Hulya90

Aşk İmkansız Olan Herşeyi Mümkün Kılar
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
342
117,373
93
33
İstanbul

İtibar Puanı:

Koltuk Takımı
Merhaba arkadaşlar annemgil bizim eve yeni koltuk takımı almak istiyorlar Ve nasıl bir takım alacağımız konusunda biraz kararsız kaldık şuan evdeki takımın markası Bellona tekrar Bellona mi yoksa başka bir marka mi tercih etsek tam emin değiliz. Ayrıca modeller arasındada tam bir karara varamadık. Hem marka hem de modeller arasından hangi koltuk takımını seçmemiz daha iyi olur. Ben aşağıya birkaç beğendiğimiz model bırakacağım ya bunlar arasından seçim yapalım hepberaber yada sizlerin tavsiye edeceği başka modeller varsa aşağıya ekleyip yollarsanız sevinirim. ?

15107296321499435684slider_1.jpg

elizya-dlx-tk-rita-bordo-antrasit-01.jpg

mistral-koltuk-takimi-duca-krem-vizon-tab-01.jpg

Bu üç modeli bulduk biz şimdilik tabii sizlerde modeller gönderin illa bunlar arasından olacak diye bir şey yok. Renk önemi yok daha çok tasarımını beğenmesi lazım annemin çünkü alacağı renge göre zaten salonu tekrar dekore edecekmiş annem.

Moderatör tarafında düzenlendi:

FreeDevs

Kitap sev3r
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
214
69,975
93

İtibar Puanı:

Ben üçüncü resimdeki modeli aşırı şekilde çok beğendim ?
Yaa marka konusunda bence hangi marka olduğu önemli değil zaten genellikle artık birçoğu aynı kalitede sadece tasarımları farklı.

Hulya90

Aşk İmkansız Olan Herşeyi Mümkün Kılar
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
342
117,373
93
33
İstanbul

İtibar Puanı:

En güzeli üçüncü Koltuk takımı olmuş. Yanlardaki nokta nokta tasarımlar onda daha çok uyum sağlamış özelliklede renk uyumu daha da iyi bu koltuk takımında.
Bende onu çok beğeniyorum ama emin değilim...

DamlaAslan35

Damlaya damlaya göl olur
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Ağu 2019
351
123,712
93
30
İstanbul

İtibar Puanı:

Bu resimdeki koltuk takımlarından alacaksan ozaman en alttaki koltuk takımını al. Marka olarak ise bellona'nın koltuk takımları fena değil güzeller ama başka model bulamadıysan bellona'da ozaman İstikbal'deki koltuk takımlarınada bakabilirsin kalite ve üretim olarak zaten benziyorlar sıkıntı çekmesin yanii

Geri
Üst Alt