Kelebek Mobilya Kimin | Mobilya Takımları - Kapsamlı Mobilyacılar Sitesi

Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

0322 613 45 45

Fatmacik01

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Kelebek Mobilya Kimin
Kelebek Mobilya kime ait? Oradan mobilya almak istiyorum ama sahibini bilmediğim markalardan almadığım için öncesinden biraz bilgi edinmek istedim. Belki sizler bana yardımcı olabilirsiniz eğer kelebek mobilyanın sahibini biliyorsanız ve hakkında bildikleriniz varsa bekliyorum :D

SelinDemir

Senden önce senden sonra
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Türkiye'nin en köklü markalarından olan Kelebek Mobilya'nın yüzde 67 hissesi, Doğtaş Mobilya ile Turkven'in danışmanlığını yaptığı yatırımcılara ait Hollanda merkezli International Furniture B.V ortaklığına 34.8 milyon liraya satıldı.
yani kelebek mobilya nın sahibi yok :) sahipleri var.

haricinde bilgilendirme vereyim:

77 yıllık geçmişe sahip Kelebek Mobilya’yı satın almak için yapılan anlaşma sonrası bir açıklama yapan Doğtaş Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan , “Doğtaş olarak dünya markası olmak için çalışıyoruz. Daha fazla büyümek için ortaklık anlaşması yaptık” dedi.

Floki

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Türkiye'nin en köklü markalarından olan Kelebek Mobilya'nın yüzde 67 hissesi, Doğtaş Mobilya ile Turkven'in danışmanlığını yaptığı yatırımcılara ait Hollanda merkezli International Furniture B.V ortaklığına 34.8 milyon liraya satıldı.

77 yıllık geçmişe sahip Kelebek Mobilya’yı satın almak için yapılan anlaşma sonrası bir açıklama yapan Doğtaş Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan , “Doğtaş olarak dünya markası olmak için çalışıyoruz. Daha fazla büyümek için ortaklık anlaşması yaptık” dedi.
👏👏

EceYılmaz33

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Yeni Ortak Pmp Furniture Hakkında 2003 yılında kurulmuş:

PMP Furniture B.V. “Since 1993” has its origins in retail. Over the past 25 years, it has grown to become an internationally operating company with its own production facilities in Poland and customers all over the world. Delivering custom commissions at a competitive price is the driving force behind our strategy. A wide range of models that can be combined with 700 unique fabrics and leathers completes the picture.
Discover below how our company developed and how we work passionately each and every day to deliver quality products tailored to our customers’ preferences!

Lucifer

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Yeni Ortak Pmp Furniture Hakkında 2003 yılında kurulmuş:

PMP Furniture B.V. “Since 1993” has its origins in retail. Over the past 25 years, it has grown to become an internationally operating company with its own production facilities in Poland and customers all over the world. Delivering custom commissions at a competitive price is the driving force behind our strategy. A wide range of models that can be combined with 700 unique fabrics and leathers completes the picture.
Discover below how our company developed and how we work passionately each and every day to deliver quality products tailored to our customers’ preferences!
Çok iyi anladım 😂

ArzuCamgöz

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

O zaman kelebek mobilya artık yerli bir firma değil mi?

Didem

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Bu aralara hangi mobilya firması kime ait çok taktım durmadan bakıyorum hangi mobilya firması kimin diye :D