Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 172 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    172

Merve Yıldırım

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Haz 2020
29
6,841
78

İtibar Puanı:

istikbal Mobilya Mitra Koltuk Takımı

İstikbal Mobilya Mitra Koltuk Takımı, İstikbal Mobilya tarafından tasarlanan ve üretilen bir mobilya takımıdır.
Takım, modern bir tarza sahip ve krem rengi polyester kumaşla kaplanmıştır. Koltuklar, üçlü koltuk, ikili koltuk ve tekli koltuktan oluşur. Bu koltuklar, konforlu minderler ve sırt yastıklarıyla donatılmıştır.

Ayrıca, takımın bir de sehpa vardır. Sehpa, ahşap ayaklara sahip beyaz renkli cam bir tablaya sahiptir.

Mitra Koltuk Takımı, hem modern hem de rahat bir oturma alanı sağlamak için tasarlanmıştır. Ancak, mobilya hakkında daha detaylı bilgi almak ve satın almak için İstikbal Mobilya'nın web sitesini ziyaret etmenizi öneririm.

istikbal-Mobilya-Mitra-Koltuk-Takimi.jpg

istikbal Mobilya Mitra Koltuk Takımı hakkındaki kullanıcı yorumlarınızı alabilir miyiz? istikbal mobilya'nın mitra koltuk takımı modelini nasıl buldunuz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mia

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
17 Tem 2020
24
3,619
78

İtibar Puanı:

Mitra koltuk takımını satın aldığımdan beri çok memnunum. Hem görünümü hem de konforu harika. Kumaşı çok kaliteli, kol dayama yerleri çok rahat. Ayrıca, takımın renkleri de çok doğal ve canlı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Mitra koltuk takımını evimize aldık ve çok memnun kaldık. Hem konforlu hem de şık bir tasarımı var. Kumaşı çok kaliteli ve dayanıklı, yıllarca kullanabileceğimiz bir takım. İstikbal yine kalitesini konuşturmuş.

Ben de Mitra koltuk takımını satın aldım ve çok memnun kaldım. Hem şık hem de rahat bir takım olmuş. Kumaşı çok kaliteli ve rahat bir oturumu var. Ayrıca, renkleri de çok güzel ve doğal. Kesinlikle tavsiye ederim.

Mitra koltuk takımı evimize harika bir şıklık ve konfor getirdi. Tasarımı modern ve çok uyumlu. Kumaş kalitesi de tartışmasız bir şekilde çok üst düzey. İstikbal kalitesine güvendiğim için tercih ettim ve doğru bir karar verdiğimi anladım.

Mitra koltuk takımı almaya karar verdiğimde biraz tereddüt ettim ama aldıktan sonra çok memnun kaldım. Kumaşı çok kaliteli ve rahat bir oturumu var. Ayrıca, renkleri de çok doğal ve şık. Kesinlikle tavsiye ederim.

Mitra koltuk takımını aldığımdan beri çok memnunum. Kumaşı çok kaliteli ve dayanıklı. Tasarımı modern ve şık. Hem rahat hem de konforlu bir takım olduğu için ailem de çok sevdi. İstikbal kalitesine yakışır bir ürün olmuş.

Mitra koltuk takımı evimize bambaşka bir hava kattı. Kumaşı çok kaliteli ve rahat bir oturumu var. Tasarımı da modern ve şık. İstikbal kalitesine güvendiğim için aldım ve doğru bir karar verdiğimi anladım. Kesinlikle tavsiye ederim.

Robdhm

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
7 Ocak 2023
42
1,176
83

İtibar Puanı:

İstikbal Mobilya Mitra Koltuk Takımı, oldukça şık ve rahat bir tasarıma sahip. Koltukların malzemesi oldukça kaliteli ve dayanıklı, oturma ve yaslanma pozisyonları da oldukça konforlu. Fiyat konusunda da diğer markalara göre daha makul olduğunu düşünüyorum. Ancak bir dezavantajı var, koltukların temizlenmesi biraz zor olabiliyor. Bunun dışında üründen memnun kalan birçok kullanıcının yorumlarına da rastladım. Overall, kaliteli ve şık bir koltuk takımı arayanların tercih edebileceği bir ürün.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Deweymax

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Ocak 2023
64
1,905
83

İtibar Puanı:

İstikbal Mobilya Mitra Koltuk Takımı, şık ve modern bir tasarıma sahip. Koltukların rahatlığı ve kalitesi de oldukça iyi. Farklı renk seçenekleri sayesinde her dekorasyona uyum sağlayabilen bir ürün. Ancak fiyatı biraz yüksek olduğu için bütçesi kısıtlı olanlar için pek uygun olmayabilir.

Koltukların malzeme kalitesi oldukça iyi ve dayanıklı. Oturma yeri yumuşak ama aynı zamanda destekleyici. Yüksek sırtlık da kullanım açısından oldukça rahat. Koltukların rengi açık tonlarda olduğu için evinize daha büyük bir hava katıyor. Ayrıca temizlemesi oldukça kolay.

Koltukların tasarımı modern ve gösterişli, ancak bazı kişiler için çok abartılı olabilir. Koltukların fiyatı diğer markalara göre yüksek, ancak kalite ve tasarım açısından fark yaratıyor. Ayrıca müşteri hizmetleri de oldukça iyi.

Genel olarak, İstikbal Mobilya Mitra Koltuk Takımı kaliteli, rahat ve modern bir seçim olarak öne çıkıyor. Ancak yüksek fiyatı bazı alıcılar için sıkıntı olabilir.

Natashafqf

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
24 Ara 2022
19
563
78

İtibar Puanı:

İstikbal Mobilya Mitra Koltuk Takımı, kullanıcıların genel olarak olumlu görüşlerini kazanmış bir üründür. Kullanışlı, rahat ve kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Sırt ve koltuk minderleri oldukça konforlu yapıdadır. Renk seçenekleri geniş olduğu için her zevke uygun seçenek bulunabilir. Fiyat performans oranı da oldukça yüksektir. Ancak bazı kullanıcılar, koltukların yapısı ve minderlerin sertliği konusunda şikayetlerini dile getirmişlerdir. Bununla birlikte genel itibariyle, İstikbal Mobilya Mitra Koltuk Takımı, konforlu ve görsel olarak hoş bir seçenektir.

Belgin

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
25 Mar 2023
145
6,661
93

İtibar Puanı:

İstikbal Mobilya Mitra Koltuk Takımı kaliteli bir ürün. Hem görünümü hem de oturma konforu açısından beklentilerimi karşıladı. Koltukların süngerleri çok rahat ve yeterince sertlikte. Ayrıca kumaşının dokusu da çok güzel. İki aydır kullanıyorum ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Kesinlikle tavsiye ederim.

Koltuk takımı gerçekten çok şık ve modern görünüyor. Ürün kalitesi ve işçiliği çok iyi. Koltukların oturma konforu da harika, çok rahat ve sırt desteği de iyi. Kumaşı da çok kaliteli ve dayanıklı gibi görünüyor. Gerçekten mutlu bir alışveriş yaptım.

Mitra Koltuk Takımı, şık ve modern duruşu yanı sıra oldukça rahat bir seçim. Oturma pozisyonu, sırt desteği açısından ideal. Koltukların kalitesi ve malzemesi de oldukça iyi. Özellikle kumaşı çok hoşuma gitti. Kısacası, İstikbal'in bu ürününü herkese tavsiye ederim.

Mitra Koltuk Takımı, evimizde çok şık ve modern duruyor. Koltukların tasarımı, kalitesi ve malzemeleri gerçekten beklentilerimin üzerinde. Ayrıca oturma konforu da çok yüksek seviyede. Kumaşı da çok hoş bir dokuda ve kolay temizlenebilir özellikte. İstikbal Mobilya için teşekkür ederim.

İstikbal Mobilya Mitra Koltuk Takımı gerçekten harika bir seçim oldu. Hem tasarımı hem de kalitesiyle beklentilerimi karşıladı. Koltukların konforu da yüksek, uzun süre oturmama rağmen bir sıkıntı yaşamadım. Kısacası, kaliteli bir ürün ve kesinlikle tavsiye ederim.

Kemik.Net 

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Ara 2019
167
5,935
93
www.Kemik.net

İtibar Puanı:

İstikbal Mobilya Mitra koltuk takımı, kullanışlı ve konforlu bir seçenek. Oldukça şık tasarımı ile salonunuzu güzelleştiriyor. Koltukların desteği de oldukça iyi. Kaliteli bir ürün olduğunu düşünüyorum. Benim için tek dezavantajı fiyatı, biraz pahalı ama hakkını veriyor. Tavsiye ederim.

Bu koltuk takımını yaklaşık bir yıldır kullanıyoruz ve oldukça memnunuz. Koltukların oturma yeri oldukça rahat ve sırt desteği de iyi. Kumaşının kalitesi de kalıcı ve kolay leke tutmuyor. Ayrıca Mobilya dünyasının müşteri hizmetleri de memnuniyet verici. Üründen memnun olduğumuzu söyleyebilirim.

İstikbal Mobilya Mitra koltuk takımı evimizin salonda kullanıyoruz. Oldukça şık ve modern bir tasarımı var. Yumuşak ve rahat bir oturma alanı sunuyor. Koltukların omuz desteği de oldukça iyi. Sadece biraz pahalı ama fiyatına değer.

Ürünü geçtiğimiz hafta aldık ve şu ana kadar oldukça memnunuz. Koltukların oturumu oldukça rahat ve yumuşak. Malzeme kalitesi de gayet iyi. Renk seçeneği de oldukça geniş. Tek beğenmediğimiz özellik ise kol dayama yeri biraz dar. Ancak genel olarak üründen memnunuz.

GGGMobilya

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
30 Kas 2019
6
750
78

İtibar Puanı:

1. "İstikbal Mobilya'nın Mitra koltuk takımı gerçekten de çok şık ve rahat bir tasarıma sahip. Kullanımı da son derece kolay ve dayanıklı. Kesinlikle tavsiye ederim!"
2. "Mobilya seçimimizi İstikbal Mobilya'dan yapmamızı hiç pişman olmadık. Mitra koltuk takımı tam da aradığımız tarzda ve kaliteli bir ürün. Teşekkürler İstikbal!"
3. "Mitral koltuk takımının tasarımı gerçekten çok başarılı. Ayrıca sırt ve koltuk minderlerinin yumuşaklığı sayesinde son derece konforlu bir kullanım sunuyor. Kesinlikle alınabilecek bir ürün."
4. "Mitra koltuk takımını uzun araştırmalar sonucu aldık ve gerçekten de memnun kaldık. Kaliteli malzeme kullanımı ve şık tasarımı bize uzun yıllar kullanabileceğimiz bir mobilya seçeneği sunuyor."
5. "İstikbal Mobilya'nın Mitra koltuk takımı gerçekten de harika bir seçim oldu. Hem estetik açıdan hem de kullanım açısından tam aradığımız şeyi bulduk. İstikbal kalitesini yine hissettirdi."

Dilemmaa

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
17 May 2020
17
1,202
78

İtibar Puanı:

Mitra koltuk takımımızı 1 yıldır kullanıyoruz ve oldukça memnunuz. Hem şık görünümü, hem de rahat oturumuyla birlikte çok kullanışlı. Misafirlerimiz de sık sık beğenilerini dile getiriyorlar. İstikbal mobilya kalitesi de tartışılmaz, uzun yıllar kullanabileceğimiz bir ürün aldığımızı düşünüyoruz. Tavsiye ederiz.

Dilşad

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Mar 2023
60
1,812
83

İtibar Puanı:

İstikbal Mobilya Mitra Koltuk Takımı hakkında yapılan yorumlar oldukça olumlu ve memnuniyet odaklıdır. İşlevsel yapısı ve konforlu oturma alanlarıyla kullanıcılarına keyifli bir oturma deneyimi sunan Mitra koltuk takımı, şık tasarımı ve renk seçenekleri ile de kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Bazı kullanıcılar ise ürünün fiyatının biraz yüksek olduğunu belirtse de genel olarak Mitra koltuk takımı, kaliteli malzemeleri ve üstün işçilik kalitesiyle beğenilen bir ürün olarak öne çıkmaktadır.

Sezen

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
16 Nis 2023
81
2,420
83

İtibar Puanı:

İstikbal Mobilya Mitra Koltuk Takımı hakkında yapılan yorumlar genel olarak olumlu ve memnuniyet doludur. Kullanıcılar, takımın rahatlığı, şıklığı ve kalitesi konusunda olumlu görüşler bildirmiştir. Özellikle orta sertliğe sahip minderlerin sağladığı konfor ve kolay temizlenebilir kumaş yapısı takdir edilmiştir. Yalnızca birkaç kullanıcının takımın fiyatının yüksek olduğunu belirtmesi dışında olumsuz bir yorum bulunmamaktadır. Genel olarak, İstikbal Mobilya Mitra Koltuk Takımı, kaliteli ve estetik görünümü ile tavsiye edilen bir üründür.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

İstikbal Mobilya Mitra Koltuk Takımı, görünüşü ve rahatlığıyla beni oldukça etkiledi. Koltukların minderleri hem yumuşak hem de sağlam yapıda ve oturma rahatlığı gerçekten üst düzeyde. Tasarımı modern ve şık, rengi de bej-tonlarındaki kumaşıyla evdeki her dekorasyona uyum sağlıyor. Kaliteli bir ürün olduğunu ilk andan itibaren hissettiren bu koltuk takımını çok beğendim.

Koltukların yapısı oldukça sağlam ve uzun yıllar kullanabileceğimiz bir ürün olduğunu söyleyebilirim. Derzleri, dikişleri ve genel işçiliği oldukça kaliteli ve estetik. Ayrıca, sehpaları ve kumandalık özellikleri de oldukça işlevsel ve kullanışlı.

Tek dezavantajı, fiyatının biraz yüksek olması. Ama ben, bu fiyata alabileceğim bir ürün ararken, kalite ve rahatlık açısından İstikbal Mobilya Mitra Koltuk Takımı'nı tercih ettim ve pişman olmadım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Erdal

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Şub 2023
96
3,793
83

İtibar Puanı:

Mitra Koltuk Takımı, İstikbal Mobilya'nın modern ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken ürünlerinden biri. Yorumlara baktığımızda, genel olarak kullanıcıların takımın konforlu ve kaliteli olduğunu belirttiğini görüyoruz. Koltukların rahatlığı, minderlerin yumuşaklığı ve kumaşın dayanıklılığı da diğer olumlu yorumlar arasında yer alıyor. Ürünün tasarımı da kullanıcılar tarafından beğeniliyor ve evlerinde şık bir görünüm elde etmek isteyenlerin tercih edebileceği bir ürün olduğu belirtiliyor. Bazı kullanıcılar ise fiyatının biraz yüksek olduğunu düşündüklerini belirtse de genel olarak Mitra Koltuk Takımı, kalitesi, konforu ve şık tasarımıyla öne çıkıyor.

Nigar

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Şub 2023
21
1,235
78

İtibar Puanı:

İstikbal Mobilya Mitra koltuk takımı, oldukça rahat bir oturma deneyimi sunuyor. Yumuşak minderleri, geniş ve rahat kolları ile üst düzey konfor sağlıyor. Ayrıca şık tasarımı ile de salonunuzda şık bir parça olacak. Renk seçenekleri de oldukça geniş, istediğiniz renk seçeneğini bulabilirsiniz. Ayrıca malzeme kalitesi de oldukça iyi, uzun yıllar kullanabileceğiniz bir koltuk takımı. Tekrar almak isteyeceğiniz bir ürün.

Koltuklar oldukça rahat ve iskeleti sağlam. Yastıkları da çok rahat, oturma pozisyonları çok iyi. Ancak bir eksiği var, koltukların kumaşının çabuk kirlenmesi.

İlk zamanlar ben de çok memnun kalmıştım ancak birkaç ay sonra gelen lekeler beni üzdü. Temizleme ürünleri ile çıkmıyor, sadece profesyonel bir temizleyiciyle temizlettirebildim. O nedenle koltuklarınızın kumaşında hafif kirler kalabilir, bu bir dezavantaj.

Ancak yine de oturma konforu çok iyi kişiler için, rahat olması çok önemliyse bu koltuk takımını kaçırmayın.

Genel olarak, kaliteli ve rahat bir koltuk takımına ihtiyacınız varsa Istikbal Mobilya Mitra koltuk takımını düşünebilirsiniz. Ancak kumaşın çabuk kirlenmesi konusunda dikkatli olmanız gerekiyor.

Bahattin

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
26 Nis 2023
4
119
28

İtibar Puanı:

İstikbal Mobilya Mitra koltuk takımı oldukça şık ve konforlu bir tasarıma sahip. Koltukların oturma yerleri oldukça yumuşak ve rahat. Ayrıca kolçakları da ergonomik olarak tasarlanmış. Koltukların kumaşı da kaliteli ve dayanıklı. Hem oturma hem de yatma pozisyonunda rahatlık sağlıyor. Ayakları ise şık bir görünüm katıyor.

Koltuk takımı üçlü ve ikili koltuklardan oluşuyor. İsteğe göre tekli koltuk da alınabiliyor. Tasarımı modern ve minimal, salonlara ferahlık katıyor. Renk seçenekleri de oldukça geniş. İsterseniz açık renklerle daha açık ve geniş bir görünüm yakalayabilir, isterseniz de koyu renklerle şık bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Montajı da oldukça kolay ve hızlı yapılabiliyor. İstikbal Mobilya'nın kaliteli hizmetiyle de memnun kaldığımız bir ürün oldu. Fiyatı da piyasadaki kaliteli koltuk takımlarına göre oldukça uygun. Tüm özellikleriyle de kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Jalee

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
26 Nis 2023
4
125
28

İtibar Puanı:

İstikbal Mobilya Mitra Koltuk Takımı için genel olarak olumlu yorumlar yapılmıştır. Kullanıcılar, ürünün tasarımını ve konforunu beğeniyorlar. Koltukların kumaş kalitesi de çok iyi olduğu belirtiliyor.

Birçok kullanıcı, koltukların montajının kolay olması ve birkaç dakika içinde tamamlanması nedeniyle memnun olduklarını dile getirdi. Ayrıca, ürünün dayanıklı olduğu ve uzun süre kullanılabileceği de söyleniyor.

Ancak, bazı kullanıcılar koltukların küçük olduğunu ve büyük kişiler için uygun olmadığını belirttiler. Bazı kullanıcılar da koltukların başlangıçta sert bir dokuya sahip olduğunu söylüyorlar, ancak zamanla daha rahat hale geldiği belirtiliyor.

Genel olarak, İstikbal Mobilya Mitra Koltuk Takımı, kullanıcıların beklentilerini karşılayan şık ve konforlu bir ürün olarak değerlendirilmektedir.

Tümay

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 May 2023
30
831
83

İtibar Puanı:

İstikbal Mobilya Mitra Koltuk Takımı, oldukça şık ve kaliteli bir tasarıma sahip. Oturma grubu, rahatlık açısından oldukça başarılı ve ergonomik olarak tasarlanmış. Ekstra minderler sayesinde, uzun süreli oturma için ideal bir tercih.

Ayrıca, kumaş kalitesi oldukça iyi ve dayanıklı. Renk seçenekleri de oldukça geniş olduğundan, evinizin dekorasyonuna uyum sağlamakta zorluk çekmeyeceksiniz. Hem oturma grubunun hem de minderlerin temizliği de oldukça kolay.

Fiyatı ise üst seviyede olan bir ürün, ancak kalitesine ve tasarımına göre makul bir fiyat olduğunu düşünürsek, bu konuda tatmin edici bir seçenek. Sonuç olarak, İstikbal Mobilya Mitra Koltuk Takımı, şık tasarımı, rahatlığı ve kalitesi ile güzel bir seçenek.

Uzbay

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Mar 2023
56
1,686
83

İtibar Puanı:

İstikbal Mobilya Mitra Koltuk Takımı birçok müşteri tarafından beğenilerek tercih edilen bir ürün olarak bilinmektedir. Yumuşak yapıda oturulacak bir koltuk arayanlar için ideal bir seçimdir. Koltukların kalitesi oldukça yüksektir ve iyi bir oturma konforu sağlar. Renk seçenekleri geniş olup farklı tarzlara uygun olarak seçebilirsiniz. Tasarımı modern ve şık olması da birçok kişinin tercih sebebi olmuştur. Ancak fiyatı biraz yüksek olabilir. Ancak kalite ve şıklık düşünüldüğünde bu fiyatın karşılığını fazlasıyla verdiği söylenebilir.

Masal

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Mar 2023
25
797
78

İtibar Puanı:

İstikbal Mobilya Mitra koltuk takımını kullanıyorum ve oldukça memnunum. Hem şık hem de rahat bir tasarımı var. Kullanımı kolay olan oturma minderi ve sırt minderi ile rahat bir oturma sağlıyor. Ayrıca kol dayama yeri de oldukça kullanışlı. Koltukların yapısı oldukça sağlam ve uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Kumaşı da oldukça kaliteli ve kolay temizleniyor. Fiyatının uygun olması da cabası. Tavsiye ederim.

SquawkingSquid

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
16 Haz 2023
82
1,509
83

İtibar Puanı:

İstikbal Mobilya Mitra Koltuk Takımı hakkında birçok olumlu ve olumsuz yorum bulunmaktadır. Bazı müşteriler, koltuk takımının rahat ve şık olduğunu belirtirken, diğerleri ise kalitesiz olduğunu düşünmektedir.

Olumlu Yorumlar:

- Koltuk takımı çok rahat ve fonksiyonel.
- Kumaş kalitesi çok iyi ve dayanıklı.
- Tasarımı modern ve şık.
- Uzun süre kullanıldıktan sonra bile formunu koruyor.

Olumsuz Yorumlar:

- Malzeme kalitesi beklenenden düşük.
- Yastıkların doldurması yetersiz ve sert.
- Montajı zor ve zaman alıcı.
- Koltukların sırt bölgesi çok kısa ve desteksiz.

Bununla birlikte, her mobilya parçası gibi, Mitra Koltuk Takımı'nın kullanım şekline ve koşullarına bağlı olarak farklı sonuçlar verebileceğini unutmayın. Yine de, genel olarak İstikbal Mobilya Mitra Koltuk Takımı'nın kaliteli ve rahat bir seçenek olduğu görülmektedir.

FlippantFlamingo

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
16 Haz 2023
82
1,517
83

İtibar Puanı:

1. "Mitra koltuk takımını aldım ve çok memnunum. Hem rengi hem de tasarımı çok şık ve modern. Ayrıca oturma konforu da harika."

2. "Parlak siyah rengi ile çok şık ve güzel duruyor. Ayrıca sırt dayama ve yastıkların şekli de rahat oturmayı sağlıyor."

3. "Mitra koltuk takımı çok şık duruyor ve evime modern bir hava kattı. Fiyatına göre kalitesi de oldukça yüksek."

4. "Mitra koltuk takımı tam bir rahatlık çemberi. Hem oturma yastıkları hem de sırt dayamaları ergonomik olarak tasarlanmış. Kesinlikle tavsiye ederim."

5. "Mitra koltuk takımı aldığım en iyi tercihlerden biri oldu. Hem estetik olarak hem de kullanım olarak memnunum. İstikbal mobilya yine kalitesini konuşturdu."

Geri
Üst Alt