Çözüldü - Kelebek Mobilya Teslimat Süresi | Forum Mobilya Takımları
Bey Azura

Çözüldü Kelebek Mobilya Teslimat Süresi

Gelincik06

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
17 May 2020
11
1,184
78

İtibar Puanı:

Kelebek Mobilya Teslimat Süresi
Merhaba arkadaşlar, kelebek mobilya dan son zamanlarda sipariş veren oldu mu? Teslimat süresi ne kadar bir zaman alıyor? Corona sebebi ile çoğu firmada teslimat sürelerinde sıkıntı yaşandığını duydum. Bilginiz varsa lütfen cevap verir misiniz?
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Şerife

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
14 Ocak 2020
5
745
78

İtibar Puanı:

ÖNGÖRÜLEMEYEN SEBEPLERLE ÜRÜN SÜRESİNDE TESLİM EDİLEMEZ İSE:
Satıcı’ nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır.
 

Antoniotvo

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
30 Ara 2020
1
0
1

İtibar Puanı:

Maalesef 23 kasım'da sipariş verdiğim yatak odası 30 günde teslim edilir diye satıldı ve 43 gün geçmesine rağmen halen teslim edilmedi. Üretimde olduğunu teslimata yaklaşınca haber vereceklerini söylüyorlar. Sipariş verecekseniz 50-60 gün den erken gelmeyecektir
şaka gibi..:fiskos:
 

Gabrielkax

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
29 Kas 2020
8
3
3

İtibar Puanı:

corona dan dolayı iyice şaşırdılar diyebiliriz. :ok:
şaşılacak durum yok, bu virüs olmasaydı daha farklı sürede geleceği kesin.
Örnek verecek olursam, istanbul da su sorunu ile alakalı bir benzetme yapmak istiyorum. Barajlar boşalmış vs vs. Kimse anlamıyor ama millet corona sayesinde evinde oturur oldu. Muhtemelen suların azalmasının sebebi belli :) kullanıma bağlı azalır ve artar. Gelelim corona da teslimat sürelerinin geç olmasına. Firmalar artık ürünleri depolarında kirletmemek için olsa gerek sipariş gelince üretime başlatıyorlar. Normal şartlar altında yasa var. Kanun ne derse odur. O yüzden idare etmek lazım. Hayırlı olsun şimdiden. :ok:
 
Two Piece Sets width=

Benzer konular

  • Two Piece Sets
  • Üst