Mobilya Yorumları Konfor Mobilya Yorumları

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Konfor Mobilya Yorumları

Konfor mobilya kullanıcı yorumları forumlarına hoşgeldiniz, bu bölümümüz de birbirinden farklı konfor mobilya kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz.
Konfor Mobilya sizce nasıl yorumlanır? Konforlu bir yaşantıya mı sahipsiniz? Yoksa daha önce Konfor Mobilya ile tanışmadınız mı?

Son düzenleme:

Büşra

Heyyyo
Platin Üye
30 Haz 2019
538
192,977
93
İstanbul

İtibar Puanı:

NATELLO KÖŞE TAKIMI
NATELLOkosetakimi.jpg

Ben beğeniyorum çok kişininde beğeneceğini düşünüyorum. Konfordan alışveriş yapan arkadaşlarım var memnunlar.

FerSude

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
85
33,729
83

İtibar Puanı:

GERÇEK KONFORU TASARIMLA BULUŞTURDUK
YAŞAM ALANLARINIZA KALİTE, TASARIM VE KONFOR KATMAK ADINA YILLARIN VERDİĞİ DENEYİM VE USTALIKLA,DÜNYA TRENDLERİNİ VE DEKORASYONDA EN SON TASARIMLARI EVİNİZE TAŞIYORUZ.
Modern çizgimiz, teknoloji ve kaliteyi bir araya getiren trend koleksiyonlarımız ile gerçek konforu sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Şık bir konseptte tüm koleksiyonları bir arada sunmak amacı ile geliştirdiğimiz konsept mağazalarımızda ‘’evim senin kimliğin’’ diyerek tüketicimize daha yakın duruyoruz. Dünya tüketim eğilimlerini ve gelişmeleri yakından takip ediyor ve estetiği harmanlayarak ürettiğimiz koleksiyonları, dünyanın bir çok noktasına ulaştırarak global bir vizyon ile büyüyoruz.
TARİHÇE
KONFORLU YAŞAM ALANLARI YARATTIK

1999 yılından itibaren faaliyet gösteren; İzmir'den yola çıkarak hızla büyüyen, yenilikçi ve trend tasarımlarını dünyanın bir çok noktasına ihraç eden bir marka haline gelmenin haklı gururu içindeyiz... Bu başarımızın temelinde işimize duyduğumuz tutkunun yattığına inanıyoruz.
bence dediklerinin arkasındalar gerçekten hoş üretimleri olup, Minimalist Dokunuşlarla Yaşam Alanlarınızı güzelleştiriyorlar.

MeRaLc

Merhaba Dünya
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
207
81,098
93

İtibar Puanı:

ben yorumları okudum ancak biliyorsunuz insan işin içine girdiğinde bazen sorun çıkabiliyor. ben kullanmadığım bir ürün hakkında olumsuz yorum atmak yerine modellerini incellediğimde gerçekten modern mobilyalar tasarladıklarını düşünüyorum.

Büşra

Heyyyo
Platin Üye
30 Haz 2019
538
192,977
93
İstanbul

İtibar Puanı:

ben yorumları okudum ancak biliyorsunuz insan işin içine girdiğinde bazen sorun çıkabiliyor. ben kullanmadığım bir ürün hakkında olumsuz yorum atmak yerine modellerini incellediğimde gerçekten modern mobilyalar tasarladıklarını düşünüyorum.
bence de sence tatlım?