Koçtaş müşteri memnuniyeti anlatılmaz yaşanır | Forum Mobilya Takımları

Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Sorularınızı Cevaplamaya Hazırız.

Bey Azura

Koçtaş müşteri memnuniyeti anlatılmaz yaşanır

Melanie

Adayadayı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
206
41,696
93

İtibar Puanı:

Koçtaş müşterisiyim sipariş verdim aman allahım nasıl bir sipariş anlatamam. ürünü gönderiyorlar sonra ürün geç geliyor hatta kargo firması taşımayacağı büyüklük mevzusu ile horoz lojistik e vermiş vs vs. sonra bekle bekle gelsin ürün kırık. kırık parçası görsel açıdan estetiği bozuyor ama ürünü kullanabiliyorum. şimdi düşündüm taşındım beni aradılar iade alacağız diye. ya gerçekten ben bu kaçıncı oluyor hemen iade almak istiyorlar. onları anlıyorum ancak benim ürünü iade edecek zamanım yok. neden adam akıllı üreticilerle çalışmıyorsunuz? gelen ürünün içindeki parça kırıksa onu gönderirsiniz olur biter yok efendim tekrar kargoyu iade edecez tekrar sipariş vereceğiz. pes doğrusu gerçekten. bundan sonra koçtaş ı bırak hiçbiryerden almayacağım. ben herşeyimi internetten alan bir salak olduğum için olsa gerek böyle sorunlar yaşıyorum.
Koçtaş yetkilisi birgün mesajımı okursa bilmesini istediğim birşey var. benim zamanımı bu şekilde çalamazsınız. bu ürün yola kırılmamış bu ürün kargocu tarafından kırılmamış. ürün defolu sizin çalıştığınız firmalar bize defolu ürün gönderiyor. müşteri gıcık çıkarsa iade alırız çıkmazsa defoluyu kullanır. çok güzel mantık bence. biraz düşündüm merak etmeyin yalnız değilsiniz. şuan tüm firmalar sizin gibi çok hasas müşteri memnuniyetliği sebebi ile iade alıyorlar. mesela iade almak değil kırık olmayan sağlam ürün göndermek.
bu mesajı yazmamın sebebi içimde kalmasın diye. şikayetim var diye pankart açmıyorum. eğer firmanıza değer veriyorsanız işinizi doğru yapın. dandik firmalarla çalışmayın. ( bu arada ürün sandalyeydi ve çok gıcık ses çıkartıyor.. böyle olduğu halde değiştirmeyi düşünmüyorum çünkü iadeye zamanım yok.)
 

MeltemCeylan92

Trip mode ON
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Eyl 2019
187
33,221
93

İtibar Puanı:

Gerçekten koçtaş hizmet olarak çok iyi hizmet veriyor Koçtaş sayesinde sadece evimi değil koçtaşı da seviyorummm. Koçtaşa gidiyorum evimi ve koçtaşı çok seviyorummmmm :D
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

ERSAN.NET 

Ersan Karavelioğlu
Site Kurucusu
21 Haz 2019
781
78,823
93
37
Adana
www.ersan.net

İtibar Puanı:

Gerçekten koçtaş hizmet olarak çok iyi hizmet veriyor Koçtaş sayesinde sadece evimi değil koçtaşı da seviyorummm. Koçtaşa gidiyorum evimi ve koçtaşı çok seviyorummmmm :D
bende koçtaş ı seviyorum, müşterisine çok değer verdiğine eminim :)
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Üst