Deepdown

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
16 Haz 2020
9
1,160
78

İtibar Puanı:

Konfor Mobilya Sahibi Kim
Konfor Mobilya Kim tarafından ne zaman ve nerede kurulmuştur? Konfor Mobilyanın şuan ki sahibi ve yöneticileri kimdir?
Bilmiyorum neden ama buna benzer konular çok ama çok merak ediyorum :D Sahibinin kim olduğunu öğrenince bir mutlu oluyorum 😂

E

Eski konfor çalışanı

Kayıtsız Kullanıcı
Yanlış bilgi Feyzullah cetmen konfor mobilyayı kurmadi. Satın aldı.Ayrica Feyzullah Cetmen çalışanlarınin parasını eksik ödemekte pandemide mağdur etmekte.Uretim azaldı diyerek çalışanlarını ücretsiz izne çıkarmakta ve devlet desteğiyle yerine yeni işçi almakta.Baski yaparak tazminatlarını ödememek adına kendileri istifa etsin diye çalışanlarına zulüm yapmakta.Mazlumun ahi kimseye kalmaz Feyzullah Cetmen!!!

E

Eski konfor çalışanı

Kayıtsız Kullanıcı
Konfor Mobilyayı kurmadi. Satın aldı.Ayrica Feyzullah Cetmen çalışanlarınin parasını eksik ödemekte pandemide mağdur etmekte.Uretim azaldı diyerek çalışanlarını ücretsiz izne çıkarmakta ve devlet desteğiyle yerine yeni işçi almakta.Baski yaparak tazminatlarını ödememek adına kendileri istifa etsin diye çalışanlarına zulüm yapmakta.Mazlumun ahi kimseye kalmaz Feyzullah Cetmen!!!

Moderatör tarafında düzenlendi: