Fatmacik01

Afrika Balı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
367
121,992
93
31
Adana

İtibar Puanı:

Kelebek Mobilya Kimin
Kelebek Mobilya kime ait? Oradan mobilya almak istiyorum ama sahibini bilmediğim markalardan almadığım için öncesinden biraz bilgi edinmek istedim. Belki sizler bana yardımcı olabilirsiniz eğer kelebek mobilyanın sahibini biliyorsanız ve hakkında bildikleriniz varsa bekliyorum :D

SelinDemir

Mobilya & Dekorasyon
Platin Üye
4 Tem 2019
505
184,745
93

İtibar Puanı:

Türkiye'nin en köklü markalarından olan Kelebek Mobilya'nın yüzde 67 hissesi, Doğtaş Mobilya ile Turkven'in danışmanlığını yaptığı yatırımcılara ait Hollanda merkezli International Furniture B.V ortaklığına 34.8 milyon liraya satıldı.
yani kelebek mobilya nın sahibi yok :) sahipleri var.

haricinde bilgilendirme vereyim:

77 yıllık geçmişe sahip Kelebek Mobilya’yı satın almak için yapılan anlaşma sonrası bir açıklama yapan Doğtaş Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan , “Doğtaş olarak dünya markası olmak için çalışıyoruz. Daha fazla büyümek için ortaklık anlaşması yaptık” dedi.

Floki

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
57
20,662
83

İtibar Puanı:

Türkiye'nin en köklü markalarından olan Kelebek Mobilya'nın yüzde 67 hissesi, Doğtaş Mobilya ile Turkven'in danışmanlığını yaptığı yatırımcılara ait Hollanda merkezli International Furniture B.V ortaklığına 34.8 milyon liraya satıldı.

77 yıllık geçmişe sahip Kelebek Mobilya’yı satın almak için yapılan anlaşma sonrası bir açıklama yapan Doğtaş Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan , “Doğtaş olarak dünya markası olmak için çalışıyoruz. Daha fazla büyümek için ortaklık anlaşması yaptık” dedi.
:D :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

EceYılmaz33

Ne olursan ol gel!
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Ağu 2019
347
116,170
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Yeni Ortak Pmp Furniture Hakkında 2003 yılında kurulmuş:

PMP Furniture B.V. “Since 1993” has its origins in retail. Over the past 25 years, it has grown to become an internationally operating company with its own production facilities in Poland and customers all over the world. Delivering custom commissions at a competitive price is the driving force behind our strategy. A wide range of models that can be combined with 700 unique fabrics and leathers completes the picture.
Discover below how our company developed and how we work passionately each and every day to deliver quality products tailored to our customers’ preferences!

Lucifer

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Kas 2019
108
31,023
93

İtibar Puanı:

Yeni Ortak Pmp Furniture Hakkında 2003 yılında kurulmuş:

PMP Furniture B.V. “Since 1993” has its origins in retail. Over the past 25 years, it has grown to become an internationally operating company with its own production facilities in Poland and customers all over the world. Delivering custom commissions at a competitive price is the driving force behind our strategy. A wide range of models that can be combined with 700 unique fabrics and leathers completes the picture.
Discover below how our company developed and how we work passionately each and every day to deliver quality products tailored to our customers’ preferences!
Çok iyi anladım :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

CemreHalisogulları

Gel etme
Platin Üye
4 Eki 2019
267
92,788
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Aslında firmaların sahibi kim olduğuna bakmayı pek tercih etmiyorum. Kimse kim benim için fark etmez ben ürünün kalitesine bakarım.
Çok doğru bir yaklaşım aslında ürünün kalitesi daha önemli :D

ArzuCamgöz

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Ara 2019
76
19,850
83
İstanbul

İtibar Puanı:

O zaman kelebek mobilya artık yerli bir firma değil mi?

Ahenk

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
141
44,116
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Ben yerli ürün alıyorum gavura para yatırıp daha sonra silah olarak.musluma.donmesini istemiyorum , bizim müslümanlar kazansin, bir müslümanın ölümüne vesile olmak istemiyorum
Türk Mobilya firmalarını tercih ederek ülkemizdeki paranın ülkemizde kalmasını sağlayabiliriz :)

Harlemgörs

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
17 May 2020
11
1,771
78

İtibar Puanı:

Kelebek Mobilya, Türkiye merkezli bir mobilya üreticisidir. Şirket, 1970 yılında İzmir'de İbrahim Bucaklı tarafından kurulmuştur. Başlangıçta ahşap işleri ve yapı malzemeleri üretimi yapan bir şirket olarak faaliyet gösteren Kelebek Mobilya, daha sonra ev mobilyaları üretimine yönelmiştir. Bugün oturma grupları, yatak odası takımları, yemek odası takımları, genç odası takımları, halılar ve aksesuarlar dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Kelebek Mobilya, Türkiye'de ve uluslararası alanda birçok mağazası olan bir markadır. Ayrıca, çevre dostu uygulamalar ve sosyal sorumluluk projeleri ile de dikkat çekmektedir.