Mobilya Yorumları - Kilim Mobilya Yorumları | Forum Mobilya Takımları

Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Sorularınızı Cevaplamaya Hazırız.

Bey Azura
Oyuncu Koltuğu

Mobilya Yorumları Kilim Mobilya Yorumları

ERSAN.NET 

Döşeme işlemleri itinayla yapılır
Site Kurucusu
Katılım
21 Haz 2019
Mesajlar
650
Tepkime puanı
26,539
Puanları
93
Yaş
37
Konum
Adana
Web sitesi
www.ersan.net

İtibar Puanı:

Kilim Mobilya Yorumları

Kilim mobilya yorumları bölümüne hoşgeldiniz. Bu bölümümüz de @KilimMobilya ile ilgili yorumlarınızı paylaşabilir, kilim mobilya ile ilgili tavsiyelerinizi ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.
Kilim mobilya ile ilgili şikayetleriniz için ise bu bölümü kullanabilirsiniz: Kilim Mobilya Şikayetleri
 
Son düzenleme:

Bahar

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
30 Haz 2019
Mesajlar
192
Tepkime puanı
16,693
Puanları
93
Yaş
30
Konum
istanbul

İtibar Puanı:

Kilim mobilya müşteri memnuniyeti oldukça iyi, firmanın genel olarak ilerleyiş tarzını beğeniyorum. Daha önce alışveriş yapmadım ama yapan arkadaşlarımdan aldığım yorumlar iyi.
 

YazGülü

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
2 Ağu 2019
Mesajlar
39
Tepkime puanı
5,109
Puanları
83

İtibar Puanı:

Kayseri’de küçük bir marangoz atölyesinde, 1976 yılında usta ellerle attığımız temel sayesinde, bugün Kilim’ in başarı hikayesini yazıyoruz.
Biz, tamamen yerli kaynaklardan aldığımız güçle büyük bir entegre tesise dönüşerek Türkiye’de mobilya üretiyor ve hizmet sunuyoruz.
Evrensel standartlara uygun, dünya genelinde, her yaşam alanına sevgiyle “Bir KİLİM” üretme vizyonumuzla istikrarlı bir şekilde büyüyerek, ülkenin lider mobilya üreticileri arasındaki yerimizi çoktan aldık bile...
Ama biz yerimizde durmuyor ve kurduğumuz tesislerle, müşterilerimize daha yeni ve geniş yelpazede ürün sunma kapasitemizi artırmaya devam ediyoruz.
Yüksek teknoloji ile donatılmış makine ve ekipmanlarımızla yatak odasından, genç odasına, yemek odasından plazma ünitelerine kadar kaliteli ve yenilikçi üretime devam ediyoruz.

Günümüzün, hatta ömrümüzün üçte birini geçirdiğimiz yatağın ne kadar büyük bir önem arz ettiğinin bilincindeyiz. Her türlü vücut yapısına uygun çok çeşitli ürün portföyümüzle müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Geniş üretim alanına ve yüksek üretim kapasitesine sahip döşemeli grup tesislerimizde; koltuk takımından kanepeye, köşe takımından oturma odası takımlarına kadar çeşit çeşit her zevke hitap edecek ürünlerle hizmet veriyoruz.

Firmamızın kimya alanındaki tesisi olan Yay-Sün 2004 yılından bu yana koltuk, kanepe ve yatak başta olmak üzere farklı sektörlere hizmet veriyor. Geniş üretim kapasitesi ile Türkiye’nin ilk 5 sünger üreticileri arasında yer alan Yay-Sün son teknolojilerle uluslararası kalite standartlarına uygun olarak faaliyet gösteriyor.

Her alanda teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve yeni inovatif yaklaşımla sürekli Ar-Ge çalışmaları yapıyoruz.

Türkiye genelinde ve Dünyanın birçok ülkesinde yaygın satış ve hizmet ağı ile sadece ülkemizin değil, dünyanın dört bir yanına ulaşabiliyoruz.

Kilim olarak çalışmalarımızı EFQM mükemmelik modeli çerçevesinde yürüterek milyonlarca müşterinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışıyoruz.

Kilim kurumsal alt yapımızı ve modern üretim tesis faaliyetlerimizi, yüksek kalite standartlarında, en ileri teknolojilerin yanı sıra yenilikçi uygulamalarla her geçen gün geliştiriyoruz.

KİLİM Güvenilirliği anlayışıyla; toplumsal olarak hukuka ve çevreye saygılı kurumsal bir kültür ile iş ortaklarımız açısından iş yapmak istenilen, çalışanlarımıza adil bir çalışma ortamı sağlayan, müşterilerimize; her yönüyle güvenecekleri ürün ve hizmetleri sunan markayız.

Bu başarı hikâyesini yaşamamızda ve sürdürmemizde emeği olan KİLİM Sinerji yaklaşımıyla katkı sağlayan, işine sadık, enerjik, son derece profesyonel çalışanlardan oluşan her bir departmanımız, iş ve çözüm ortaklarımızla “mutlu Kilim Ailesi” oluşturarak, markamızın gücüne güç katıyoruz.

Yaşam stilini detaylara, konforunu tarza dönüştürmek isteyenlere Bir Kilim Yeter.

Bu gurur da bize yeter.
kayseride kurulmuş mobilya şirketi. yoruma gerek var mı ki herşey ortada.
 

MeRaLc

Mavi mavi
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
11 Tem 2019
Mesajlar
193
Tepkime puanı
19,340
Puanları
93

İtibar Puanı:

bence de iyi mobilyalar üreten bir firma çok kez mağazasına gittim.
 
Üst