Mobilya Yorumları İkea Yorumları

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

İkea Yorumları
İkea mobilya yorumları bölümüne hoşgeldiniz, bu bölümümüz de İkea mobilya yorumları ile ilgili düşüncelerinizi veya tavsiyelerinizi paylaşabilirsiniz. İkea mobilya sizce nasıl yorumlanır? İkea mobilya gibi bir yaşantıya mı sahipsiniz? Yoksa daha önce İkea mobilya ile tanışmadınız mı? İşte İkea mobilya severlerin toplandığı platformumuz da birbirinden farklı, özgün İkea mobilya yorumları sizlerle.
İkea mobilya müşterisi olup, İkea Mobilya şikayetleri olan müşteriler için oluşturulmuş bölümümüz: İkea Mobilya Şikayetleri
Şikayetleriniz için lütfen doğru yere konu açtığınızdan emin olun. İlgi ve alakanıza teşekkür eder, iyi forumlar diliyorum.

Son düzenleme:

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Moderatör tarafında düzenlendi:

MeRaLc

Merhaba Dünya
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
207
81,098
93

İtibar Puanı:

yaa ben ikeaya girdiğimde çıkmak çok zor, ürün çeşitleri bir evin ihtiyacı olan herşey var :) bence gençler için mükemmel çözümleri var. fiyatlarda yüksek düşük arası değişkenlik gösteriyor. üründen ürüne fark var. genel anlamda bence ideal.

MeRaLc

Merhaba Dünya
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
207
81,098
93

İtibar Puanı:

ben mobilya hariç ev dekorasyon konusunda uygun fiyatlı ürünlerini aldım. özellikle tablo mum veya küçük ev eşyaları konusunda çözümler bulabileceğiniz bir firma.

CikoLataKiz

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
117
44,218
93

İtibar Puanı:

bende oraya gitmiştim hatta orada köftesi meşhur :D çok büyük mağazası var gez gez bitmiyor:)
ya o köfteyi yediğimi hatırlamıyorum ama belkide yemişimdir :D hiç aklıma gelmiyor aç kalmayı sevmem muhtemelen yemişimdir ama sanki orada sandviç tarzında birşeyler vardı diye hatırlıyorum :)

Hulya90

Aşk İmkansız Olan Herşeyi Mümkün Kılar
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
342
117,373
93
33
İstanbul

İtibar Puanı:

Daha çok bekarların ve takım halinde mobilya almayanların gittiği Mobilya ve Ev dekorasyonu satılan bir mağaza. Şimdiye kadar hiç ikea'dan mobilya almadım ama arkadaşlarla çok gitmişimdir ikea'ya. Yemek bölümündeki yemekleri uygun ve fiyatına görede lezzetli. Özellikle isveç mutfağından olan yemeklerini denemenizi tavsiye ederim.

SENAydin

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Tem 2019
67
23,619
83

İtibar Puanı:

Daha çok bekarların ve takım halinde mobilya almayanların gittiği Mobilya ve Ev dekorasyonu satılan bir mağaza. Şimdiye kadar hiç ikea'dan mobilya almadım ama arkadaşlarla çok gitmişimdir ikea'ya. Yemek bölümündeki yemekleri uygun ve fiyatına görede lezzetli. Özellikle isveç mutfağından olan yemeklerini denemenizi tavsiye ederim.
kilo almak bedavadan çok daha ucuza 😂

Moderatör tarafında düzenlendi: