Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Özel Reklam çalışmaları ve Marka İş Birliktelikleri

Koltuk modelleri

YazGülü

Yeni Üye
Koltuk modelleri

Selam arkadaşlar..
Evimdeki koltuk takımını yenilemek istiyorum sizlerden yeniliklerden ve değişik modeller için fikir almak istedim.
Birde hangi şekilde alırsam daha mantıklı olur
3+3+1+1 mi yoksa 3+2+1 yoksa 3+2+2+2 mi alsam daha mantıklı olur?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Züleyha601

Bronz Üye
155
Mesela bu güzel bir model ama sen bize birkaç örnek model paylaşırsan daha doğru ve güzel önerilerde bulunuruz. Ve odanın ortalama büyüklüğü ve şeklindende bahsedersen daha iyi olur.

Gökben

Aktif Üye
Ev dekorasyonu için en çok kullanılan ve en sevilen mekanlardan biri olan salonlar için L koltuk modelleri ile öneriyorum. En güzel ve en konforlu koltuk modelleri arasında yer alan L koltuk modelleri, hemen hemen her salona yakışıyor. Salonunuz ister büyük olsun ister küçük olsun her ebatta üretilen L koltuk modelleri, farklı renk ve formlarla ev dekorasyonu içindeki yerini alıyor. Salon aksesuarları, salon avizeleri ve salon orta sehpa modelleri ile kombine edebileceğiniz salon halı ve perdeleri, en güzel L koltuk modelleri ile dekore edebilirsiniz. bunun anlamı 3+2+1 ile uğraşmak değil mesele evinizin boyutuna göre hareket etmeniz.

Neslish

Aktif Üye
Ev dekorasyonu için en çok kullanılan ve en sevilen mekanlardan biri olan salonlar için L koltuk modelleri ile öneriyorum. En güzel ve en konforlu koltuk modelleri arasında yer alan L koltuk modelleri, hemen hemen her salona yakışıyor. Salonunuz ister büyük olsun ister küçük olsun her ebatta üretilen L koltuk modelleri, farklı renk ve formlarla ev dekorasyonu içindeki yerini alıyor. Salon aksesuarları, salon avizeleri ve salon orta sehpa modelleri ile kombine edebileceğiniz salon halı ve perdeleri, en güzel L koltuk modelleri ile dekore edebilirsiniz. bunun anlamı 3+2+1 ile uğraşmak değil mesele evinizin boyutuna göre hareket etmeniz.
katılıyorum aklımdan geçenleri söylemişsiniz.