Koçtaş müşteri memnuniyeti anlatılmaz yaşanır

Melanie

Adayadayı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
215
79,892
93

İtibar Puanı:

Koçtaş müşterisiyim sipariş verdim aman allahım nasıl bir sipariş anlatamam. ürünü gönderiyorlar sonra ürün geç geliyor hatta kargo firması taşımayacağı büyüklük mevzusu ile horoz lojistik e vermiş vs vs. sonra bekle bekle gelsin ürün kırık. kırık parçası görsel açıdan estetiği bozuyor ama ürünü kullanabiliyorum. şimdi düşündüm taşındım beni aradılar iade alacağız diye. ya gerçekten ben bu kaçıncı oluyor hemen iade almak istiyorlar. onları anlıyorum ancak benim ürünü iade edecek zamanım yok. neden adam akıllı üreticilerle çalışmıyorsunuz? gelen ürünün içindeki parça kırıksa onu gönderirsiniz olur biter yok efendim tekrar kargoyu iade edecez tekrar sipariş vereceğiz. pes doğrusu gerçekten. bundan sonra koçtaş ı bırak hiçbiryerden almayacağım. ben herşeyimi internetten alan bir salak olduğum için olsa gerek böyle sorunlar yaşıyorum.
Koçtaş yetkilisi birgün mesajımı okursa bilmesini istediğim birşey var. benim zamanımı bu şekilde çalamazsınız. bu ürün yola kırılmamış bu ürün kargocu tarafından kırılmamış. ürün defolu sizin çalıştığınız firmalar bize defolu ürün gönderiyor. müşteri gıcık çıkarsa iade alırız çıkmazsa defoluyu kullanır. çok güzel mantık bence. biraz düşündüm merak etmeyin yalnız değilsiniz. şuan tüm firmalar sizin gibi çok hasas müşteri memnuniyetliği sebebi ile iade alıyorlar. mesela iade almak değil kırık olmayan sağlam ürün göndermek.
bu mesajı yazmamın sebebi içimde kalmasın diye. şikayetim var diye pankart açmıyorum. eğer firmanıza değer veriyorsanız işinizi doğru yapın. dandik firmalarla çalışmayın. ( bu arada ürün sandalyeydi ve çok gıcık ses çıkartıyor.. böyle olduğu halde değiştirmeyi düşünmüyorum çünkü iadeye zamanım yok.)

MeltemCeylan92

Trip mode ON
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Eyl 2019
207
69,465
93

İtibar Puanı:

Gerçekten koçtaş hizmet olarak çok iyi hizmet veriyor Koçtaş sayesinde sadece evimi değil koçtaşı da seviyorummm. Koçtaşa gidiyorum evimi ve koçtaşı çok seviyorummmmm :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Gerçekten koçtaş hizmet olarak çok iyi hizmet veriyor Koçtaş sayesinde sadece evimi değil koçtaşı da seviyorummm. Koçtaşa gidiyorum evimi ve koçtaşı çok seviyorummmmm :D
bende koçtaş ı seviyorum, müşterisine çok değer verdiğine eminim :)

Moderatör tarafında düzenlendi: