YazGülü

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
43
17,548
83

İtibar Puanı:

Koltuk Modelleri

Selam arkadaşlar.. koltuk modelleri ile ilgili tavsiyelerinize ihtiyacım var.
Evimdeki koltuk takımını yenilemek istiyorum sizlerden yeniliklerden ve değişik modeller için fikir almak istedim.
Birde hangi şekilde alırsam daha mantıklı olur
3+3+1+1 mi yoksa 3+2+1 yoksa 3+2+2+2 mi alsam daha mantıklı olur?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mernuş

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
25
7,056
78

İtibar Puanı:

Kaç artılı istediğin tamamen sana bağlı ortalama kaç kişilik istiyorsun ve ne kadar yer var?

Züleyha601

Dekorasyon Aşkı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Ağu 2019
252
84,344
93
29
İstanbul

İtibar Puanı:

155

Mesela bu güzel bir model ama sen bize birkaç örnek model paylaşırsan daha doğru ve güzel önerilerde bulunuruz. Ve odanın ortalama büyüklüğü ve şeklindende bahsedersen daha iyi olur.

R4biaE.

Yerinde söz söylemesini bil
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Ağu 2019
308
109,016
93
31
İstanbul

İtibar Puanı:

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Koltuk modeli konusunda arayışınız varsa arkadaşlar yerine metreye sorsanız daha iyi edersiniz. Metresinin ölçülerinin sonuçlarına göre tavsiye almanız sizin için daha iyi bir sonuç getirecektir. :)

Son düzenleme:

Gökben

Unutmamalı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
125
48,578
93

İtibar Puanı:

Ev dekorasyonu için en çok kullanılan ve en sevilen mekanlardan biri olan salonlar için L koltuk modelleri ile öneriyorum. En güzel ve en konforlu koltuk modelleri arasında yer alan L koltuk modelleri, hemen hemen her salona yakışıyor. Salonunuz ister büyük olsun ister küçük olsun her ebatta üretilen L koltuk modelleri, farklı renk ve formlarla ev dekorasyonu içindeki yerini alıyor. Salon aksesuarları, salon avizeleri ve salon orta sehpa modelleri ile kombine edebileceğiniz salon halı ve perdeleri, en güzel L koltuk modelleri ile dekore edebilirsiniz. bunun anlamı 3+2+1 ile uğraşmak değil mesele evinizin boyutuna göre hareket etmeniz.

Neslish

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
120
51,667
93

İtibar Puanı:

Ev dekorasyonu için en çok kullanılan ve en sevilen mekanlardan biri olan salonlar için L koltuk modelleri ile öneriyorum. En güzel ve en konforlu koltuk modelleri arasında yer alan L koltuk modelleri, hemen hemen her salona yakışıyor. Salonunuz ister büyük olsun ister küçük olsun her ebatta üretilen L koltuk modelleri, farklı renk ve formlarla ev dekorasyonu içindeki yerini alıyor. Salon aksesuarları, salon avizeleri ve salon orta sehpa modelleri ile kombine edebileceğiniz salon halı ve perdeleri, en güzel L koltuk modelleri ile dekore edebilirsiniz. bunun anlamı 3+2+1 ile uğraşmak değil mesele evinizin boyutuna göre hareket etmeniz.
katılıyorum aklımdan geçenleri söylemişsiniz.

Hulya90

Aşk İmkansız Olan Herşeyi Mümkün Kılar
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
342
117,373
93
33
İstanbul

İtibar Puanı:

MeltemCeylan92

Trip mode ON
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Eyl 2019
207
69,465
93

İtibar Puanı:

Bütçe ne kadar? Eğer sınır yoksa Zebrano mobilyanın takımları muhtşem ?. Ama yok ortahalli bir koltuk takımı alacaksan eğer ozaman istikbal veya bellona'nın mobilyalarını tercih edebilirsin.

Geri
Üst Alt