Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 246 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    246

Cannes Mobilya

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ara 2019
3
417
48
Ankara

İtibar Puanı:

Yaz kış kullanıyorum ve Arçelik ten memnunum. Daha önce daikin kullandim ve illallah dedim arızasından tamirinden. Mahkemelik olduk da 2 yıl sonra anca alabildim geri ödediler. Katietle bulaşmayın. Arçelik bence çok doğru bir tercihtir bir Türkiye de oturan insan için. Fiyatı da uygun oluyor. Benim diakin 8500 luktu 5 bin küsüre almıştım. Paramı mahkeme alış fiyatımdan verdi ama bana verdiği donem o klima 7-8 bin deydi fiyat olarak. Arçelik bu makina 24 bin btu luk ve acayip bir fark söz konusu. Wifi bile yoktu daikin de. Mesela bu Arçelik de telefona ayar yapabiliyorsun. Eve 50 km kala mesela otomatik açılabiliyor falan. Kesinlikle tavsiye ederim.
Kesinlikle Katılıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

KeLLosh

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ara 2019
9
1,822
78

İtibar Puanı:

Klima tavsiyesinde bulunmak istiyorum ama hangisini önereceğim hakkında düşünceler içerisindeyim. Klimanın uygun fiyatlısı uygundur. Uygun fiyatlıyı arayın ayrıca yabancı marka yerine Türkiye de olanları alın ki servis derdi ile uğraşmayın.
Türk markalar artık daha iyi klima konusunda.

Gülsen

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
13 Ocak 2020
9
2,054
78

İtibar Puanı:

Klima tavsiyesinin yanında da klimaların teknik özellikleri ve alırken neye dikkat etmeniz gerektiğini bilmek istiyorsanız şuraya da bakın bence benim işime çok yaradı klima alırken :D

Songül Demir

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Mar 2020
23
5,372
78

İtibar Puanı:

Klima tavsiyesinin yanında da klimaların teknik özellikleri ve alırken neye dikkat etmeniz gerektiğini bilmek istiyorsanız şuraya da bakın bence benim işime çok yaradı klima alırken :D

Güzel bilgiler var :D

Sultan3434

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
16 May 2020
7
1,490
78

İtibar Puanı:

arkadaşlar izmir için klima tavsiyesi arıyorum yardımcı olur musunuz?

love is in the air

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
13 May 2020
7
1,090
78

İtibar Puanı:

arkadaşlar izmir için klima tavsiyesi arıyorum yardımcı olur musunuz?

Bosch iyidir

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Bu arada bizim 2 adet klima var, birisi Bosch diğeri Demirdöküm klima. 2sininde btu su aynı. Ancak Bosch olan klimanın tüpü yıllardır hiç değişmedi ve yine bilgi amaçlı yeni klima alacaklara önerim Bosch klima olacaktır.

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı: