Tavsiye - Klima Tavsiyesi, Sessiz Klima Tavsiye 2020 | Sayfa 4 | Forum Mobilya Takımları

Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Sorularınızı Cevaplamaya Hazırız.

Bey Azura
Karaca Çay Sever
Oyuncu Koltuğu

Tavsiye Klima Tavsiyesi, Sessiz Klima Tavsiye 2020

AKLION

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
29 Kas 2019
4
241
28
Adana

İtibar Puanı:

Bence Demirdöküm klima alabilirsiniz. Biraz sesi var ancak dayanıklılık konusunda iyi olduğunu düşünüyorum. Ayrıca klima tavsiyesi olarak beko da kullanıyorum. İkisi arasındaki en büyük fark ise tasarımları. Beko biraz daha tasarımsal açıdan güzel görünüyor. Ancak demirdöküm klima çok daha performanslı ve dayanıklı olduğunu düşünüyorum. Klimalarımız 2020 yılında alınmadı eski klimalar öneri olarak bu ikisini önerebileceğim. Ancak teknik anlamda klimadan anlamam sadece ev dekorasyonuna uygun olabilecek, yazın sıcaktan korunmak kışın kombide ısınma kafasından yazıyorum :) klima benim için sadece havayı soğutmak için kullanılabilir. Isınma konusunda klima tercih etmem.. iyi akşamlar herkese.
👏 🙏 🙏 🙏 🙏 :love:

onurhan

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
8 Tem 2020
1
0
0

İtibar Puanı:

Bence Alarko klimalara göz atabilirsiniz. Geçtiğimiz günlerde Carrier modelini aldım baya sessiz ve iyi soğutuyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

hakanyaseser

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
16 Tem 2020
1
0
0

İtibar Puanı:

Herkese selamlar,

Ben de toshiba klima almayı düşünüyorum. Alarko Carrier markalı klimalara baya daldım, J2KVSG Shorai Edge 18 dışında hangisini önerebilirsiniz? farklı önerilere de açığım.

Evim 4.katta salona takacağım klimayı yaklaşık 18 metrekare bir alan var ve yalıtım yok. Rica etsem yardımcı olabilir misiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

KahvaltıHazır

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
4 Tem 2020
1
2
3

İtibar Puanı:

Bence en iyi klima sesi en az çıkan klimadır. Bu şekilde üretilen tüm klimalarda da ses olduğu için iyisi yok. Ne zaman sıfır sese indirirlerse en iyisi o olacaktır. Çünkü klima ve vantilatör olan ortamda uyuma problemi olmakta. Ben neden sesli bir ortamda uyuyayım ki?

Serapzile

Bana heryer paris
Kayıtlı Kullanıcı
4 Tem 2019
289
43,641
93

İtibar Puanı:

ben samsung kullanıyorum ne varsa korelilerde var. hhahaha :love::love: