Koltuk Modelleri | Mobilya Takımları | Kapsamlı Mobilyacılar Sitesi

Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Özel Reklam çalışmaları ve Marka İş Birliktelikleri 0322 613 45 45

YazGülü

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Koltuk Modelleri

Selam arkadaşlar..
Evimdeki koltuk takımını yenilemek istiyorum sizlerden yeniliklerden ve değişik modeller için fikir almak istedim.
Birde hangi şekilde alırsam daha mantıklı olur
3+3+1+1 mi yoksa 3+2+1 yoksa 3+2+2+2 mi alsam daha mantıklı olur?

Moderatör tarafında düzenlendi:

MelikeBudak

İç Mimar
İç Mimar
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

tatlım kusura bakma da böyle tavsiye almak biraz saçma, evinizin metre karesini bilmiyoruz ki seçim yapalım? bence evinizin genişliğine göre seçim yapmak gerekir. diktörgen mi karemi bunlar hep modelleri değiştirir :)

R4biaE.

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Gökben

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Ev dekorasyonu için en çok kullanılan ve en sevilen mekanlardan biri olan salonlar için L koltuk modelleri ile öneriyorum. En güzel ve en konforlu koltuk modelleri arasında yer alan L koltuk modelleri, hemen hemen her salona yakışıyor. Salonunuz ister büyük olsun ister küçük olsun her ebatta üretilen L koltuk modelleri, farklı renk ve formlarla ev dekorasyonu içindeki yerini alıyor. Salon aksesuarları, salon avizeleri ve salon orta sehpa modelleri ile kombine edebileceğiniz salon halı ve perdeleri, en güzel L koltuk modelleri ile dekore edebilirsiniz. bunun anlamı 3+2+1 ile uğraşmak değil mesele evinizin boyutuna göre hareket etmeniz.

Neslish

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Ev dekorasyonu için en çok kullanılan ve en sevilen mekanlardan biri olan salonlar için L koltuk modelleri ile öneriyorum. En güzel ve en konforlu koltuk modelleri arasında yer alan L koltuk modelleri, hemen hemen her salona yakışıyor. Salonunuz ister büyük olsun ister küçük olsun her ebatta üretilen L koltuk modelleri, farklı renk ve formlarla ev dekorasyonu içindeki yerini alıyor. Salon aksesuarları, salon avizeleri ve salon orta sehpa modelleri ile kombine edebileceğiniz salon halı ve perdeleri, en güzel L koltuk modelleri ile dekore edebilirsiniz. bunun anlamı 3+2+1 ile uğraşmak değil mesele evinizin boyutuna göre hareket etmeniz.
katılıyorum aklımdan geçenleri söylemişsiniz.

Hulya90

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Mobilya'nın Duayeni Geldi: Mobilya Takımları En Güncel Mobilya Haberleri, Mobilya Dekorasyonları, Mobilya Tavsiyeleri, En Trend Mobilyalar, 2019 Mobilya Trendleri, En iyi dekorasyon Fikirleri için Bizi Takip Edin! Mobilya denildiğinde akla ilk gelen Mobilya Takımları