uygunluğu sebebi ile müşteri yoğunluğu yaşayan firma. Doğal olarak kişisel düşüncem:
yeni evlenen çiftlere mobilya tavsiyesi olarak önereceğim yer. boşuna büyük markalara para yatırmayın demek istemiyorum. ider mobilya dan uygun fiyata alabilirsiniz. insanlar eskisi gibi bir mobilyayı 30 sene kullanmıyor diyemem, ancak çevremde gördüğüm en yeni mobilya'nın ortalama 15 20 yıllık bazı evlerde misafir odalarının 30 yıllık olduğunu biliyorum. ben 50 yıllık mobilyalarda gördüğüm için önerim bütçenize göre hareket etmenizdir.
ben sevmiyorum ama dediklerinede katılıyorum

Bahar

Bahar gibi
Platin Üye
30 Haz 2019
233
89,200
93
34
istanbul

İtibar Puanı:

harika bir yorum tebrikler katılıyorum.

Bamteli

Emektar Üye
Platin Üye
25 Tem 2019
141
52,798
93
İstanbul

İtibar Puanı:

harika bir açıklama.

MeRaLc

Merhaba Dünya
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
207
81,098
93

İtibar Puanı:

sitesindeki mavi oturma grubunun fiyatını diğer mobilya şirketleri ile kıyasladığımda hem uygun hemde gösteriş açısından oldukça modern.
ya onu gördüm bende ama fiyatlar çok değişik kafam karıştı 3lü set demişler 10bin tl ye bir yatak odası vs gördüm. eğer içerisinde masası vs varsa oldukça uygun fiyatı var. başka yerde bir masa 9bin tl.