Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 3 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3

İrem Aygün

Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
Kayıtlı Kullanıcı
29 Eyl 2019
83
27,452
83

İtibar Puanı:

Kış Modası Ev Dekorasyonunda Seçeceğiniz Renkler
Ev dekorasyonunda seçeceğiniz renkler, özellikle kışın soğuğunu iyice hissetmeye başladığımız bugünlerde sımsıcak bir ev dekorasyonuzda seçeceğiniz renkler içinizi ısıtacak. Bu kış, ev dekorasyonunuzda seçeceğiniz renkler çok önemli. Aşırı derecede dikkat çeken, fosforlu renklerden kaçının. Onların yerine halı ve perdelerinizde kullanacağınız doğal renkler size daha dingin bir hissiyat verecektir. Mobilyalarınızda ise daha çok toprak tonlarını tercih edin. Bu kombinasyonlar evinizin havasını bir anda değiştirmeye şimdilik yetecektir.
kismodasienza.jpg

Perde, koltuk, gibi eşyalarınızın kumaş seçiminde cüretkar olmaktan korkmayın. Lüks kadife kumaşlar evinizdeki dinginliğe biraz heyecan katarak, genel estetiği dengeleyecekir. Ayrıca artan kumaş parçalarından yapabileceğiniz dekoratif masa örtüleri de hem boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz bir uğraşı hem de dekorasyonunuzu tamamlayacı bir öğe olabilir.

Kumaş seçimi konusu kırlentlerde de önemli bir yer alıyor. Tekdüze kırlentlerden uzak durun. Bambaşka desenlerden seçeceğiniz kırlentleri, salonunuzun farklı koltuklarına serpiştirin. Onlar sizin en önemli dekorasyon araçlarınızdandır, bu nedenle form tercihlerinizde de kendinizi sınırlamayın. Kare, dikdörtgen, yuvarlak... her türlü formdaki kırlentler koltuklarınızın güzelliğine güzellik katacaktır.
kismodasi-kirlent.jpg

Koltuklarınızda yer alacak ahşap detaylar bu kış sizi sürekli olarak sıcak tutacak. Ahşap, yıllar geçse de modası geçmeyecek yegane şeydir. Her şeyin fazlasının zarar olduğu gibi ahşabı da evin her alanında kullanmak boğucu bir görüntü yaratabilir. Koltuk ayakları, sehpalar gibi dozunda ahşap kullanımı ise görsel bir şölenden fazlasını; arzuladığınız kış romantizmini size verecektir.

kismodasi-koltuk-takimi-kirlent.jpg

kismodasi-koltuk-enzahome.jpg

Kış romantizmi denince ilk akla gelen şüphesiz ki yılbaşıdır. Yeni bir yıla girmekte olduğumuz şu günlerde salonunuzu süsleyecek zarif bir yılbaşı ağacı evinizin havasına hava katabilir. Hazır süsler ve ağaçlardan ziyade el yapımı süsler, yapraksız yılbaşı ağaçları evinizin dekorasyonuna geçici bir süreliğine de olsa heyecan katacaktır.
@EnzaHome

Moderatör tarafında düzenlendi:

EbruAfaruz 

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Eyl 2019
99
35,668
83
İzmir
AnadoluAtesi.com

İtibar Puanı:

offfffff harika enzahome harika mobilyalar üretiyor.:love::love:
yani güzel ama ben pek beğenmedim.
bence de ayrıca kırlentler çok hoş. dekorasyon önerisi dediğin böyle olur. kısa ve öz nokta atışı yapmışlar.
tasarım açısından güzel olsa da sanırım benim tarzıma hitap etmiyor. alır mısın dersen düşündürücü. Bunu almam ancak

bunu tercih ederdim :)

Geri
Üst Alt