Klima Tavsiyesi, Klima Yorumları, Soğutma için Klima Tavsiyesi, Sessiz Klima Tavsiyesi 2020 | Mobilya Takımları - Kapsamlı Mobilyacılar Sitesi

Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

0322 613 45 45

Klima Tavsiyesi, Klima Yorumları, Soğutma için Klima Tavsiyesi, Sessiz Klima Tavsiyesi 2020

ERSAN.NET 

Administrator
Site Kurucusu
Web sitesi
www.ersan.net

İtibar Puanı:

Klima Tavsiyesi, Klima Yorumları, Soğutma için Klima Tavsiyesi, Sessiz Klima Tavsiye 2020

Klima tavsiyesi, klima seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Klima tavsiye 2020 & en kaliteli klima tavsiyesi ile merak edilenleri paylaşıyoruz. Bu paylaşımımızda klima tavsiye ile alakalı tecrübelere dayalı, klima tavsiyeleriniz için oluşturulmuştur. Klima tavsiye olarak önerebileceğiniz klimalar, evde ya da iş yerinde yazın serinlemek, kışın da ısınmak için milyonlarca aile tarafından tercih ediliyor.
Özellikle günün büyük kısmını kapalı mekânlarda geçirenler için klimalar olmazsa olmazlardan.
Yazın termometreye baktığımız da oda sıcaklığı 40 derece olduğunda hayat çekilmez hale geliyor, bu durumda yeni bir klima almaya karar verirdiniz. Alırken iyi bir klima alayım uzun ömürlü, performanslı ve yaktığı elektrikte tutumlu olsun dediniz ne yapmalısınız?

Eğer klimanız yoksa ve klima almak istiyorsanız yaz aylarında sizi serinletecek, sonbahar ve kış aylarında ise sizi ısıtacak en uygun klimayı araştırıyorsunuz? “Hangi klimayı almalısınız?

👉👉Klima alırken nelere dikkat edilmeli?

Bilgi paylaşıldıkça büyür, 2020 yılında tecrübelerinize dayalı, klima tavsiyesi ile ilgili paylaşımımıza katkılarınızdan dolayı şimdi den teşekkür ediyoruz.

• Klima alacak olsaydınız hangi markaları tercih ederdiniz?
  • Klima alırken nelere dikkat edilmelidir?
  • Tavsiye edebileceğiniz klima markaları nelerdir?
Sayfamıza üye olmadan klima tavsiyelerinizi gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz klima tavsiyeleri 12 saat içerisinde onaylanacaktır.

Son düzenleme:

Belisima

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Bence Demirdöküm klima alabilirsiniz. Biraz sesi var ancak dayanıklılık konusunda iyi olduğunu düşünüyorum. Ayrıca klima tavsiyesi olarak beko da kullanıyorum. İkisi arasındaki en büyük fark ise tasarımları. Beko biraz daha tasarımsal açıdan güzel görünüyor. Ancak demirdöküm klima çok daha performanslı ve dayanıklı olduğunu düşünüyorum. Klimalarımız 2020 yılında alınmadı eski klimalar öneri olarak bu ikisini önerebileceğim. Ancak teknik anlamda klimadan anlamam sadece ev dekorasyonuna uygun olabilecek, yazın sıcaktan korunmak kışın kombide ısınma kafasından yazıyorum :) klima benim için sadece havayı soğutmak için kullanılabilir. Isınma konusunda klima tercih etmem.. iyi akşamlar herkese.

Dadoş

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

:LOL:biz Arçelik kullanıyoruz, tavsiye eder misiniz derseniz açıkçası bir sorun yaşamadık, zaten biliyorsunuz klima servisi olarak heryerde destek alabiliyorsunuz. Bence Arçelik iyidir, tabiki sizin tercihinizi bilemem ama bizim tüm beyaz eşya Arçelik. Arçelik demek yenilik demek diyorum :LOL::LOL:

Nike

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

en iyi klima ses çıkartmayan klimadır ev için düşünüyorsanız ben salon tarzı klima kullanıyorum. biraz büyük ama işlevi de öyle:) marka vermeme gerek yok çünkü zaten piyasa da aktif olarak kullanılan klimaları herkes biliyor.

Loco Mobilya

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Beyaz eşya da Miele ne ise, klimada da Daikin odur. Dünyanın Klima uzmanı. Üstüne yok... Bütçe de sorun yoksa, gözünüz kapalı alabilirsiniz. Israrla tavsiye ederim....
Miele yi bende biliyorum, klima alacaklara tavsiye ederim.

Lezy

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

55 m2 oturma odası güney cephe (yazın ortalama 10 saati güneş görüyor) beyaz renk klima tavsiyesi arıyorum. Dekorasyonda fazla sırıtmaması için beyaz tercih etmek istiyorum. Klima tavsiyeleriniz neler olur?

OLGU

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

55 m2 oturma odası güney cephe (yazın ortalama 10 saati güneş görüyor) beyaz renk klima tavsiyesi arıyorum. Dekorasyonda fazla sırıtmaması için beyaz tercih etmek istiyorum. Klima tavsiyeleriniz neler olur?
Bizde bir seneden fazla süredir Bosch var. Ben memnunum. Arçelik Bosch marka klima parçalarını Türkiye'de monte ederek satıyor. Biraz daha sesli çalışması dışında kalite aynıdır diye biliyorum. Bakım ve yedek parça servisini de göz önüne alıp tercihinizi yapmalısınız. Biliyorsunuz Türkiye bir şey üretmediği için dışardan parça temin etmek yerine parçası kolay bulunan markaları tercih etmenizde fayda var..
Ayrıca Türkiye de aşırı sıcaklık ortalama 1 ay anormal sıcak yapıyor ondan sonra havalar serinliyor. "Çok kalite marka alayım" diye kasıp ondan sonra süs gibi salonun bir köşesine asmanın bir mantığı yok bence. En hesaplısını odanızın büyüklüğüne göre seçmenizi öneririm.
20 m2 odaya küçük bir klima yetiyor. 55m2 için düşünüyorsanız da emin olun bakımını yaptığınız da yine küçük bir klima yeterli olacaktır. Gidip de salon tipi klimayı almayın:)

Osmaniyeli

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Bizde bir seneden fazla süredir Bosch var. Ben memnunum. Arçelik Bosch marka klima parçalarını Türkiye'de monte ederek satıyor. Biraz daha sesli çalışması dışında kalite aynıdır diye biliyorum. Bakım ve yedek parça servisini de göz önüne alıp tercihinizi yapmalısınız. Biliyorsunuz Türkiye bir şey üretmediği için dışardan parça temin etmek yerine parçası kolay bulunan markaları tercih etmenizde fayda var..
Ayrıca Türkiye de aşırı sıcaklık ortalama 1 ay anormal sıcak yapıyor ondan sonra havalar serinliyor. "Çok kalite marka alayım" diye kasıp ondan sonra süs gibi salonun bir köşesine asmanın bir mantığı yok bence. En hesaplısını odanızın büyüklüğüne göre seçmenizi öneririm.
20 m2 odaya küçük bir klima yetiyor. 55m2 için düşünüyorsanız da emin olun bakımını yaptığınız da yine küçük bir klima yeterli olacaktır. Gidip de salon tipi klimayı almayın:)
güzel bir açıklama bende bosh kullanıcısıyım, yıllardır sorunsuz çalışıyor. Yazları yazlıkta oluyoruz gerçi pek kullanamıyoruz. Yılda 5 kere açıyoruz desek yeridir. Ancak bir klima alacaksanız bence en doğru seçimi komşularınıza sormanız. Özellikle Osmaniye adana çevresinde yaşıyorsanız mutlaka komşularınızın kulladığı markaları tercih edin. Mesele şu ki klima yazın bozulduğunda servisin size gelmesi neredeyse 15 günü bulabiliyor sıcak memleketlerde:)

Mustafa

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

klima tavsiyesi arayanlar için vereceğim en büyük iyilik sanırım şu olacaktır: klima almadan önce alacağınız odanın metre karesini ölçtürün. sonra aldığınız klimanın gücü yetmediğinde sıcakta camı açmak zorunda kalabilirsiniz. Bir kere başımıza geldi klimayı söktürmek ile klimanın yenisini almak arasında pek fark olmadığını anladım :) ondan alacaksanız marka model önemli değil ama odanın ölçülerine göre klimanın kapasitesine göre büyüklüğünü seçmenizi önerebilirim. Otel odalarında eskiden mini klima vardı, bilirsiniz delux olmayan bir otel odasın küçük olur okadar küçük bir alana mini klima olabilir ancak evde salonunuza en kötü şartlarda büyüğünü seçmelisiniz. 100 TL az ödemek için hatalı klima seçmeyin.

Ahmet

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

klima tavsiyesi arayanlar için vereceğim en büyük iyilik sanırım şu olacaktır: klima almadan önce alacağınız odanın metre karesini ölçtürün. sonra aldığınız klimanın gücü yetmediğinde sıcakta camı açmak zorunda kalabilirsiniz. Bir kere başımıza geldi klimayı söktürmek ile klimanın yenisini almak arasında pek fark olmadığını anladım :) ondan alacaksanız marka model önemli değil ama odanın ölçülerine göre klimanın kapasitesine göre büyüklüğünü seçmenizi önerebilirim. Otel odalarında eskiden mini klima vardı, bilirsiniz delux olmayan bir otel odasın küçük olur okadar küçük bir alana mini klima olabilir ancak evde salonunuza en kötü şartlarda büyüğünü seçmelisiniz. 100 TL az ödemek için hatalı klima seçmeyin.
👏👏 klima tavsiyesi mükemmel olmuş:)

Nuhun Gemisi

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

klima tavsiye arayanlar için önerebileceğim klima Arçelik.
bende aynı şekilde Arçelik kullanıyorum. klima alacaksanız arçelikten şaşmayın. Ayrıca klima tavsiyesi olarak alırsanız Arçelik enerji tüketimi oldukça iyi. Yani çok paralar ödemektense Arçelik al kurtul.

MobilyaMobilya

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

klima tavsiyesi olarak Panasonic kullanıyorum. Tavsiye edebilirim.
bizim yazlıkta klima Panasonic ama biraz eski modeli diyebilirim. Klima alacaklara önerebilirim uzun yıllardır Panasonic klima kullanıyoruz. Normal evimiz de bosch kullanıyoruz. Bahçe evimiz var orada da demirdöküm var. 3 farklı klima. Hangisini en çok seviyorsun derseniz klima olarak birde kumandası açısından bosch klima seviyorum. Kumandası işlevsel geliyor. Birde bu klima alacak arkadaşlara önerim var: ses olayına dikkat edin içerde uçak çalışıyor modundayken tv izlemeyen insanlar için sıkıntılı olabilir. Önerim sessiz klimalar:) tv açıkken sesi kimse anlamıyor ama yazın sıcağında gece saat 3 de klima çalıştırınca sesi olmamasını tercih ederim.