Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 246 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    246

Inga

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
7 Kas 2020
3
650
78

İtibar Puanı:

bizim yazlıkta klima Panasonic ama biraz eski modeli diyebilirim. Klima alacaklara önerebilirim uzun yıllardır Panasonic klima kullanıyoruz. Normal evimiz de bosch kullanıyoruz. Bahçe evimiz var orada da demirdöküm var. 3 farklı klima. Hangisini en çok seviyorsun derseniz klima olarak birde kumandası açısından bosch klima seviyorum. Kumandası işlevsel geliyor. Birde bu klima alacak arkadaşlara önerim var: ses olayına dikkat edin içerde uçak çalışıyor modundayken tv izlemeyen insanlar için sıkıntılı olabilir. Önerim sessiz klimalar:) tv açıkken sesi kimse anlamıyor ama yazın sıcağında gece saat 3 de klima çalıştırınca sesi olmamasını tercih ederim.
bence klima da en iyi marka bosch.

Adana Koltuk Döşeme

Profesyonel Koltuk Döşeme
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ara 2019
3
304
48
Adana

İtibar Puanı:

Bence Demirdöküm klima alabilirsiniz. Biraz sesi var ancak dayanıklılık konusunda iyi olduğunu düşünüyorum. Ayrıca klima tavsiyesi olarak beko da kullanıyorum. İkisi arasındaki en büyük fark ise tasarımları. Beko biraz daha tasarımsal açıdan güzel görünüyor. Ancak demirdöküm klima çok daha performanslı ve dayanıklı olduğunu düşünüyorum. Klimalarımız 2020 yılında alınmadı eski klimalar öneri olarak bu ikisini önerebileceğim. Ancak teknik anlamda klimadan anlamam sadece ev dekorasyonuna uygun olabilecek, yazın sıcaktan korunmak kışın kombide ısınma kafasından yazıyorum :) klima benim için sadece havayı soğutmak için kullanılabilir. Isınma konusunda klima tercih etmem.. iyi akşamlar herkese.
:cak:

I LOVE

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Ara 2019
5
620
78

İtibar Puanı:

Klima da bosch nasıldır arkadaşlar? klima almamız gerekiyor önerileriniz?
evdeki klima bosch, öneriririm. Ayrıca yeni çıkan klimalar enerji tasarrufu sayesinde çok az elektrik yakıyor. O yüzden bence marka yerine enerji tasaruffu konusunda iyi olanı tercih edin. Birde klimalar zaman geçtikçe çok ses çıkartıyor. Bu çıkarttığı sesi minuma indiren klima bence en iyisidir.

Scrapper

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Tem 2020
11
832
78

İtibar Puanı:

evdeki klima bosch, öneriririm. Ayrıca yeni çıkan klimalar enerji tasarrufu sayesinde çok az elektrik yakıyor. O yüzden bence marka yerine enerji tasaruffu konusunda iyi olanı tercih edin. Birde klimalar zaman geçtikçe çok ses çıkartıyor. Bu çıkarttığı sesi minuma indiren klima bence en iyisidir.
Bizde 10 yıl önce alınmış olan demirdöküm klima var hiç memnun değiliz. Neden aldık çok ses çıkartıyor. Sesi 3 oda öteden duyuluyor. Wc ye gittiğiniz de bile klimanın motorunu sesi geliyor. Klima değiştireceğiz.

Sibel888

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 May 2020
24
4,563
78

İtibar Puanı:

Bence Demirdöküm klima alabilirsiniz. Biraz sesi var ancak dayanıklılık konusunda iyi olduğunu düşünüyorum. Ayrıca klima tavsiyesi olarak beko da kullanıyorum. İkisi arasındaki en büyük fark ise tasarımları. Beko biraz daha tasarımsal açıdan güzel görünüyor. Ancak demirdöküm klima çok daha performanslı ve dayanıklı olduğunu düşünüyorum. Klimalarımız 2020 yılında alınmadı eski klimalar öneri olarak bu ikisini önerebileceğim. Ancak teknik anlamda klimadan anlamam sadece ev dekorasyonuna uygun olabilecek, yazın sıcaktan korunmak kışın kombide ısınma kafasından yazıyorum :) klima benim için sadece havayı soğutmak için kullanılabilir. Isınma konusunda klima tercih etmem.. iyi akşamlar herkese.
:cak: :love: :ok: