Tavsiye İstikbal Mobilya mı Bellona Mobilya mı?

İstikbal mi bellona mı

• Kullanılan toplam oy
    241

Neslish

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
120
51,667
93

İtibar Puanı:

İstikbal Mobilya mı Bellona Mobilya mı?

Arkadaşlar selamlar.
Kuzenim evleniyor, istikbal ve bellona fark etmiyor diyorlar ama bence öyle değil,anlıyorum aynı yere bağlı onuda biliyoruz. Kullananlar veya tecrübesi olanlar bu ikisi hakkında seçim yapsanız hangisini seçerdiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bahar

Bahar gibi
Platin Üye
30 Haz 2019
233
89,200
93
34
istanbul

İtibar Puanı:

dediğin gibi ikiside aynı yere bağlı ancak seçim tarz meselesi. kalite açısından ikiside güzel.
ben olsaydım istikbal i tercih ederdim.

neden ?
İstikbal mobilya'nın 380 milyon dolar ciro... Dokuz bin çalışan... 16 şirket... 620 bin metrekareye yayılan fabrikalar... 50 ülkeye 160 milyon dolarlık ihracat... Krizde 40 milyon dolarlık reklam harcaması.
Patlama yaşadıkları 1994'te en önemli yeniliklerden biri franchising yöntemiyle açılan İstikbal mağazaları oldu. Mağazaların sayısı 11 yılda bin 200'e çıktı. 'Daha genç ve spor tarzdan hoşlanan' tüketiciler için Bellona markası yaratıldı. Bellona satan mağaza sayısı bu yıl 800'e ulaştı. 2002 sonuna kadar 400 mağaza daha açılması planlanıyor. Bu yıl krize rağmen 70 Bellona, 60 İstikbal mağazası açıldı. Hızlı büyüme fabrikalarının sayısını da katladı. Bugün Kayseri'de 850 bin metrekarelik arazide kurulu 620 bin metrekarelik fabrikalarda entegre üretim yapılıyor. Bu kapsamda dünyanın en büyük üretim tesislerine sahipler.

Gökben

Unutmamalı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
125
48,578
93

İtibar Puanı:

ya bu soruya cevap veremem mağazasına girdiğimde ikisininde ürünleri tasarımsal açıdan estetik. ikiside aynı diyemem ama ikiside güzel diyebilirim.

Berfins

Emektar Üye
Platin Üye
11 Tem 2019
235
87,285
93
İstanbul

İtibar Puanı:

ya bu soruya cevap veremem mağazasına girdiğimde ikisininde ürünleri tasarımsal açıdan estetik. ikiside aynı diyemem ama ikiside güzel diyebilirim.
a mı diyim b mi diyim bilemedim :)

Tiffany

Tifo online
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
12 Eyl 2019
258
87,050
93

İtibar Puanı:

Aslında ister Bellona olsun ister istikbal ikisininde kalitesi aşağı yukarı aynı bana soracak olursan ikisinin karışımını al :D Hangi odan için alacağın mobilya takımı hangi mağazada daha hoşuna gidiyorsa onu oradan al :D

Cansu.35

Dikenin çiçeği var diye sevinelim
Platin Üye
31 Tem 2019
389
138,609
93
Izmir

İtibar Puanı:

İkisi de kalite olarak belkide tıpatıp aynı bu iki mobilya firmasında seçim yaparken kendi zevkine hitap eden mobilyalar üreten firmayı seçersen doğru karar vermiş olursun.