LiLa

Dekorazon sever
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
242
81,049
93

İtibar Puanı:

istanbul diyetisyen tavsiye
maltepe diyetisyen tavsiye, anadolu yakası diyetisyen tavsiye, ataşehir diyetisyen tavsiye, bostancı diyetisyen tavsiye, diyetisyen tavsiye, en iyi diyetisyen uzmanı, etiler diyetisyen tavsiye, fenerbahçe diyetisyen tavsiye, kadıköy diyetisyen tavsiye, küçükyalı diyetisyen tavsiye, nişantaşı diyetisyen tavsiye
istanbul diyetisyen tavsiyesi ile ilgili önerilerinizi rica edebilir miyim?

Moderatör tarafında düzenlendi:

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Berfins

Emektar Üye
Platin Üye
11 Tem 2019
235
87,285
93
İstanbul

İtibar Puanı:

DamlaAslan35

Damlaya damlaya göl olur
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Ağu 2019
351
123,712
93
30
İstanbul

İtibar Puanı:

Merhaba istanbul içinse önerebilirim, ışıl aydın aşağıya instagram hesabını yazdım.

Maltepe de yaşıyorum, Işıl hanıma yakın arkadaşımın tavsiyesiyle gitmeye başladım. Kendisine yaklaşık beş aydır gidiyorum. Sayesinde çok güzel kilolar verdim. Çok samimi içten birisi çok iyi anlastik. Sorduğum her soruya sabırla cevap verdiği için kendisine ayrıca teşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.

LiLa

Dekorazon sever
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
242
81,049
93

İtibar Puanı:

Maltepe de yaşıyorum, Işıl hanıma yakın arkadaşımın tavsiyesiyle gitmeye başladım. Kendisine yaklaşık beş aydır gidiyorum. Sayesinde çok güzel kilolar verdim. Çok samimi içten birisi çok iyi anlastik. Sorduğum her soruya sabırla cevap verdiği için kendisine ayrıca teşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.
Diyetisyen arayışı içerisindeyseniz doğru yerdesiniz.. Işıl hanım diyestiyenliği çok profosyonel bir şekilde yapıyor. kendisiyle 1 ayda 5-6 kilo verdim.hiç zorlanmadan ve sıkılmadan. çünkü listeler mükemmel. hayatın içinden, doyurucu, seçenekli. Işıl hanım için yasak kelimesi yok. listeye dahil edilemeyecek şeyde yok. randevu saatleri 1 dk bile şaşmıyor. yani aranan bütün özellikler fazlasıyla mevcut. Işıl hanımın danışanı olupta ideal kiloya inmeme ihtimaliniz yok. Tekrardan çok teşekkür ederim,başarılarınız daim olsun.

iStanbuL

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Ara 2019
8
1,822
78

İtibar Puanı:

Diyetisyen arayışı içerisindeyseniz doğru yerdesiniz.. Işıl hanım diyestiyenliği çok profosyonel bir şekilde yapıyor. kendisiyle 1 ayda 5-6 kilo verdim.hiç zorlanmadan ve sıkılmadan. çünkü listeler mükemmel. hayatın içinden, doyurucu, seçenekli. Işıl hanım için yasak kelimesi yok. listeye dahil edilemeyecek şeyde yok. randevu saatleri 1 dk bile şaşmıyor. yani aranan bütün özellikler fazlasıyla mevcut. Işıl hanımın danışanı olupta ideal kiloya inmeme ihtimaliniz yok. Tekrardan çok teşekkür ederim,başarılarınız daim olsun.
teşekkürler kendisine ulaşacağım. :ok: