Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Özel Reklam çalışmaları ve Marka İş Birliktelikleri

FerSude

Aktif Üye
Katılım
1 Ağu 2019
Mesajlar
44
Tepkime puanı
272
Puanları
33
GERÇEK KONFORU TASARIMLA BULUŞTURDUK
YAŞAM ALANLARINIZA KALİTE, TASARIM VE KONFOR KATMAK ADINA YILLARIN VERDİĞİ DENEYİM VE USTALIKLA,DÜNYA TRENDLERİNİ VE DEKORASYONDA EN SON TASARIMLARI EVİNİZE TAŞIYORUZ.
Modern çizgimiz, teknoloji ve kaliteyi bir araya getiren trend koleksiyonlarımız ile gerçek konforu sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Şık bir konseptte tüm koleksiyonları bir arada sunmak amacı ile geliştirdiğimiz konsept mağazalarımızda ‘’evim senin kimliğin’’ diyerek tüketicimize daha yakın duruyoruz. Dünya tüketim eğilimlerini ve gelişmeleri yakından takip ediyor ve estetiği harmanlayarak ürettiğimiz koleksiyonları, dünyanın bir çok noktasına ulaştırarak global bir vizyon ile büyüyoruz.
TARİHÇE
KONFORLU YAŞAM ALANLARI YARATTIK

1999 yılından itibaren faaliyet gösteren; İzmir'den yola çıkarak hızla büyüyen, yenilikçi ve trend tasarımlarını dünyanın bir çok noktasına ihraç eden bir marka haline gelmenin haklı gururu içindeyiz... Bu başarımızın temelinde işimize duyduğumuz tutkunun yattığına inanıyoruz.
bence dediklerinin arkasındalar gerçekten hoş üretimleri olup, Minimalist Dokunuşlarla Yaşam Alanlarınızı güzelleştiriyorlar.
 

Tijen

Yeni Üye
Katılım
2 Ağu 2019
Mesajlar
5
Tepkime puanı
17
Puanları
3
hakkında çok şikayet var parasıyla rezil olanlar mı dersiniz defolu ürünler mi neler neler?
ben internet sitelerine girdiğimde baya güzel mobilyalarının olduğunu gördüm. birşey diyemeyeceğim yorumum ne olumlu ne olumsuz ortaya karışık.
 

MeRaLc

Emektar Üye
Katılım
11 Tem 2019
Mesajlar
112
Tepkime puanı
876
Puanları
93
ben yorumları okudum ancak biliyorsunuz insan işin içine girdiğinde bazen sorun çıkabiliyor. ben kullanmadığım bir ürün hakkında olumsuz yorum atmak yerine modellerini incellediğimde gerçekten modern mobilyalar tasarladıklarını düşünüyorum.
 

Floki

Aktif Üye
Katılım
11 Tem 2019
Mesajlar
32
Tepkime puanı
187
Puanları
33
şık bir evim olsun diyorsanız Konforunuza düşkünseniz Konfor mobilya sizin için ideal markadır.
 
Üst