Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 171 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    171

Nazlı34

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
6 Ara 2019
37
10,775
83

İtibar Puanı:

Köşe Takımı Tavsiye 2023

Selamlar, 2023 yılında Köşe Koltuk takımı almak istiyorum.
Köşe koltuk takımı araştırmasına başladığımda etrafımdaki insanlar hepsiburadayı önerdiler, birde covid-19 virüsü sebebi ile evden dışarı çıkamıyoruz.
Hepsiburada üzerinde önerdiğiniz köşe takımı var mı?
Köşe koltuk takımının rengini koyu renkler düşünüyoruz o yüzden kirlenme durumu daha az olacaktır bundan dolayı önerdiğiniz bir kumaş var mı? fiyat olarak ise ortalama 10.000 tl yi geçmek istemiyorum bu fiyat güzel bir köşe takımı için nasıldır?
şimdiden değerli önerileriniz için çok teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Selin

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
30 Haz 2019
343
109,777
93
Izmit

İtibar Puanı:

Zaten kısa süre içerisinde lazımsa kesinlikle hepsiburada gibi internet sitelerinden sipariş etmen daha mantıklı olacaktır. Şimdi bende daha demin arkadaşımı aradım modelini öğrenmek için o da kısa bir zaman önce hepsiburada'dan bir köşe koltuk takımı sipariş etti. Kendisi de ve biz arkadaşları da çok beğendik bu köşe koltuk takımını ?

''Yıldız Mobilya Tempo Köşe Takımı - Keten'' olarak site de kayıtlı.
Köşe koltuk takımı.JPG

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Köşe takımı seçerken, rahat ve dayanıklı olması önemlidir. Ayrıca, tarzınızı yansıtan ve evinizin dekorasyonuna uygun bir model seçmek de önemlidir. İşte size 2023 için köşe takımı tavsiyeleri:
  1. İstikbal Köşe Takımları: İstikbal, kaliteli ve modern tasarımlı köşe takımları ile tanınan bir markadır. Ürünleri arasında farklı boyutlarda ve renklerde köşe takımları bulunmaktadır. Ayrıca, yüksek kaliteli kumaşlar kullanılarak üretilen İstikbal köşe takımları uzun ömürlüdür.
  2. Bellona Köşe Takımları: Bellona, geniş bir ürün yelpazesine sahip bir mobilya markasıdır. Bellona köşe takımları, farklı tarzlarda ve renklerde mevcuttur. Ayrıca, ergonomik tasarımları sayesinde rahat bir oturma deneyimi sunar.
  3. English Home Köşe Takımları: English Home, ev dekorasyonu konusunda ünlü bir markadır. English Home köşe takımları, modern ve şık tasarımlarıyla öne çıkmaktadır. Ayrıca, kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen English Home köşe takımları, uzun ömürlüdür.
  4. Koleksiyon Mobilya Köşe Takımları: Koleksiyon Mobilya, yüksek kaliteli ve modern tasarımlı mobilyalarıyla tanınan bir markadır. Koleksiyon Mobilya köşe takımları, rahat oturma deneyimi ve dayanıklılığı ile dikkat çekmektedir. Ayrıca, çeşitli renk ve desen seçenekleri sunar.
  5. Enza Home Köşe Takımları: Enza Home, modern ve şık tasarımları ile öne çıkan bir mobilya markasıdır. Enza Home köşe takımları, konforlu oturma alanı ve dayanıklı malzemeleri ile dikkat çekmektedir. Ayrıca, farklı renk ve desen seçenekleri sunar.
Yukarıdaki markaların köşe takımları arasından seçim yaparak, konforlu ve şık bir köşe takımına sahip olabilirsiniz. Ancak, satın alma öncesinde ürün özelliklerini dikkatlice incelemeniz ve ihtiyaçlarınıza uygun bir model seçmeniz önemlidir.

Son düzenleme:

Ağustos Böceği

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
12 May 2020
64
13,330
83
İstanbul

İtibar Puanı:

Gabriela

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
120
37,918
93

İtibar Puanı:

merhaba bende köşe takımı almak istiyorum önerebileceğiniz köşe takımı varmı?
selam bence şunu incelemelisiniz.

Sude3301

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Ocak 2021
9
1,289
78

İtibar Puanı:

selam bence şunu incelemelisiniz.

harika ben bayıldım renklerine. :cak: :love:

Biscolata

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
30 Kas 2019
48
2,220
83
İstanbul

İtibar Puanı:

Bence çok hoş bir köşe takımı incelemenizi öneririm.

Esra Şahin

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Haz 2020
26
4,081
78

İtibar Puanı:

izabellaa

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
19 May 2020
80
23,575
83

İtibar Puanı:

Teamstar

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
3 Tem 2020
13
2,156
78

İtibar Puanı:

Bence çok hoş bir köşe takımı incelemenizi öneririm.

:love: :love: :love:

Gül06

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
43
15,208
83

İtibar Puanı:

Geri
Üst Alt