Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 246 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    246

AKLION

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
29 Kas 2019
14
2,725
78
Adana

İtibar Puanı:

Bence Demirdöküm klima alabilirsiniz. Biraz sesi var ancak dayanıklılık konusunda iyi olduğunu düşünüyorum. Ayrıca klima tavsiyesi olarak beko da kullanıyorum. İkisi arasındaki en büyük fark ise tasarımları. Beko biraz daha tasarımsal açıdan güzel görünüyor. Ancak demirdöküm klima çok daha performanslı ve dayanıklı olduğunu düşünüyorum. Klimalarımız 2020 yılında alınmadı eski klimalar öneri olarak bu ikisini önerebileceğim. Ancak teknik anlamda klimadan anlamam sadece ev dekorasyonuna uygun olabilecek, yazın sıcaktan korunmak kışın kombide ısınma kafasından yazıyorum :) klima benim için sadece havayı soğutmak için kullanılabilir. Isınma konusunda klima tercih etmem.. iyi akşamlar herkese.
👏 🙏 🙏 🙏 🙏 :love:

hakanyaseser

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
16 Tem 2020
3
446
48

İtibar Puanı:

Herkese selamlar,

Ben de toshiba klima almayı düşünüyorum. Alarko Carrier markalı klimalara baya daldım, J2KVSG Shorai Edge 18 dışında hangisini önerebilirsiniz? farklı önerilere de açığım.

Evim 4.katta salona takacağım klimayı yaklaşık 18 metrekare bir alan var ve yalıtım yok. Rica etsem yardımcı olabilir misiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

hakanyaseser

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
16 Tem 2020
3
446
48

İtibar Puanı:

Herkese selamlar,

Ben de toshiba klima almayı düşünüyorum. Alarko Carrier markalı klimalara baya daldım, J2KVSG Shorai Edge 18 dışında hangisini önerebilirsiniz? farklı önerilere de açığım.

Evim 4.katta salona takacağım klimayı yaklaşık 18 metrekare bir alan var ve yalıtım yok. Rica etsem yardımcı olabilir misiniz?

Arkadaşlar buradan tavsiyesi olan var mı? Carrier klimalar içinde f/p ürünü yazıldığını gördüm sizce doğru mu?

Moderatör tarafında düzenlendi:

oguzhansalili

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Kas 2020
5
770
78

İtibar Puanı:

Arkadaşlar 55m2 için hangi marka ve kaçlık klima almalıyım?
Merhaba ısıtma için Midea Prime öneririm ısıtmada A+++ soğutmadada A++ sorunsuz alabilirsiniz.Bölge distribitörüyüz fiyattada yardımcı olurum isterseniz.

Arkadaşlar 55m2 için hangi marka ve kaçlık klima almalıyım?
24 lük klima işinizi görücektir.Midea , Fujitsu , Regal bölge distiribitörüyüz fiyattada yardımcı olabilirim dilerseniz.

Sharonbal

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
23 Ağu 2020
9
1,139
78

İtibar Puanı:

Merhaba ısıtma için Midea Prime öneririm ısıtmada A+++ soğutmadada A++ sorunsuz alabilirsiniz.Bölge distribitörüyüz fiyattada yardımcı olurum isterseniz.

24 lük klima işinizi görücektir.Midea , Fujitsu , Regal bölge distiribitörüyüz fiyattada yardımcı olabilirim dilerseniz.
merhaba fiyat ne kadar 24luk klimanin? ayrica isinma icin yatak odasi icin dusunuyoruz. birde firma telefon numarasi nedir?

MelvinCrolf

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Tem 2020
3
686
78

İtibar Puanı:

klima tavsiyesi arayanlar için vereceğim en büyük iyilik sanırım şu olacaktır: klima almadan önce alacağınız odanın metre karesini ölçtürün. sonra aldığınız klimanın gücü yetmediğinde sıcakta camı açmak zorunda kalabilirsiniz. Bir kere başımıza geldi klimayı söktürmek ile klimanın yenisini almak arasında pek fark olmadığını anladım :) ondan alacaksanız marka model önemli değil ama odanın ölçülerine göre klimanın kapasitesine göre büyüklüğünü seçmenizi önerebilirim. Otel odalarında eskiden mini klima vardı, bilirsiniz delux olmayan bir otel odasın küçük olur okadar küçük bir alana mini klima olabilir ancak evde salonunuza en kötü şartlarda büyüğünü seçmelisiniz. 100 TL az ödemek için hatalı klima seçmeyin.
kesinlikle Çok önemli. Biz de klima olarak mitsubishi electric markasını kullanıyoruz.