Tavsiye Karikatür çizdirmek istiyorum

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Karikatür çizdirmek istiyorum

Karikatür çizdirmek istiyorum bu konuda aramızda çizebilecek olan arkadaşlar var mı? Ayrıca fiyatlandırma ve 3d karikatür olmasını istiyorum, ayrıca biliyorum çok şey istiyorum ama sevgilimle olan fotoğrafıma istiyorum, ( olmayan sevgilim ) :haha: ayrıca kişiye özel karikatür yaptırmak istiyorum.

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

SanatEmi 

Emektar Üye
Platin Üye
5 Haz 2021
2
685
78

İtibar Puanı:

adı neydi kaç lira ödedin :haha:

Ben karikatür çizimi yapıyorum. @Sanatemi instagramda adresim beklerim.
Yaptığım calismalar hikayeli karikatüre diye geçiyor. Hayatınız da çekim yasası diye çekmek istediklerinizi bile sizinle kompozisyon haline getirerek planlıyoruz.

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Ben karikatür çizimi yapıyorum. @Sanatemi instagramda adresim beklerim.
Yaptığım calismalar hikayeli karikatüre diye geçiyor. Hayatınız da çekim yasası diye çekmek istediklerinizi bile sizinle kompozisyon haline getirerek planlıyoruz.
Oww süper peki bunları yapmak için size bir fotoğraf felan göndermem gerekiyor mu? Nasıl işliyor? Daha önce hiç çizdirmedim, ilk defa böyle birşey olacak. Bu konuda çok fazla arkadaşım çizim yaptırmış resmen hava atıyorlar, dedim bende bir çizim yaptırayıım, ünlüler felan da çizdiriyor ondan bende kendi çapında ünlüyüm :haha:
Ayrıca çok merak ettiğim birşey var, fiyat neye göre belirleniyor? ayrıca instagram hesabınızı takip ettim, instagramdaki çalışmalarınızı da gördüm, güzel çalışmalar size dm'den mesaj da gönderdim. Eğer fiyatı burayada yazarsanız memnun olurum. Kişiye özel mi fiyat belirleniyor? Kafam çok karışık kusura bakmayın :cak:

SanatEmi 

Emektar Üye
Platin Üye
5 Haz 2021
2
685
78

İtibar Puanı:

Oww süper peki bunları yapmak için size bir fotoğraf felan göndermem gerekiyor mu? Nasıl işliyor? Daha önce hiç çizdirmedim, ilk defa böyle birşey olacak. Bu konuda çok fazla arkadaşım çizim yaptırmış resmen hava atıyorlar, dedim bende bir çizim yaptırayıım, ünlüler felan da çizdiriyor ondan bende kendi çapında ünlüyüm :haha:
Ayrıca çok merak ettiğim birşey var, fiyat neye göre belirleniyor? ayrıca instagram hesabınızı takip ettim, instagramdaki çalışmalarınızı da gördüm, güzel çalışmalar size dm'den mesaj da gönderdim. Eğer fiyatı burayada yazarsanız memnun olurum. Kişiye özel mi fiyat belirleniyor? Kafam çok karışık kusura bakmayın :cak:
Aslında bir metin var onu paylassam özelden çok daha iyi anlarsınız içeriği. Nasıl cizim yapıyorum; kişinin kendi yüz fotoğrafı olması yeterli gerisi hayali ben anlatıyorum aldığım donelerle ve sonunda kompozisyon oluşuyor. @SanatEmi dm den ulaşım sağlarsanız daha sağlıklı olacaktır. Sevgiler ilginiz icin teşekkürler 🙏🏻

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Aslında bir metin var onu paylassam özelden çok daha iyi anlarsınız içeriği. Nasıl cizim yapıyorum; kişinin kendi yüz fotoğrafı olması yeterli gerisi hayali ben anlatıyorum aldığım donelerle ve sonunda kompozisyon oluşuyor. @SanatEmi dm den ulaşım sağlarsanız daha sağlıklı olacaktır. Sevgiler ilginiz icin teşekkürler 🙏🏻
Harika! Bekliyorum özel mesajınızı, bu metin sanırım beni aydınlatacak. Ayrıca çok heyecanlıyım :kas:

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

5 sene once yaptirmisti ve sirket gettirtmisti onun fiyati bilmiyordum
hımmmm :haha: beş seneki önceki fiyatı ben ne yapayım zaman geçmiş aradan yıllar geçmiş ayrı ve bir soru soruyoruz ve gelen cevap bizleri düşündürüyor 🏌️

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt