Mobilya Yorumları İder Mobilya Yorumları

Neslish

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
120
51,667
93

İtibar Puanı:

ya onu gördüm bende ama fiyatlar çok değişik kafam karıştı 3lü set demişler 10bin tl ye bir yatak odası vs gördüm. eğer içerisinde masası vs varsa oldukça uygun fiyatı var. başka yerde bir masa 9bin tl.

baktım çok ilginç. gerçekten fiyatı çok uygun bence dikkate alınıp mağazasına gitmek lazım

Serapzile

Bana heryer paris
Kayıtlı Kullanıcı
4 Tem 2019
299
102,601
93

İtibar Puanı:

CikoLataKiz

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
117
44,218
93

İtibar Puanı:

DilaÇiftçi

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Tem 2019
136
49,482
93

İtibar Puanı:

Fiyatlarının uygunluğu sebebi ile müşteri yoğunluğu yaşayan firma. Doğal olarak kişisel düşüncem:
yeni evlenen çiftlere mobilya tavsiyesi olarak önereceğim yer. boşuna büyük markalara para yatırmayın demek istemiyorum. ider mobilya dan uygun fiyata alabilirsiniz. insanlar eskisi gibi bir mobilyayı 30 sene kullanmıyor diyemem, ancak çevremde gördüğüm en yeni mobilya'nın ortalama 15 20 yıllık bazı evlerde misafir odalarının 30 yıllık olduğunu biliyorum. ben 50 yıllık mobilyalarda gördüğüm için önerim bütçenize göre hareket etmenizdir.
? ? ? ? (y) (y) (y)

EmelAndırır

Ye kürküm ye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Eyl 2019
232
83,923
93

İtibar Puanı:

Fiyatlarının uygunluğu sebebi ile müşteri yoğunluğu yaşayan firma. Doğal olarak kişisel düşüncem:
yeni evlenen çiftlere mobilya tavsiyesi olarak önereceğim yer. boşuna büyük markalara para yatırmayın demek istemiyorum. ider mobilya dan uygun fiyata alabilirsiniz. insanlar eskisi gibi bir mobilyayı 30 sene kullanmıyor diyemem, ancak çevremde gördüğüm en yeni mobilya'nın ortalama 15 20 yıllık bazı evlerde misafir odalarının 30 yıllık olduğunu biliyorum. ben 50 yıllık mobilyalarda gördüğüm için önerim bütçenize göre hareket etmenizdir.
? ? ? ? (y) ? ?

Dilara

Karatay Hukuk
Kayıtlı Kullanıcı
27 Eyl 2019
70
26,447
83

İtibar Puanı:

:love::love::love: ? ? ?

ÖzlemÇelebi

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Eyl 2019
52
19,718
83
Ankara

İtibar Puanı:

? ?

Züleyha601

Dekorasyon Aşkı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Ağu 2019
252
84,344
93
29
İstanbul

İtibar Puanı:

sitesindeki mavi oturma grubunun fiyatını diğer mobilya şirketleri ile kıyasladığımda hem uygun hemde gösteriş açısından oldukça modern.
Uygunluk konusunda gerçekten uygun mobilyaları var ider mobilyanın :D