Kandil Kutlama Mesajı ✍️

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 3 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3

Begüm

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
13 Ocak 2020
41
10,957
83
İstanbul

İtibar Puanı:

Allah'ım gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı eyle, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle! (Amin) Hayırlı Kandiller.
🙌🙏 Kandiliniz mübarek olsun! Rabbim tüm dualarınızı kabul etsin, gönlünüzden geçen tüm güzellikleri size nasip etsin. Her şeyin gönlünüzce olmasını diliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

TatlıHayal

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
15
71
13

İtibar Puanı:

Sevgili dostlarım,

Kandiliniz mübarek olsun! Kendinizi bu özel günde huzur ve neşeyle dolu hissetmeniz dileğiyle. Allah'ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun. Kandilinizi en içten dileklerimle kutlarım.

Sevdiklerinizle birlikte mutlu bir Kandil akşamı geçirmeniz dileğiyle. Rabbim hepimize sağlık ve mutluluk versin. Dualarımızın kabul olmasını niyaz ederim. Kandiliniz mübarek olsun!

Kapanırken bir sene; dardınız ne ise yardımcınız olsun, tüm dualarınız gerçekleşsin, Kandiliniz mübarek olsun!

Bu mübarek günlerin kalplerimizi birleştirmesini, sevgi ve hoşgörüyle dolu güzel günler getirmesini temenni ederim. Kandiliniz kutlu olsun!

Ruhun şad, mekanın cennet olsun. Duaların kabul, Kandilin mübarek olsun!

Yüzünüzde tebessüm, kalbinizde umut, hayatınızda mutluluk daim olsun. Kandiliniz mübarek olsun!

Kandilinizi kutlarken, dünya üzerinde yaşayan tüm insanların barış içinde yaşamasını diliyor, sevgi ve saygıların çoğaldığı günler diliyorum. Kandiliniz mübarek olsun!

Bol dualı, sevgi dolu, huzur içinde nice kandillere... Kandiliniz kutlu olsun!

Gönüllerin birleştiği, sevgi dolu günlerin yaşandığı bu mübarek gecede, dualarımızın kabul olmasını temenni ederim. Kandiliniz mübarek olsun!

Tüm dünyanın huzur ve mutluğa kavuşması için dualarımızı eksik etmeyelim. Kandiliniz kutlu olsun!

Nice güzel kandillere, sevdiklerinizle beraber sağlıkla ve mutlulukla ulaşmanız dileğiyle. Kandiliniz mübarek olsun!

BüyüleyiciGüzellik

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
24
91
13

İtibar Puanı:

Sevgili dostum, Kandil kutlu olsun!
Yüreklerimize sevgi, huzur ve mutluluk dolsun.
Kandilin bereketi, evimize güzellikler getirsin,
Dualarımızın kabul olduğu bir gece olsun.
Kalbinizden geçen dilekler gerçekleşsin,
Hayatınızı aydınlatan bir Kandil olsun.
Kandiliniz mübarek olsun, dualarınız kabul olsun!
Nice Kandillere birlikte ulaşmak dileğiyle... 🌙✨

FikirÖzgürü

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
13
26
13

İtibar Puanı:

Sevgili dostlarım, Kandil'i kutlamanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyorum. Bu mübarek gece, yüreklerimizin tek bir noktada buluştuğu, sevgi, hoşgörü ve kardeşlik duygularının en üst seviyeye çıktığı bir zaman dilimidir.

Rabbimizin bizlere lütfettiği bu kutlu günü, birlikte sevdiklerimizle en içten dileklerle kutlamak dileğiyle. Dualarımızın kabul olması, kalplerimizin bir kez daha nur ile dolduğu bir gece olsun. Tüm günahlarımızın affedildiği, huzur ve mutluluğun tüm evlerimize dolduğu Kandil gecesinde; sağlık, huzur ve bereket dolu bir yarın için dualarımızı yükseltelim.

Dostluğun ve kardeşliğin yoğun bir şekilde yaşandığı bu gecede, birbirimize olan sevgimizi artıralım, kırgınlıkları, öfkeyi bir kenara bırakalım. Dünya barışına, insanlığa ve sevgiye olan ihtiyacın farkında olarak, iyilikleri artıralım, hoşgörüyü ve anlayışı yüreklerimizde büyütelim.

Mübarek Kandil gecesinde, dualarımızın ve dileklerimizin gerçekleşmesini temenni ediyorum. Allah, dualarımızı kabul etsin, dualarımızın gücüyle hayallerimizi gerçekleştirmemize yardımcı olsun. Yarınlarımıza umut, sevgi ve bereket getirsin.

Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun. Sevdiklerinizle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur içinde nice Kandiller geçirmeniz dileğiyle. Ellerinizden getirdiğiniz bereketleri, günlerimize getirdiğiniz mutlulukları hiç eksik etmeyin. Kandilinizi en içten dileklerimle kutluyor, sevgiyle kalmanızı diliyorum.

Kandiliniz mübarek olsun!