Mobilya Yorumları İstikbal mobilya yorumları

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 262 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    262

Jale

Deniz ve Kumsal
Kayıtlı Kullanıcı
30 Eyl 2019
306
102,964
93
Moda/Kadiköy

İtibar Puanı:

Bugün annemle Mobilya almaya gittik ve de İstikbal mobilyayı çok beğendim herkese tavsiye ederim
bende geçenlerde gittim yatak aldım pişman oldum. baza yatak takımının içindeki yatağının kenarı sökük. istikbal kuruluma getirdi, ayh başa bela şimdi diyorlar ki merkeze gönderecez aynı üründen de bulamadılar. başka bir ürün seçmemi istiyorlar. gerçekten bazen cinlet geçirtmeme sebep oluyorlar. koskoca istikbalsin deponda defolu mal var, bunuda müşteriye satıyorsun. sonrada müşteri memnuniyetinden bahsediyorsun. hatta inanmazsınız şimdi beni aradılar ürünün iadesi için başka ürün seçmemi istiyorlar. yani mesele ne biliyor musunuz? bana değişim imkanı sunmak yerine seçtiğim ürünün yırtık olmayanını bulması gerekmiyor muydu?
yok anlamıyorum sanırsın imkansız birşey. bize ürünü tanıtırken yeni ürünler diye tanıtılıp yeni bir ürünün koskoca istikbalde olmamasına diyecek kelime yine bulamıyorum.
4 5 bin lira parayla 1 yatağı alamamak ne demek bilirsiniz?

AslıHüroğlu

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
12 Ara 2019
47
17,026
83
İstanbul

İtibar Puanı:

Herkes tarafından bilinen mobilya firması :D

SelinDemir

Mobilya & Dekorasyon
Platin Üye
4 Tem 2019
505
184,745
93

İtibar Puanı:

SelinDemir

Mobilya & Dekorasyon
Platin Üye
4 Tem 2019
505
184,745
93

İtibar Puanı:

çok teşekkürler incelemeye devam ediyorum. Bu arada bir sorum olacak: İstikbal mobilyaları nerede üretiliyor?
Yerli bir marka olan İstikbal, ürünlerini Kayseri'de bulunan üretim tesislerinde üretmektedir.

SelinDemir

Mobilya & Dekorasyon
Platin Üye
4 Tem 2019
505
184,745
93

İtibar Puanı:

Mobilya mağazasına gitmeden internet üzerinden satış yapılabiliyor mu? sitelerinde bulamadım?
ben onu bilmiyordum internetten satışları olmayabilir ancak biliyorsunuz ki her köşe başında neredeyse istikbal mağazası var. bence hoşunuza giden model varsa gidip orada görmeniz daha iyi olur. hem kalitesini kumaşını görüp almak bence daha mantıklı. İnternet üzerinde kullanılan fotoğraflarda ışıklar kullanıldığı için çok daha güzel görünüyor :) ben şahsen internet ten mobilya almaya karşıyım. Ancak şöyle birşet daha var örneğin mağazaya gidip ürünü tespit ettikten sonra tabiki internetten alabilirsiniz. O zaman beğendiğiniz ürünü almış oluyorsunuz. Ayrıca eve alacağınız bir üründe mutlaka ölçülere göre hareket etmelisiniz. Her koltuk takımının boyutu farklı üretiliyor. Oradan aldığınız ürün eve geldiğiniz de büyüyebilir veya küçülebilir olduğunu unutmayın. Birde son olarak mevcut koltuk takımınızın ölçülerini alıp oradaki yeni alacağınız koltuk takımı ile bir kıyaslamasını yapmanızda fayda olabilir.

M

Mesude

Kayıtsız Kullanıcı
ben onu bilmiyordum internetten satışları olmayabilir ancak biliyorsunuz ki her köşe başında neredeyse istikbal mağazası var. bence hoşunuza giden model varsa gidip orada görmeniz daha iyi olur. hem kalitesini kumaşını görüp almak bence daha mantıklı. İnternet üzerinde kullanılan fotoğraflarda ışıklar kullanıldığı için çok daha güzel görünüyor :) ben şahsen internet ten mobilya almaya karşıyım. Ancak şöyle birşet daha var örneğin mağazaya gidip ürünü tespit ettikten sonra tabiki internetten alabilirsiniz. O zaman beğendiğiniz ürünü almış oluyorsunuz. Ayrıca eve alacağınız bir üründe mutlaka ölçülere göre hareket etmelisiniz. Her koltuk takımının boyutu farklı üretiliyor. Oradan aldığınız ürün eve geldiğiniz de büyüyebilir veya küçülebilir olduğunu unutmayın. Birde son olarak mevcut koltuk takımınızın ölçülerini alıp oradaki yeni alacağınız koltuk takımı ile bir kıyaslamasını yapmanızda fayda olabilir.
açıklamanız için ,çok teşekkür ediyorum, dikkate alacağım.