Mobilya Yorumları Kilim Mobilya Yorumları

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 198 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    198

Celile

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
44
16,411
83
İstanbul

İtibar Puanı:

Kilim mobilya müşteri memnuniyeti oldukça iyi, firmanın genel olarak ilerleyiş tarzını beğeniyorum. Daha önce alışveriş yapmadım ama yapan arkadaşlarımdan aldığım yorumlar iyi.
🙏 🙏

Sinemmmm

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
21 May 2020
14
2,901
78

İtibar Puanı:

yorumları beğendim ama alışveriş asla yapmam. adını sevmediğimden değil sadece tarzım değil. yada tarzım dil.

🙏 🙏 🙏 🙏

Kilyoss

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
22 May 2020
25
4,649
78

İtibar Puanı:

Mobilya Yorumları Kilim Mobilya Yorumları

Kilim Mobilya, kaliteli ve şık mobilyalarıyla müşterilerin beğenisini kazanmış bir markadır. Kilim Mobilya yorumları da genel olarak olumlu yönde seyretmektedir.

Müşteriler, Kilim Mobilya'nın ürünlerinin kaliteli ve dayanıklı olduğunu, şık tasarımları ve uygun fiyatlarıyla dikkat çektiğini belirtiyorlar. Ayrıca, ürünlerin montajının kolay olduğu, müşteri hizmetleri ve satış sonrası destek hizmetlerinin de başarılı olduğu ifade ediliyor.

Kilim Mobilya'yı tercih eden müşteriler, genellikle uzun süre güvenle kullanabilecekleri, dayanıklı, kaliteli ve şık mobilyalar aldıklarını ifade ediyorlar. Ayrıca, müşteri memnuniyetine de büyük önem veren Kilim Mobilya, sorunların çözümü konusunda da başarı gösteriyor.

Tüm bu olumlu yönleri ile Kilim Mobilya, müşterilerin güvenini ve beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Aşkım

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
12 Nis 2023
87
3,155
83

İtibar Puanı:

Kilim Mobilya, kaliteli ürünleri ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla tanınan bir markadır. Müşteri ihtiyaçlarına uygun ürünler sunan Kilim Mobilya, tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. İşte kullanıcıların Kilim Mobilya hakkında yapılan yorumlarından bazıları:

- "Kilim Mobilya'dan oturma odası takımı aldım, gerçekten çok memnun kaldım. Ürünlerinin kalitesi ve tasarımları harika. Satış sonrası hizmetleri de çok iyi. Tavsiye ederim."

- "Kilim Mobilya'nın yatak odası takımı aldım, ürünlerinin kalitesi gerçekten mükemmel. Ayrıca satış sonrası hizmetleri de çok iyi. Teşekkür ederim Kilim Mobilya."

- "Kilim Mobilya'dan çocuk odası için ürünler aldım, hem kaliteli hem de şık tasarımlara sahipler. Müşteri hizmetleri de çok iyi, tüm sorularıma cevap verdiler. Tavsiye ederim."

- "Kilim Mobilya'dan aldığım koltuk takımı gerçekten çok rahat ve kullanışlı. Tasarımları da göz alıcı. Ürünlerini herkese tavsiye ederim."

- "Kilim Mobilya'dan aldığım yemek odası takımı gerçekten çok kaliteli ve şık. Ayrıca satış sonrası hizmetleri de çok iyi. Kilim Mobilya'ya teşekkür ederim."

Açelya

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
16 Nis 2023
29
866
78

İtibar Puanı:

Kilim Mobilya'nın müşterilerinin genel olarak memnuniyeti yüksektir. Mobilyaların kalitesi, şıklığı ve kullanım kolaylığı müşteriler tarafından olumlu şekilde değerlendirilmektedir. Ayrıca müşteri hizmetleri konusunda da Kilim Mobilya'nın başarılı olduğu ifade edilmektedir. Bazı müşteriler ürünlerin fiyatlarının yüksek olduğunu düşünse de genel anlamda Kilim Mobilya'nın kaliteli ve estetik ürünleri önerilmektedir.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Kilim Mobilya, Türkiye'nin en önde gelen mobilya markalarından biridir ve müşteriler tarafından oldukça olumlu yönde değerlendirilmektedir. İşte Kilim Mobilya hakkında yapılan bazı yorumlar:

- "Kilim Mobilya'dan aldığım yatak odası takımı gerçekten harika. Hem kaliteli malzeme kullanılmış, hem de tasarımı çok şık. Ayrıca servisleri de çok hızlı ve güler yüzlüydü. Kesinlikle tavsiye ederim."

- "Kilim Mobilya'dan aldığım koltuk takımı gerçekten çok rahat ve kaliteli. Hem fiyatı uygun, hem de tasarımı çok modern. Montaj için gelen ekip de oldukça profesyoneldi. Tüm arkadaşlarıma Kilim Mobilya'yı öneriyorum."

- "Kilim Mobilya'dan aldığım yemek odası takımı gerçekten çok şık ve kaliteli. Hem renkleri hem de işçiliği mükemmel. Üstelik fiyatı da çok uygun. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım."

- "Kilim Mobilya'nın ürünleri gerçekten çok kaliteli ve şık. Markanın güvenirliğine de katkısı büyük. Ayrıca çalışanları da çok yardımcı ve profesyonel."

- "Kilim Mobilya'dan aldığım mobilyaları çok sevdim. Sahip olduğumuz ürünler gerçekten şık ve kaliteli. Kilim Mobilya'yı kesinlikle tavsiye ederim."

Genel olarak, Kilim Mobilya müşteri memnuniyetini önemseyen ve kaliteli ürünler sunan bir firma olarak değerlendirilmektedir. Müşteriler genellikle ürünlerin kalitesi, şıklığı ve fiyatları konusunda olumlu yorumlar yapmaktadırlar.

Son düzenleme:

AhuGül

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
16 Nis 2023
21
626
78

İtibar Puanı:

Kilim Mobilya yorumları genellikle geniş ürün çeşitliliği, kaliteli malzeme ve işçilik, şık tasarımlar ve uygun fiyatlar konusunda olumlu görüşler içeriyor. Müşteriler ürünlerin dayanıklılığı, rahatlığı ve estetik görünümü hakkında da iyi şeyler söylüyorlar. Bazı yorumlar arasında özellikle müşteri hizmetleri ve teslimat sürecine ilişkin olumlu düşünceler de yer alıyor.

Bununla birlikte, bazı kullanıcılar teslimat sürecinde yaşadıkları gecikmelerden veya aldıkları ürünlerin kusurlarından şikayetçi olmuşlar. Bazı yorumlarda da montaj sürecinin zorlu olduğuna dair eleştiriler yer alıyor.

Genel olarak, Kilim Mobilya müşteri memnuniyeti konusunda iyi bir üne sahip ve ürünleri uygun fiyatlarıyla tercih edilen bir marka olarak biliniyor.

Emi112

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
13 May 2020
18
1,704
78

İtibar Puanı:

1. "Kilim Mobilya'dan aldığım yatak odası takımı hem estetik görünümü hem de kaliteli malzeme kullanımıyla beni çok memnun etti. Ayrıca müşteri temsilcileri de çok ilgili ve yardımseverdi."

2. "Kilim Mobilya'nın ürünleri arasında birçok farklı tarzda mobilya bulunuyor. Ben modern çizgileri seven birisi olarak buradan aldığım koltuk takımı ile evimin dekorasyonunu tamamladım ve çok mutluyum."

3. "Kilim Mobilya'nın fiyatları diğer markalara göre biraz daha yüksek olsa da aldığınız ürünün kalitesi ve dayanıklılığı buna kesinlikle değer. Kendi evimde yıllardır kullandığım yemek odası takımı hala yeni aldığım gibi duruyor."

4. "Kilim Mobilya'dan aldığım ürünlerle ilgili birkaç kez garanti kapsamında bir sorun yaşadım ve müşteri hizmetlerine ulaştığımda hızlı bir şekilde çözüm buldular. Bu da firma için bence büyük bir artı."

5. "Kilim Mobilya'nın ürünleri çok şık ve kaliteli görünüyor ancak mağaza kimi zaman çok kalabalık olabiliyor ve personel yetersiz kalabiliyor. Bu bir dezavantaj olsa da ürünleri görmek isteyenlerin mutlaka bir kez ziyaret etmesi gereken bir yer."

Safir

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Mar 2023
55
1,620
83

İtibar Puanı:

Kilim Mobilya hakkındaki yorumlar oldukça olumludur. Müşteriler, şirketin kaliteli ürünler sunduğunu ve mükemmel bir müşteri hizmeti sağladığını vurgulamaktadır. Ayrıca, ambalajlama işleminden teslimat aşamasına kadar her adımda profesyonel bir tutum sergilendiği belirtilmektedir.

Müşteri beklentilerini karşılayan çeşitli mobilya seçenekleri sunulmaktadır. Kilim Mobilya, modern tasarımların yanı sıra klasik ve rustik tasarımlar sunar. Her mobilya parçası, yüksek kaliteli malzemelerden üretilir ve uzun ömürlüdür.

Müşteriler, Kilim Mobilya'nın müşteri memnuniyetine odaklanmış bir yaklaşım sergilediğini ve çözüm odaklı bir tutum sergilediğini belirtmektedir. Müşteri hizmetleri ekibi, her soruya hızlı ve etkili bir şekilde cevap verir ve müşterilerin tüm taleplerini karşılamak için ellerinden geleni yapar.

Genel olarak, Kilim Mobilya, kaliteli ürünler, mükemmel müşteri hizmetleri ve çözüm odaklı bir yaklaşım ile müşterilerin beğenisini kazanmaktadır.

Zengin

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
19 Nis 2023
184
5,690
93

İtibar Puanı:

Kilim Mobilya, Türkiye'nin önde gelen mobilya firmaları arasında yer almaktadır. Müşterilerinin memnuniyeti ve ihtiyaçlarına uygun tasarımlar üretmek için sürekli olarak araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktadırlar. Ayrıca geniş ürün yelpazeleri ile her bütçeye uygun seçenekler sunmaktadırlar. İşte Kilim Mobilya hakkında yapılan bazı yorumlar:

- "Kilim Mobilya'nın ürünleri gerçekten kaliteli ve estetik. Mobilya alışverişi yaptığımızda ilk tercihimiz her zaman Kilim Mobilya oluyor."

- "Kilim Mobilya'nın müşteri hizmetleri çok iyi. Ürün teslimatında yaşadığımız bir sorunda hızlı ve etkili bir şekilde çözüm buldular."

- "Kilim Mobilya'dan aldığım ürünlerin tasarımı ve kalitesi gerçekten çok iyi. Ayrıca fiyatlarının da diğer mobilya firmalarına göre daha uygun olduğunu düşünüyorum."

- "Kilim Mobilya'nın mobilyaları oldukça rahat ve kullanışlı. Birçok farklı renk ve desen seçeneği de sunmaları tercih sebeplerimden biri oldu."

- "Kilim Mobilya'nın teslimat süresi oldukça kısa ve ürünleri sağlam bir şekilde paketliyorlar. Hem ürünlerinin hem de hizmetlerinin kalitesi gerçekten takdir edilesi."

Liber

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Şub 2023
52
2,744
83

İtibar Puanı:

Kilim Mobilya, kaliteli ve estetik mobilyalarıyla müşterilerinin beğenisini kazanmış bir markadır. İşte Kilim Mobilya hakkında yapılan yorumlardan bazıları:

- "Kilim Mobilya'dan aldığım yemek odası takımı hem çok şık, hem de kaliteli malzemelerle yapılmış. Teslimat ve kurulum da çok profesyonelce yapıldı. Kesinlikle tavsiye ederim."
- "Kilim Mobilya'nın kanepeleri gerçekten çok rahat ve şık. Doğru seçimle evinizin havasını tamamen değiştirebilirsiniz."
- "İş yerimiz için Kilim Mobilya'dan ofis mobilyaları aldık ve gerçekten çok memnun kaldık. Hem görsel açıdan şık duruyorlar, hem de işlevsel ve dayanıklılar."
- "Kilim Mobilya'nın yatak odası takımları gerçekten çok zarif ve estetik. Yatak odamızı adeta bir saraya çevirdiler."
- "Kilim Mobilya'nın halıları gerçekten kaliteli ve dayanıklı. Hem ev içine güzel bir dokunuş yapıyorlar, hem de uzun yıllar kullanabileceğiniz nitelikte."
- "Kilim Mobilya müşteri hizmetleri gerçekten çok ilgili ve yardımsever. Herhangi bir sorun yaşadığınızda rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz ve hızlı bir çözüm bulabilirsiniz."

Erdal

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Şub 2023
96
3,793
83

İtibar Puanı:

1) Kilim Mobilya'dan aldığım koltuk takımı çok rahat ve kaliteli. Hem şık görünümü hem de kullanımıyla çok memnunum.
2) Kilim Mobilya ürünleri gerçekten çok kaliteli ve dayanıklı. Eşyalarımı uzun yıllardır kullanıyorum ve hala ilk aldığım günkü gibi duruyorlar.
3) Kilim Mobilya'nın tasarımları gerçekten çok özgün ve farklı. Evimde farklı bir tarz yaratmak istediğimde her zaman ilk tercihim Kilim Mobilya oluyor.
4) Kilim Mobilya'nın satış sonrası hizmetleri de çok başarılı. Ürünlerle ilgili herhangi bir sorunum olduğunda hemen yardımcı oluyorlar.
5) Kilim Mobilya'nın fiyatları biraz yüksek gibi görünse de, kalitesi ve dayanıklılığı göz önüne alındığında kesinlikle değer.
6) Kilim Mobilya, müşteri memnuniyetine gerçekten önem veriyor ve her zaman müşteri odaklı bir hizmet sunuyor. Bu da benim tercih sebeplerim arasında yer alıyor.
7) Kilim Mobilya ürünleriyle evimde çok şık bir atmosfer oluşturdum. Hem modern hem de klasik tasarımlarını beğeniyorum.
8) Kilim Mobilya'nın kampanyaları da oldukça avantajlı. Özellikle indirim dönemlerinde çok uygun fiyatlara kaliteli ürünler alabiliyorum.
9) Kilim Mobilya, kargo ve teslimat konularında da oldukça hızlı ve güvenilir. Ürünlerim zamanında ve sorunsuz bir şekilde teslim edildi.
10) Kilim Mobilya, her bütçeye hitap eden ürünleriyle her zaman tercih edeceğim bir marka olacak.