Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 246 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    246

Cana002

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
24 May 2020
17
3,886
78
Ankara

İtibar Puanı:

:LOL:biz Arçelik kullanıyoruz, tavsiye eder misiniz derseniz açıkçası bir sorun yaşamadık, zaten biliyorsunuz klima servisi olarak heryerde destek alabiliyorsunuz. Bence Arçelik iyidir, tabiki sizin tercihinizi bilemem ama bizim tüm beyaz eşya Arçelik. Arçelik demek yenilik demek diyorum :LOL::LOL:
:cak:

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Benim yazlıkta kullandığım marka Vestel soğutması ve ısıtması fena değil,sadece sesi biraz daha az olsaydı ,daha iyi olurdu..Ama genel itibari ile hepsi aynı sesi çıkarıyor ...
Bosch iyidir :kas:

JeRRy

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
3 Ara 2019
10
1,956
78

İtibar Puanı:

Bence Demirdöküm klima alabilirsiniz. Biraz sesi var ancak dayanıklılık konusunda iyi olduğunu düşünüyorum. Ayrıca klima tavsiyesi olarak beko da kullanıyorum. İkisi arasındaki en büyük fark ise tasarımları. Beko biraz daha tasarımsal açıdan güzel görünüyor. Ancak demirdöküm klima çok daha performanslı ve dayanıklı olduğunu düşünüyorum. Klimalarımız 2020 yılında alınmadı eski klimalar öneri olarak bu ikisini önerebileceğim. Ancak teknik anlamda klimadan anlamam sadece ev dekorasyonuna uygun olabilecek, yazın sıcaktan korunmak kışın kombide ısınma kafasından yazıyorum :) klima benim için sadece havayı soğutmak için kullanılabilir. Isınma konusunda klima tercih etmem.. iyi akşamlar herkese.
:ok:

Mojito

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
25 Tem 2019
55
20,214
83

İtibar Puanı:

Bence Demirdöküm klima alabilirsiniz. Biraz sesi var ancak dayanıklılık konusunda iyi olduğunu düşünüyorum. Ayrıca klima tavsiyesi olarak beko da kullanıyorum. İkisi arasındaki en büyük fark ise tasarımları. Beko biraz daha tasarımsal açıdan güzel görünüyor. Ancak demirdöküm klima çok daha performanslı ve dayanıklı olduğunu düşünüyorum. Klimalarımız 2020 yılında alınmadı eski klimalar öneri olarak bu ikisini önerebileceğim. Ancak teknik anlamda klimadan anlamam sadece ev dekorasyonuna uygun olabilecek, yazın sıcaktan korunmak kışın kombide ısınma kafasından yazıyorum :) klima benim için sadece havayı soğutmak için kullanılabilir. Isınma konusunda klima tercih etmem.. iyi akşamlar herkese.

Esra

Prof. Dr. Filozof
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Tem 2019
269
90,259
93
Sakarya

İtibar Puanı:

bizim yazlıkta klima Panasonic ama biraz eski modeli diyebilirim. Klima alacaklara önerebilirim uzun yıllardır Panasonic klima kullanıyoruz. Normal evimiz de bosch kullanıyoruz. Bahçe evimiz var orada da demirdöküm var. 3 farklı klima. Hangisini en çok seviyorsun derseniz klima olarak birde kumandası açısından bosch klima seviyorum. Kumandası işlevsel geliyor. Birde bu klima alacak arkadaşlara önerim var: ses olayına dikkat edin içerde uçak çalışıyor modundayken tv izlemeyen insanlar için sıkıntılı olabilir. Önerim sessiz klimalar:) tv açıkken sesi kimse anlamıyor ama yazın sıcağında gece saat 3 de klima çalıştırınca sesi olmamasını tercih ederim.
🙏🙌👏

VemoBelaLoove

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
29 Kas 2020
19
2,119
78

İtibar Puanı:

bizim yazlıkta klima Panasonic ama biraz eski modeli diyebilirim. Klima alacaklara önerebilirim uzun yıllardır Panasonic klima kullanıyoruz. Normal evimiz de bosch kullanıyoruz. Bahçe evimiz var orada da demirdöküm var. 3 farklı klima. Hangisini en çok seviyorsun derseniz klima olarak birde kumandası açısından bosch klima seviyorum. Kumandası işlevsel geliyor. Birde bu klima alacak arkadaşlara önerim var: ses olayına dikkat edin içerde uçak çalışıyor modundayken tv izlemeyen insanlar için sıkıntılı olabilir. Önerim sessiz klimalar:) tv açıkken sesi kimse anlamıyor ama yazın sıcağında gece saat 3 de klima çalıştırınca sesi olmamasını tercih ederim.

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Bugün itibariyle klimayı Bosch 24 btu lu 2020 yılında üretilen bir klimayı satın aldık. 45 desibel maks güçte çıkardığı ses.
Hayırlı olsun, Bosch klima iyidir.

Davidtjr

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
29 Ara 2022
15
451
48

İtibar Puanı:

Klima marka tavsiyesi verirken, yüksek performans, enerji tasarrufu, sessiz çalışma, kullanım kolaylığı ve fiyat gibi faktörleri göz önünde bulundurmak önemlidir. Ayrıca markanın ürün kalitesi, garanti süresi ve satın alma sonrası hizmetleri de önemli bir rol oynar.
2023 yılı için Türkiye'de en iyi klima markaları ve sessiz klima marka tavsiyeleri şunlar olabilir:
  1. Daikin: Japon kökenli olan Daikin, yüksek enerji tasarrufu, sessiz çalışma ve kullanım kolaylığı ile öne çıkan bir klima markasıdır.
  2. Mitsubishi Electric: Mitsubishi Electric, yüksek verimlilik ve enerji tasarrufu ile öne çıkan sessiz klima modelleri üreten bir diğer Japon markasıdır.
  3. Samsung: Samsung, düşük enerji tüketimi, yüksek performans ve sessiz çalışma özellikleri ile öne çıkan bir klima markasıdır. Aynı zamanda uygun fiyatlı ürünleri ile de dikkat çeker.
  4. LG: LG, yüksek performans, enerji tasarrufu ve sessiz çalışma özellikleri ile öne çıkan bir diğer popüler klima markasıdır.
  5. General: Türkiye'de üretilen General, kaliteli ve dayanıklı klima modelleri sunan bir markadır. Sessiz çalışma özelliği ile dikkat çeken modelleri de bulunur.
  6. Gree: Gree, yüksek performans, enerji tasarrufu ve sessiz çalışma özellikleriyle öne çıkan bir klima markasıdır. Aynı zamanda uygun fiyatlı ürünleri ile de tercih edilebilir.
Bu markaların yanı sıra, diğer markalar da sessiz klima modelleri sunabilir. Ancak, ürünlerin kalite, fiyat ve servis açısından daha uygun olması nedeniyle yerel markaların tercih edilmesi önerilir.