Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 205 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    205

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Koçtaş Mobilya Yorumları

Koçtaş Mobilya yorumları bölümüne hoşgeldiniz. Koçtaş mobilya ile alakalı Yorumlarınızı rica edebilir miyiz? Sizce koçtaş mobilya nasıldır?
Önerileriniz yeni koçtaş mobilya ürünleri alacaklara kolaylık olabilir. Değerli yorumlarınız için teşekkürler.

Son düzenleme:

Melanie

Adayadayı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
215
79,892
93

İtibar Puanı:

ben ürünlerini seviyorum, koçtaşı sevmeyen mutlaka olabilir ancak bence genel anlamda bir evin ihtiyacı olan herşey var gibi görünüyor.

Floki

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
57
20,662
83

İtibar Puanı:

Koçtaş tan ürün aldığınızda en çok yaşayacağınız sorunlardan birtanesi montaj, yoğunluk dönemlerinde kampanya dönemlerinde geç gelebiliyor. bunun haricinde ürün aldığınızda her zaman denk gelmesede bazen kırık çıkık olabiliyor. bu durumda sadece zaman kaybınız oluyor.Ancak kişisel görüşüm genel anlamda ben beğeniyorum.

İlayda

Emektar Üye
Platin Üye
23 Haz 2019
45
13,240
83
Ankara

İtibar Puanı:

Koçtaş Mobilya Yorumları

Koçtaş Mobilya ile alakalı Yorumlarınızı rica edebilir miyiz? Sizce koçtaş mobilya nasıldır?
Önerileriniz yeni koçtaş mobilya ürünleri alacaklara kolaylık olabilir. Değerli yorumlarınız için teşekkürler.
Koçtaş’ın ürünleri oldukça kaliteli. Boy aynası aldım severek kullanıyorum ?

İlayda

Emektar Üye
Platin Üye
23 Haz 2019
45
13,240
83
Ankara

İtibar Puanı:

Koçtaş Mobilya Yorumları

Koçtaş Mobilya ile alakalı Yorumlarınızı rica edebilir miyiz? Sizce koçtaş mobilya nasıldır?
Koçtaş’a gidiyorum evimi çok seviyorum ?

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı: